Ark: Survival Ascended’s The Center Map Remaster opóźniony w nieskończoność

Startseite » Ark: Survival Ascended’s The Center Map Remaster opóźniony w nieskończoność
23. stycznia 2024
3 minutes
57

By Jhonny Gamer

Ark: Survival Ascended Developer Studio Wildcard ogłosiło, że nieokreślony opóźnia wydanie remasteru dinozaurów Emphed the Center Expansion, zaledwie kilka dni przed planowanym wydaniem 28 lutego.

Ark: przetrwanie wzniesione – kontrowersyjne Pełna cena Unreal Engine 5 Remaster of ARK: Survival Evolved – został nękany opóźnieniami od czasu jego ogłoszenia w zeszłym roku. Po pierwsze, uruchomienie remasteru zostało przesunięte Od sierpnia do października-wydanie, które ostatecznie udało się uderzyć na PC, choć wraz z wersją Xbox Series X/S otrzymując opóźnienie w ostatniej chwili do połowy listopada a wydanie PS5 przybywające później – podczas gdy różne remastery ekspansji Ascenden, pierwotnie z powodu premiery obok gry podstawowej, teraz kilka razy się poślizgnęło.

W styczniu Wildcard ogłosił remaster rozszerzania spalonej Ziemi, początkowo opóźniony do grudnia 2023 r., A następnie przeniósł się do marca 2024 r., Zostanie wydany w kwietniu, podczas gdy jego aberracja i remastery map Ragnarok – wcześniej opóźnione do „Q1 2024” – były już na dobrej drodze, aby przybyć odpowiednio w lipcu i wrześniu 2024 r. Wśród całej tej wściekłej wersji mapy drogowej istniała jasna plama, że ulepszona wersja Ark’s The Center Map pojawi się teraz kilka miesięcy wcześniej niż wymieniona w grudniu. Wydanie centrum zostało później przypisane do 28 lutego, ale po raz kolejny to wszystko zmiana.


Ark: Survival Ascended Launch Trailer.

„Podjęliśmy decyzję o odroczeniu centrum, ponieważ nie było na dobrej drodze do uruchomienia z poziomem jakości, którego potrzebujemy”, napisał Wildcard w Aktualizacja społeczności udostępniona w ten weekend. „Nasi oddani partnerzy – którzy pracowali nad centrum, podczas gdy my skupiamy się na spalonej ziemi – potrzebuję więcej czasu, aby upewnić się, że spełnia nasze oczekiwania i twoje.”

„Przykro nam z powodu tej zmiany planów”, kontynuowało studio – ale wiemy, że będzie warto po uruchomieniu centrum ”. Ale podczas gdy remaster centrum spadł teraz z radaru, bez udostępniania daty premiery, WildCard potwierdził, że nadal będzie wydawał Gigantoraptor – nowy dinozaur pierwotnie z powodu przybycia obok remasteru Centrum – w aktualizacji w środę, 28 lutego.

Jeśli chodzi o wypaloną remaster Ziemi – który, podobnie jak wszystkie inne światowe rozszerzenia wydane dla poprzedniej wersji ARK, będą bezpłatne dla właścicieli Ascended – które nadal wydaje się być na dobrej drodze do uruchomienia w kwietniu w kwietniu. Ma przyjechać obok nowego Pack Frontier Adventure Pack Paid DLC, który obejmuje odzież inspirowaną kowbojem, pociągi do zbudowania i oasisaur „Floating Fortress”.

Z dala od nieszczęść daty premiery, Ark: Survival Ascended nadal zmaga się z skargami dotyczącymi wydajności, błędów, awarii, problemów z serwerem i oszustwem, które pozostały od czasu uruchomienia. Ale pomimo niewątpliwie nieco technicznego bałaganu, bardzo mi się podobał z remasterem wyskoczonym na wyspę Kiedy wziąłem to na obrót pod koniec ubiegłego roku. Niezależnie od tego, czy WildCard – obecnie żongluje coraz długim remasterem mapy drogowej i zupełnie nowy płatny DLC – może zwrócić na nią uwagę, na jaką zasługuje, będzie widać.

How do you rate Ark: Survival Ascended’s The Center Map Remaster opóźniony w nieskończoność ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *