Assassin’s Creed Jedność: wszystko, co wiemy do tej pory

Startseite » Assassin’s Creed Jedność: wszystko, co wiemy do tej pory
23. stycznia 2024
7 minutes
29

By Jhonny Gamer

Jak można się spodziewać, kilka nowych szczegółów nadchodzącej nowej generacji Gra Assassin’s Creed została ujawniona na Gamescom. Zaktualizowaliśmy nasz kompleksowy przewodnik po wszystkim, co wiadomo o grze, aby odzwierciedlić te najnowsze ogłoszenia.

Wyciekł trochę wcześnie, a następnie oficjalnie fanfed w E3 na początku tego roku, Assassin’s Creed: Jedność jest następną właściwą Gra Assassin’s Creed, która ma zostać opracowana przez Ubisoft Montreal, zanim otrzymają obowiązki rozwojowe dla franczyz pałka przypominająca biuro Quebec.

W grze następnej zabójcy Montreal zdecydował się uniknąć takich jak Renaissance Włochy i siedem morza na korzyść Paryża przygotowanego do rewolucji. Pomyśl o tytułach wcześniejszych Assassin, ale ze złym makijażem, dużymi włosami i głowami na patykach – tego rodzaju rzeczy – i masz dość rzetelną miarę gry.


Assassin’s Creed Jedność: 8 najważniejsze zmiany w Assassin’s Creed

Zabójca i ustawienie

Dowody na to nowe ustawienie są już od jakiegoś czasu. Bliscy obserwatorzy zdolni do siedzenia w rozległych kredytach typowej gry Ubisoft mogły zauważyć subtelne odniesienia do rewolucji francuskich, jak i amerykańskich, które zapiekały się na zamykaniu Bractwa 2010. (Jeśli nic więcej, to pokazuje, na ile gier możesz pracować jednocześnie, gdy zatrudniasz 2500 osób dla każdej osoby, powiedzmy, No Man’s Sky.)

W tej nocy przedrewolucyjnej Arno Dorian, bohater Unity. Wersalu chłopa mieszanego pochodzenia francusko-austriackiego, Arno postanawia odkryć i ujawnić prawdziwe źródło władzy stojącej za rewolucją, jednocześnie przechodząc przez szeregi Unii, tak jak to robi. Dla samego świata Ubisoft obiecujący obszar rozgrywki o bezprecedensowej skali i zakresie, co oznacza, że będzie bardzo duży, biorąc pod uwagę to, co było wcześniej w serii, z płynnymi przejściami między samym światem i bogatymi wnętrzami, które znajdują się w zagrożonej arystokracji.

Struktura zawartości jednorakiej jest również znacząca metamorfozę. Zamiast wprawić misję, zmuszając raczej tępy ponowne uruchomienie, w systemie będzie nieco większa plastyczność. Zamiast przyjmować standardową amnezję w obliczu porażki, twój kontakt z misją może po prostu zniknąć i ponownie pojawić się w innym czasie, w innym miejscu.

Oprócz głównej kampanii będzie także wiele kontekstowych zadań pobocznych, które mogą wymagać od ciebie polowania na skarb lub rozwiązanie tajemnicy morderstwa. Bardziej tradycyjne polowanie na przedmioty pojawią się w postaci ogromnego pokosu zestawów kolekcjonerskich.

Czteroosobowy spółdzielnia

Oprócz historii dla jednego gracza, może być czterech muszkieterów Kontrola prowadził w kampanii kooperacyjnej – Pierwszy dla serii i system misji, do którego można uzyskać dostęp za pośrednictwem tawerny społecznych w grze w grze. W tych tawernach szpiegujesz upiorne wersje swoich przyjaciół online i zbliżasz się do nich inicjuje żądanie gry w spółdzielnię. Jeśli znajdziesz się sam w tawernie, nadal możesz samodzielnie pracować przez misje.

Ubisoft spodziewa się, że ta zawartość kooperacji będzie reprezentować około jednej trzeciej ogólnej treści gry, a film pokazany na prezentacji E3 wydawcy na początku tego miesiąca pokazuje, jak gra kooperacyjna działa w praktyce. W pokazanym przykładzie paczka zabójców cicho spada przez cienie pałacu.


Jeśli chodzi o szerokość tych misji kooperacyjnych, mamy bardzo niewiele szczegółów poza niektórymi szorstkimi kategoriami misji: proste zabójstwa, specjalne dyrektywy ochrony i treści napadów z wielopoziomowymi nagrodami w oparciu o to, jak szybko je ukończysz. Rzeczywiste szczegóły mogą być cienkie na ziemi, ale programiści oświadczyli, że ma zamiar czerpać ze szerokiej listy sławnych – nie wspominając o niesławnych – postaciach epoki, aby zaludnieją ich historię, a król Louis XVI i Markiz de Sade sąDwie nazwiska, które zostały publicznie unoszone.

Pierwsze wrażenia cyfrowe odlewni

Jeśli zastanawiasz się, ile technicznej jedności poboru na komputerze, PlayStation 4 lub Xbox One, Digital Foundry rzuciła surowo po rękawie w wersji gry na PC pod koniec ubiegłego miesiąca. Wczesne wrażenia są pozytywne, z nowym silnikiem fizyki materiału, który pozwala płaszczowi Arno imponująco wokół niego, a także wiele nowych animacji floty, które pozwalają mu spaść między półkami o wiele bardziej płynnie płynnie. Będzie też wiele wspólnego z tymi nowymi systemami – Ubisoft uważa, że będą setki różnych budynków, zabytki i katakumby do odkrycia.

Jeśli chodzi o postacie nieoczekiwalne Paryża, widzieliśmy wzmocnienie zarówno liczb na ekranie, jak i ich indywidualnej inteligencji. Podczas gdy poprzednie gry z serii uwzględniły jednocześnie setki uczestników sztucznej inteligencji, Unity wprowadza tysiące z nich, z których wszyscy zachowują się trochę bardziej realistycznie. To, czy można osiągnąć docelowy render 1080p, a 20-50 klatek na sekundę zablokowany do czegoś bardziej stabilnego, gdy trwa cała ta aktywność, jest czymś, co będziemy musieli poczekać, aby się dowiedzieć.

Nawigacja Parkour

Wiemy, że ustalona mechanika skradania z poprzednich gier jest zachowana dla jedności, ale Arno ma kilka nowych sztuczek w swoim przypuszczalnie plisowanym rękawie. Oprócz bardziej solidnego systemu nawigacji, nowe ruchy przypominające parkour – przypuszczalnie dostarczone przez nowy wynajem Ubisoft – Będzie dostępny w miarę postępów w grze. Innymi słowy, będzie mniej zależności od stogów siana i znacznie większa swoboda osiągnięcia celu w sposób wybrany.

W przypadku systemów bojowych w grze programiści uważają ogrodzenie jako inspirację, chociaż można bezpiecznie założyć, że myślą o czymś nieco bardziej icarowym niż oparte na punktach i fro, większość z nas wyczarowuje się, gdy myślimy o sporcie. Oznaczona zamiarem jedności jest sprawienie, abyś myśleć i pracować ciężej nad zabójstwami niż w poprzednich grach, unikanie i parowanie drogi do bardziej satysfakcjonującego zwycięstwa.

Nowa broń jedności

Jeśli chodzi o znane ukryte ostrze, powraca z nową funkcjonalnością w postaci Phantom Blade, broni zdolnej do wystrzelenia śmiertelnego strzału w znacznym zasięgu z ledwie szeptem. W sumie będzie dostępne około 85 różnych broni, z dostępnymi opcjami zakupu w grze i prawdziwej waluty-chociaż Ubisoft pozostaje na razie szczelnie podłączony do dokładnej natury tych ostatnich mikro-transakcji.

Wraz z wprowadzeniem drzew umiejętności po raz pierwszy Arno będzie miał również dostęp do zdolności pulsu orła, umożliwiając mu wykrycie liczby strażników obecnych w dowolnym miejscu infiltracji. Będą nowe elementy HUD, które pomogą Ci śledzić tych strażników i elementy środowiskowe.

Prawdopodobnie Ubisoft chce, aby funkcja kooperacji czteroosobowej cieszyła się czasem w centrum uwagi, więc pozostało nam wiele pytań bez odpowiedzi na temat jedności. Wiemy, że system rozrywki Abstergo zniknął, ale jak dokładnie się odtworzy współczesna część historii? Ile nakłada się na wcześniejsze gry i znane twarze? W jaki sposób programiści rozwiązują wybitne klify serii?

Data wydania

Bez wątpienia poznamy odpowiedzi na przynajmniej niektóre z tych pytań – nie wspominając o więcej szczegółach na temat nadchodzącej generacji Assassin’s Creed: Rogue – od teraz a datą premiery Unity 28 października. Zaktualizujemy ten artykuł w momencie, gdy te ogłoszenia zostaną ogłoszone.


How do you rate Assassin’s Creed Jedność: wszystko, co wiemy do tej pory ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *