Apex Legends Lista poziomów dla sezonu 16: Wszystkie legendy rankingowe

Startseite » Apex Legends Lista poziomów dla sezonu 16: Wszystkie legendy rankingowe
19. stycznia 2024
12 minutes
41

By Jhonny Gamer

Nasz Apex Legends„Lista poziomów jest tutaj, zajmując każdą postać w szalonym bitwie Royale od dewelopera Respawn. Nurkowanie w najlepszych postaciach do użycia w Apex Legends z listą poziomu i wyjaśniającymi wszystkich czterech kategorii legend, od wsparcia po Recon.

Jeśli od jakiegoś czasu nie jesteś z dala od gry i potrzebujesz odświeżenia lub po prostu chcesz spróbować po raz pierwszy, nasza lista poziomów zawiera wszystko, co musisz wiedzieć, w tym szczegóły na temat Jak dobre są postacie DLC i Najlepsze postacie ofensywne, defensywne, wsparcia i rekonnu podzielone na kategorię.

Na tej stronie:

Apex Legends Battle Royale List: The Best Legends for Battle Royale w rankingu

Po wielu meczach bitwy Royale Apex Legends, umieściliśmy każdą obecną legendę na jedną listę – na podstawie ich mocnych stron, zdolności pasywnych i aktywnych oraz o tym, jak radzą sobie z innymi pod względem zalet i wad.

Apex Legends Lista poziomów (znaki uszeregowane według poziomu, ostatnia aktualizacja 27 lutego 2023)

Szczebel
Postacie
To, co najlepsze Bloodhound, Gibraltar, Seer, Wraith, Ash, Catalyst
Mocny Pathfinder, Octane, Valkyrie, Horizon, Newcastle, Vantage, Lifeline
Dobry Fuse, Bangalore, żrące, szalona Maggie
Przeciętny Crypto, Mirage, Loba, Revenant
Słaby Rampart, Wattson


Przez lata nastąpiło wiele zmian i aktualizacji równowagi, ale ta aktualna ranga powinna stanowić solidne podstawy tego, co dzieje się w grze.

Jak osiedliliśmy się na naszych Apex Legends Battle Royale Tier List

Ranking wszystkich postaci w Apex Legends od „najlepszego” do „najgorszego” nie jest łatwym zadaniem. Każda legenda, niezależnie od nerfów lub wzmocnionych, które zdobyli podczas wielu aktualizacji równowagi, przynosi coś wyjątkowego.

Zdolności takie jak mikro-drony Seera lub plecak Walkirie mogą być niezwykle potężne w odpowiednich rękach, i to samo można powiedzieć o prawie każdej innej postaci.Ponieważ nie jest to gra dla jednego gracza, równoważenie wszystkich tych umiejętności, a także ich interakcji, jest zawsze trudne, jak widzieliśmy w grach takich jak takie jak Overwatch. Apex Legends Opiera się bardziej na konkurencyjnej stronie rzeczy, więc broń jest również ważna i idź w parze z dodatkami każdej legendy.

Jasne, możesz użyć zdolności Wraith do podróżowania przez pustkę i zasadniczo stać się niezwyciężonym przez kilka sekund podczas przemierzania mapy. Ale jeśli nie ćwiczyłeś wystarczająco dużo z bronią gry, aby znaleźć dla ciebie odpowiedni pistolet, może być trudno wylądować w ostatnim strzale lub skutecznie skonfrontować się z drużyną wroga.

Czy są jakieś „złe” wybory, jeśli chodzi o postacie? Cóż, to zależy. Zalety i wady zależą nie od zestawu umiejętności, ale raczej od ogólnej wydajności wspomnianych cech.Niektóre legendy otrzymają tak wiele drastycznych nerfów, że wpłynie to na ich początkowe odwołanie, a zamiast tego stać się drugą lub trzecią opcją. Jeśli ich umiejętności nie są tak potężne lub tak przydatne, jak kiedyś, najlepiej po prostu wybrać inny i utrzymać się, dopóki przyszłe plastry równowagi.

Ale jak powiedzieliśmy, wybór odpowiedniej broni i strategia wokół drużyn wroga jest kluczowym aspektem gry. Zdolności, niezależnie od tego, jak są krzykliwe, istnieją, aby wspierać i ulepszyć tę podstawową rozgrywkę, ale nigdy jej nie zastępuje.

Jest prawdopodobne, że będziesz mógł przetrwać w meczach, nawet jeśli moce Twojej legendy nie są przełomowe, ale gdy jest tak wiele dostępnych opcji, w niekorzystnej sytuacji nie ma sensu.

Mając to wszystko na uwadze, przyjrzeliśmy się mocnym mocom i wadom każdej postaci w oparciu o najnowsze aktualizacje równowagi wobec innych, aby zdecydować o naszej ostatecznej listy poziomów.

Jak dobre są znaki DLC Apex Legends?

To interesujące pytanie, jeśli chodzi o Apex Legends. Podstawowa grupa postaci (Bloodhound, Gibraltar, Lifeline, Pathfinder, Wraith i Bangalore) przedstawia całkiem różnicę od samego początku. Ale od czasu pierwszej daty premiery dodano w sumie 17 nowych znaków jako DLC.

Dla porównania oryginalna obsada może wydawać się raczej szczątkowa w porównaniu z zdolnościami pochłaniającymi całą obsadą DLC. Mirage może tworzyć iluzoryczne kopie samego siebie, podczas gdy Revenant może uciszyć wrogów i zrujnować ich umiejętności przez krótki czas, dzięki czemu nowsze postacie są bardziej pożądane.Każdy z nich ma wyjątkowy urok, ale warto pamiętać, że legendy są tak dobre, jak z nimi. Jeśli nie lubisz korzystać z klasy Recon i wolisz klasę ofensywną, to krypto prawdopodobnie nie jest dla ciebie legendą.

Możesz kupić znaki DLC za pomocą monet Apex (najczęściej dostajesz je za pomocą pieniędzy z prawdziwego świata, choć czasami możesz je nagrodzić) lub za pomocą tokenów legendowych, które zbierasz, tym więcej czasu spędzasz w dowolnym trybie wierzchołkowym.


[NoEdit] Apex Legends, Catalyst biegnie przed swoimi przeszywającymi kolcami, które uwięziły za nimi Maggie
Kredyt: Odrodzona rozrywka |Obraz Kredyt: Odrysowanie rozrywki

Jak przydatna jest najnowsza legenda DLC, Catalyst?

Catalyst (Tressa Crystal Smith) to zupełnie nowa legenda, która została wprowadzona na początku sezonu 15, a ona wciąż jest jedną z najsilniejszych legend w grze. Oto szybki podział jej umiejętności:

  • Bierny: Barykada – wzmacnia je i zamyka je, drzwi brakujące drzwi mogą również skorzystać z tego
  • Taktyczny: Kolce przeszywające – zasadniczo lepka pułapka, która zamienia się w kolce i wbija w nich wrogów. Katalizator jest również odporny na inne kolce.
  • Ostateczny: Dark Veil – Kolejna ściana Gooey Liquid (Ferrofluid), która spowalnia i częściowo oślepia wrogów

Catalyst jest świetną postacią, która prowadzi przeciwników do pułapek, które ich osłabiają i dają twojej drużynie dobrą okazję, aby je wyjąć. Battle Royale to miejsce, w którym Catalyst świeci, gdy jej umiejętności ułatwiają obserwowanie własnych opar. Jest to szczególnie przydatne, jeśli ostateczny zestaw pierścieni obejmuje budynek, jeśli zespół ma katalizator i jesteś w środku, możesz stworzyć twierdzę, aby odeprzeć przeciwników.


[NoEdit] Apex Legends, Oficjalny wizerunek rozrywki odradzającej FUSE sezonu 8
Kredyt: Odrodzona rozrywka |Obraz Kredyt: Odrysowanie rozrywki

Analiza postaci DLC w celu znalezienia jednego z twoich rankingów jest kluczowa przed podjęciem decyzji, ale nie będziesz mieć nic do martwienia się z innymi graczami z płatnymi postaciami, używając większości oryginalnych sześciu w międzyczasie!

Chcesz poznać najlepszą legendę na ten sezon? Sprawdź nasze Apex Legends Lista poziomów legendy sezonu 16 Te szczegółowe informacje na temat najlepszych dla biesiadowania i dlaczego.
Nasi pozostali przewodnicy mogą pokazać, jak wykonać prywatne mecze i wyjaśnij, jakie są konsole pierścieniowe. Spójrz także na nasze wydarzenie w zawoalowanej kolekcji Strona, aby dowiedzieć się o najnowszym wydarzeniu ograniczonym.

Najlepsza postać klasy szturmowej w Apex Legends

W sezonie 16 Ash słusznie utrzymała swoje miejsce jako nasz wybór jednej z najlepszych legend dla dowolnego trybu. Ash, wcześniej znany jako dr Ashleigh Reid, to ktoś, kogo chcesz w swoim zespole i ktoś, kogo naprawdę powinieneś się bać, jeśli skonfrontujesz się z nimi Battlefield.


[NoEdit] Apex Legends, oficjalne dzieło odrodzone popiołu
Kredyt: Odrodzona rozrywka |Obraz Kredyt: Odrysowanie rozrywki

Zdolność taktyczna Asha, wirujący werbel, uszkadza pierwszego wroga, który zbliża się zbyt blisko i pułapuje je na miejscu, co czyni je łatwym celem. Dobra wiadomość, jeśli jesteś popiołem lub w ich zespole, ale złe wieści, jeśli jesteś uwięziony.

Jej zdolność pasywna jest również świetną wiadomością, jeśli jesteś popiołem, i absolutnie okropne wieści, jeśli jesteś w drużynie przeciwnej, która niedawno straciła kolegę z drużyny. Mapa Asha zaznaczy ostatnie pudełka śmierci, a następnie zaznaczy wszelkie ocalałe legendy w pobliżu. Jeśli Ash jest w twoim meczu, to jest hazard, aby pobrać sztandar swojego kolegi z drużyny, jeśli jest w pobliżu.

Wreszcie, Ultimate Asha świetnie nadaje się do ucieczki przed niebezpiecznymi obszarami i do zaskoczenia innej drużyny. Naruszenie fazowe pozwala popiołowi otworzyć portal jednokierunkowy do innego miejsca (w przeciwieństwie do zdolności wymiarowej szczeliny Wraith, która może być używana do podróży 2-kierunkowej).

Ogólnie rzecz biorąc, Ash stworzył tę listę, ponieważ możesz połączyć wszystkie trzy jej zdolności, aby stać się naprawdę śmiertelnym.

Najlepsza postać z klasy potyśniczej w Apex Legends

Mieszanka ofensywności z profitami, którą postać Recon może łatwo władać, Wraith jest nieuchwytną postacią, która ma jedną z najpotężniejszych umiejętności w grze. W pustkę pozwala jej dosłownie podróżować przez „pustkę” – w tym stanie unika wszelkich przychodzących szkód i może swobodnie poruszać się przez kilka sekund.Ponieważ ten stan jest poza płaszczyzną rzeczywistości, Wraith staje się również prawie niewidoczny dla innych (choć zostawia szlak, który można zauważyć, jeśli jesteś wystarczająco blisko). Stanowi doskonałą okazję do ucieczki od kłopotów, a raczej zbliżanie się bezpośrednio, flankując wroga bez zauważenia.

Jeśli chodzi o jej inne umiejętności, jej pasywny przywołuje głos, który daje powiadomienia, ilekroć wróg się zbliża lub ktoś ma cię zastrzelić, podczas gdy wymiarowy szczelin tworzy portale do podróży przez dwie lokalizacje przez 60 sekund.

Podsumowując, są to świetne dodatki do imponującej zdolności taktycznej postaci.

Najlepsza postać klasy Recon w Apex Legends

Mapy Battle Royale są duże i zawsze pomocne jest, aby mieć postać Recon w swoim zespole. Nasz najlepszy wybór polega na skanowaniu okolicy dla wrogów, a także dodawanie nowych opcji mobilności dla Ciebie i Twoich eskadników.

Postać, którą zobaczysz przynajmniej co kilka meczów i nie bez powodu. Blood Hound to idealna definicja kategorii Recon. Wyróżniają się śledzeniem działań i ostatnich ruchów wrogów dzięki ich umiejętnościom pasywnym. Ale jeśli to nie wystarczy, oko Allfather jest doskonałą zdolnością do posiadania w składzie.Ten radar sonaru ujawnia wrogów w promieniu przed ogką. Ich wygląd nie potrwa długo, ale powinien zapewnić mnóstwo czasu na ostrzeganie kolegów z drużyny lub przygotowanie niespodziewanego ataku, co jest niezwykle przydatne.

Warto pamiętać, że wrogowie będą wiedzieć, że zostali zeskanowie.

Jeśli chodzi o ich ostateczną zdolność, Beast of the Hunt wzmacnia zmysły Bloodhound przez pewien czas, dzięki czemu ślady zimnych wroga i zwiększenie ogólnej prędkości. W gorących okolicznościach jest to idealna zdolność do użycia. Po sparowaniu z okiem Allfather, nikt nie będzie w stanie uciec z twojego wzroku.

To, co najlepsze Kontrola ler klasy w klasie w Apex Legends

Najnowszą legendą, którą należy dodać do listy, była jej piętno w grach Apex. Catalyst ma trzy umiejętności, które są przydatne w każdym stylu gry, i chociaż można ją traktować jako charakter ofensywny, jej prawdziwe mocne strony były najlepsze z Kontrola ler class.


[NoEdit] Apex Legends Oficjalny obraz odrysku katalizatora dążący do widzącego
Kredyt: Odrodzona rozrywka |Obraz Kredyt: Odrysowanie rozrywki

Jej zdolność do przeszywającego kolca pozwala szybko uciec od wrogów na ogonie lub jeśli chcesz położyć pułapkę na niepodejrzewające się drużyny, które przekraczają ścieżkę. Ponadto, jeśli inny katalizator odłożył własne kolce i grasz jako ona, będziesz im odporny.

Ostateczna zdolność Catalyst, ciemna welon, to kolejna, w której można zasadzić wrogów lub użyć go do ucieczki. Zasłona ciemnego lepkiego płynu (ferrofluid) tymczasowo oślepia i spowalnia wrogów, którzy przechodzą prosto. To sprawia, że jest to szczególnie przydatne, jeśli jesteś ścigany wokół budynku lub obszaru wbudowanego na mapie. Jeden rzut zasłony za tobą, a wszyscy wrogowie w nim zostaną spowolnieni, abyś miał szansę na bieganie. Alternatywnie możesz je również zatrzeć, gdy masz szansę.

Ponadto barykada (pasywna Catalyst) jest przydatna, jeśli znajdziesz się doskonale w środku ostatniego zestawu pierścieni i jesteś w budynku. Ta umiejętność pozwala jej wzmocnić drzwi i zamykać je na wszystkich wrogów, nawet jeśli prawdziwe drzwi brakuje w drzwiach.

Najlepsza postać klasy wsparcia w Apex Legends

Jeśli wolisz klasyczną postać typu medycznego, to Lifeline jest dla Ciebie. D.O.C. Heal Drone jest jedną z najbardziej przydatnych umiejętności w grze, co pozwala tobie i Twoim kolegom z drużyny leczyć się podczas stacjonarnego wokół drona.Oczywiście, Apex Legends to gra, w której będziesz się poruszać przez większość czasu, ale jeśli odpoczywasz za ścianą po zniszczeniu tarczy przez ogień wroga, dron będzie służył jako wsparcie, gdy się położycie położenie. Jest to również pomocne podczas ożywienia kolegów z drużyny, przyznając im natychmiastową regenerację zdrowia na kilka sekund.

Mówiąc o tym, Lifeline ma wyjątkowy sposób przywrócenia członków drużyny do walki. Combat Revive pozwala jej opuścić drona, aby działać w jej imieniu, a teraz można to użyć z dwoma kolegami z drużyny jednocześnie.

Ponadto pakiet opieki jest zawsze miło mieć. Lifeline rozmieści stactwo z tą ostateczną umiejętnością, przyznając lepsze wersje sprzętu drużyny (body i nokautowe tarcze, kaski, załączniki broni, plecaki i tak dalej).

Wreszcie jej zdolność pasywna pozwala jej otworzyć dodatkowy przedział w niebieskich pojemnikach na dostawę, co jest bardzo pomocne w grabieżach.

How do you rate Apex Legends Lista poziomów dla sezonu 16: Wszystkie legendy rankingowe ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *