Apex Legends Szczegóły konta krzyżowe łączą się przed sezonem 19

Startseite » Apex Legends Szczegóły konta krzyżowe łączą się przed sezonem 19
22. stycznia 2024
2 minutes
43

By Jhonny Gamer

Free-to-play Battle Royale Shooter Apex Legends wreszcie wprowadza programy krzyżowe w ramach swojego 19 sezonu, a przed przyjazdem w przyszły wtorek 31 października, programista Respawn Entertainment szczegółowo opisał, jak wszystko będzie działać.

Po uruchomieniu programu, umożliwi graczom dostęp do ich danych progresji, kosmetyków i waluty za pośrednictwem jednego konta EA na wszystkich platformach. Co najważniejsze, proces migracji krzyżowej jest zarówno automatyczny, jak i obowiązkowy, co oznacza, że istnieje sporo tych, którzy grają na wielu platformach, prawdopodobnie będą chcieli wiedzieć w przygotowaniu.

Na początek gracze, którzy naliczyli różne poziomy postępów na wielu platformach, wkrótce będą mieli wszystko, co połączyło się na jedno konto. Respawn wygeneruje statystyki tego nowego konta na podstawie tego, co nazywa „głównie platformą” gracza – to znaczy ten z najwyższym poziomem osiągniętym na wszystkich platformach. Statystyki/postęp wszystkich innych rachunków zostaną utracone.


Apex Legends: Zwiastun zapalania rozgrywki.

Dobra wiadomość jest taka, że większość treści kosmetyków i waluty premium gromadzone na wielu platformach zostaną połączone z tym nowym pojedynczym konto – ale są wyjątki. Monety APEX na przykład na PlayStation, Xbox i PC zostaną połączone w pojedynczy portfel, ale monety wierzchołkowe na przełączniku pozostają ograniczone do tej platformy.

Jeśli chodzi o kosmetyki, wszystkie nabyte treści (w tym odblokowane legendy) będą dostępne na wszystkich platformach, z kilkoma wyjątkami tutaj;Zasadniczo każdy przedmiot kosmetyczny, który jest wyłączny dla określonej platformy, pozostanie, więc po połączeniu konta gracza i będzie dostępny tylko tam.

Respawn zauważa również, że gracze mogą stracić dostęp do niektórych treści powiązanych z określonymi statystykami podczas procesu progresji. Stanie się tak, jeśli treść ta była powiązana z konto nie wyznaczonym jako podstawowa, gdy wiele kont jest scalonych. Kilka dodatkowych wyjątków z procesu scalania to Szczegółowy w posta na blogu Respawn.

Gdy Apex Legends 19. sezon – oficjalnie zatytułowany Ignite – wystrzeliwuje w przyszłym tygodniu, wprowadzi także nowy przewód bohatera, zmiany mapy i więcej, jak szczegółowo opisano w Eurogamer.

How do you rate Apex Legends Szczegóły konta krzyżowe łączą się przed sezonem 19 ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *