Aron 100% idealne statystyki IV, błyszczące agres Pokémon Go

Startseite » Aron 100% idealne statystyki IV, błyszczące agres Pokémon Go
23. stycznia 2024
7 minutes
31

By Jhonny Gamer

Ten weekend Godzina reflektorów chodzi o żelazną zbroję Pokémon — Pokémon, którego w pełni rozwinięta forma jest obecnie w mega naloty — Aron. Oznacza to, że jest to świetna okazja do poszukiwania błyszczący Aron W Pokémon Go .

Niestety Aron, Lairron i Aggron (Evolded Formy Aron) są dość bezużyteczne zarówno w konkurencyjnej grze, jak i naloty w Pokémon Go . Ponieważ jednak Aron nigdy nie miał dnia społeczności, istnieje duża szansa, że nadal brakuje ci błyszczącego, A jeśli nadal potrzebujesz 4* Perfect Aron lub Perfect Aggron do Mega Evolve, to twoja szansa na znalezienie jednego.

Nawet jeśli nie lubisz Arona, nadal powinieneś spróbować złapać tylu Pokémon, jak to możliwe w tym tygodniu’S godzina reflektora Z powodu bonusu podwójnego złapania cukierków, która działa obok imprezy.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Obserwuj bitwę guzzlord – Jedna z ultra bestii W Pokémon Go Obejrzyj na YouTube

Aron 100% doskonałych statystyk IV w Pokémon Go

W tym tygodniu’S Starflight Hour to świetna okazja, aby złapać Arona z doskonałymi statystykami IV.


Aron.

‘Doskonały’ oznacza dwie rzeczy w Pokémon Go, w zależności od tego, jak planujesz użyć określonego Pokémon. Po pierwsze, tam’s maksymalna wersja 100% IV, czyli 15/15/15 ciebie’Szukam swoich 4* Pokédex, Raids i Master League. Jednak ze względu na sposób obliczania CP przy użyciu trzech statystyk, idealnego IV Pokémon jest na ogół tylko najlepszą wersją w lidze mistrzowskiej.

Oczywiście, że możesz’t Zobacz IV Pokémon bez uprzedniego złapania go, ale z niewielkimi badaniami możesz szybko dostrzec idealnego Aron na podstawie samego CP.

Jeśli ty’re na poziomie 30 (lub wyższy), ty’Idealnie szukaj następujących CPS, aby uzyskać idealne 15/15/15 Aron:

 • Poziom 30 (maksimum dzikiego CP) – 1121 CP
 • Poziom 35 (maksimum dzikiego CP na wzmocnionym pogodzie) – 1214 CP
 • Wartość dzikiej CP jest zgodna z poziomem trenera, aż osiągniesz poziom 30, a ze względu na większość bazy graczy jest teraz powyżej tego poziomu, my’ve zachowały się do tych wartości ze względu na prostotę. Wartości te będą jednak inne, jeśli ty’Re obecnie poniżej poziomu 30.

  Jest dobry w PVP?

  Krótki anwer jest nie – Aron, Lairron i Aggron są bardzo złe w Go Battle League.


  Agron.

  Jednak biorąc pod uwagę, że Aron nigdy nie miał dnia społeczności, co może się zmienić w przyszłości, więc jeśli złapiesz je dobrymi statystykami, upewnij się, że trzymasz się tego, gdy się go rozwijasz

  Co ciekawe, toczy się debata, nad którą szybki ruch będzie działał z Aggronem, a niektóre faworyzują Ogon smoka i szybsze ładowanie za cięższe uderzenia Uderzyć. Tak czy inaczej, chcesz biec Kamienna krawędź i ciężki trzask Gdy twoje naładowane ruchy.

  Z perspektywy ruchów dwa szybkie ruchy są całkowicie w porządku, szybko obciążając wróżkę i zadając rozsądne szkody. Możesz wywierać spore ciśnienie za pomocą samego szybkiego ruchu, który Izgreat Becase Heavy Slam jest po prostu w porządku, podczas gdy Stone Edge jest rozsądnym nuklem przy 55 energii.

  Prawdziwym problemem jest to, że jako stal/rocka Aggron jest podwójnie rozwinięty wobec rodzajów walki i gruntów oraz słaby dla ataków typu wodnego. Nawet pobieżne spojrzenie na Great League i Ultra League pokaże ci Galarian Stunfisk i Swampert, który zbliża się duży, a cały apartament doskonałych typów walki i użytkowników kontrataków w obu ligach do uruchomienia.

  Szukam Master League i te elementarne słabości znów świecą, choć w mniejszym stopniu. Podczas gdy Aggron jest dość defensywny Pokémon, konkuruje z takimi jak Genesect, Dialga, Metagross, Regirock i Terrakion o miejsce w zespole. Nie podoba mi się te szanse.

  Mimo to, jeśli jesteś nieugięty w tym stalowym, wykonując cięcie, szukasz następujących statystyk:

  • 0/14/12 dla wielkiej ligi
  • 0/13/15 dla Ultra League
  • 15/15/15 dla Master League

  Świat cudów nadszedł sezon Pokémon Go, dając ci szansę złapania poipole.
  Nie zapomnij wypróbować tras, Wymiana prezentów i gra imprezowa Podczas polowania rzadko po polowaniu Pokémon, Walka w GO Battle League lub rywalizacja w Pokéstop Showcases.

  Czy jest błyszczący Aron Pokémon Go?

  Błyszczący Aron w Pokémon Go został wydany obok swojej zwykłej wersji w styczniu 2018 roku.


  Aron Evolution Line
  Linia ewolucji Arona. (Kredyt obrazu: Pokemon.com) |Kredyt obrazu: Pokemon.com

  Jeśli szczęście jest po twojej stronie, możesz znaleźć błyszczące Aron na wolności, ale pamiętaj, że to nie jest dzień społeczności a błyszczące stawki nie są zwiększane, więc szanse na złapanie jednego, nie mówiąc już o idealnym, są bardzo niskie. To powiedziawszy, każdy Aron, który widzisz, może być błyszczący, więc’s czysto liczbowa gra — Stuknij każdego z nich i zobacz, co dostaniesz. Powodzenia w znalezieniu Arona, którego potrzebujesz!

  Jeśli chcesz przekształcić swojego Aron w Lairron, będziesz potrzebować 25 cukierków Aron i będziesz potrzebować kolejnych 100 cukierków Aron, aby rozwinąć swój Lairron w agresję.

  Jak wygląda błyszczący Aron?

  Jak widać poniżej, błyszczące Aron jest dość rozczarowujący. Oczy po prostu zmieniają się z niebieskiego na czerwony. Lairron jest trochę bardziej ekscytujący, a żelazo podbrzusza przyjmuje bardziej utleniony miedziany odcień, zachowując czerwone oczy. Aggron po prostu kopiuje Lairon.

  Mega Aggron, MeanSwhile, zmienia kolor srebra (stalowa?) bity, do jasnobrązowego koloru, który działa znacznie lepiej z zielonym, prawie dając duet miedzi i utlenionej miedzi. Czy to ma sens dla żelaznej zbroi Pokémon? Zupełnie nie. Czy to wygląda fajnie? Betcha.


  Aron Family z Shinies w [Noedit] [Noedit] Pokémon Go
  Aron Family z Shinies, w tym błyszcząca Mega Aron.

  Inne wskazówki dotyczące tej godziny reflektorów

  Oprócz próby złapania błyszczącego Arona Pokémon Go, istnieje kilka innych dobrych powodów, aby wziąć udział w godzinie Spotlight w tym tygodniu:

  • Najlepszym powodem jest oczywiście Bonus podwójnie złap cukierki Działa przez całą godzinę. Daje to szansę zebrania cukierków dwa razy szybciej niż zwykle, z każdym Aronem przyłapanym na rezygnacji z 13 cukierków, jeśli używasz pinap/srebrnego jagody z mega-rozwiązywanym Pokémon tego samego typu, zamiast podstawy 3.
  • Jeśli jesteś nowicjuszem, ta godzina reflektorów to idealny czas na zebranie wystarczającej ilości cukierków Aron, aby to w pełni rozwinąć Pokémon i wprowadź wszystkie swoje ewolucje w Pokédex.
  • Jeśli wybrałeś silnego Arona, którego chcesz użyć jako swojego mega agronu, jest to idealna okazja, aby zdobyć wystarczającą ilość cukierków, aby zasilić go na poziom 50.
  • Dzięki, że Aron jest stalowym i rockowym, złapanie grupy podczas tej godziny reflektorów doda postępy do medali bonusowych typu stalowego i rocka.

  Wydajne wydarzenia na godzinę trwają tylko godzinę – 18:00 do 19:00 (czas lokalny). W przyszłym tygodniu będzie czas Minccino w centrum uwagi, dając ci szansę na zdobycie Candy z podwójnym transferem, Więc zacznij sortować pamięć i oznacz wszystko, co chcesz przenieść 27 września!

  okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
  const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

  How do you rate Aron 100% idealne statystyki IV, błyszczące agres Pokémon Go ?

  Your email address will not be published. Required fields are marked *