Assassin’s Creed Infinity nie będzie darmowe, potwierdza Ubisoft

Startseite » Assassin’s Creed Infinity nie będzie darmowe, potwierdza Ubisoft
23. stycznia 2024
3 minutes
31

By Jhonny Gamer

Assassin’s Creed Infinity, tajemniczy następny wpis w historycznej serii Stabathon Ubisoft, nie będzie grą darmową grą.

Szef Ubisoft, Yves Guillemot, potwierdził ten punkt zeszłej nocy podczas najnowszej rozmowy inwestora firmy (dzięki, Gamespot), poproszony o więcej informacji na temat projektu.

Ważną kwestię należy zwrócić uwagę z dwóch powodów-jeden, ponieważ nieskończoność będzie innym rodzajem projektu, który wstrząsa formułą franczyzy po trylogii ogromnych wydań i dwóch, z powodu niedawno wyrażonego nacisku Ubisoft na franczyzy AAAAby wejść do przestrzeni darmowej.


„To nie będzie darmowa gra [gra]”-powiedział Guillemot. „Ta gra będzie miała wiele elementów narracyjnych. To będzie bardzo innowacyjna gra, ale będzie miała to, co gracze mają już we wszystkich innych Assassin’s Creed gry, wszystkie elementy, które kochają… od początku. Więc to będzie wielka gra. Ale z wieloma elementami, które już istnieją w grach, które opublikowaliśmy w przeszłości.”

Nie ma jeszcze wielu informacji na temat nieskończoności, ponieważ Ubisoft Formalnie uznał istnienie gry tego lata, po tym, jak Bloomberg pojawił się wczesne szczegóły jego istnienia.

Raport ten sugeruje, że będzie to nowa platforma dla franczyzy, z odrębnymi sekcjami opracowanymi przez zarówno dwa podstawowe zespoły franczyzy w Ubisoft Montreal (Origins, Valhalla) i Ubisoft Quebec (Syndicate, Odyssey), z głównym hukiem projektu nadzorowanymprzez te ostatnie, z których wszystkie ewoluowałyby z czasem.

Ubisoft następnie potwierdził, że nieskończoność była w rozwoju i zauważył, że jego poszczególne komponenty zostaną opracowane przez Clint Hocking, dawniej Cell Splinter Cell i Watch Dogs Legion, który poprowadzi zespół w Montrealu, i Jonathan Dumont, weteran Assassin’s Creed Syndicate i Odyssey, którzy poprowadzą zespół w Ubisoft Quebec.

Projekt Infinity Parrella, który będzie zawierał te części, będzie prowadzony przez Marc-Alexis CôTé, który będzie teraz pełnił funkcję producenta wykonawczego całego Franczyza Assassin’s Creed. CôTé pracował nad Bractwem, zanim został dyrektorem kreatywnym w Syndicate i jest jednym z najstarszych pracowników Ubisoft Quebec.

Nieskończona jest wciąż „wcześnie”, Guillemot dodał zeszłej nocy i nie jest oczekiwany przez kilka lat. W międzyczasie odbywa się drugi rok dodatków do niezwykle wymagających Assassin’s Creed Valhalla po drodze, z kolejnym dużym rozszerzeniem przed marcem 2022 r.

Jeśli chodzi o uprzednio uporządkowane plany Free Free-to-play Free to jego franczyzy AAA, wydawca powiedział, że zeszłej nocy opóźnił przybycie Tom Clancy’s The Division Heartland.

How do you rate Assassin’s Creed Infinity nie będzie darmowe, potwierdza Ubisoft ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *