Assassin’s Creed Valhalla Aktualizacja poprawia notorycznie wstrząsającą ukrycie gry

Startseite » Assassin’s Creed Valhalla Aktualizacja poprawia notorycznie wstrząsającą ukrycie gry
25. stycznia 2024
2 minutes
30

By Jhonny Gamer

Assassin’s Creed Valhalla [/noEdit ]’s Big 1.5.0 Patch pojawi się jutro, 22 lutego i ulepszyć funkcje ukrycia gry.

Aktualizacja będzie dostępna do pobrania z południa Wielkiej Brytanii i będzie ważyć 15 GB na PC, 12.27 GB na Xbox Series X/S, 9.84 GB na Xbox One, 7.94 GB na PlayStation 4 i 3.6 GB na PS5.

Przede wszystkim ta łatka przygotuje Valhalla do jego ogromnego świtu RagnaröRozszerzanie k, który rozpoczyna się 10 marca. (To dodaje cztery nowe umiejętności, sześć nowych umiejętności, nową jakość sprzętu i więcej, a także ogromną nową mapę i 40-godzinną kampanię.)


Czy kupisz Dawn of Ragnarök czy nie, Valhalla’s 1.5.0 Aktualizacja nadal przyniesie poprawki dla różnych problemów z ukryciem.

Reakcja wroga na gwizdek Eivora został ulepszony, obszerny Opis zmian państwo. Deweloper „zwrócił się do” również wykrycia przez wrogów podczas korzystania z pułapek środowiskowych, a dzikie zwierzęta wykrywające eivor niezależnie od odległości, ostrzegając NPC.

Aktualizacja dodatkowo dodaje nową trudność w Saga (Story) dla tych, którzy chcą „napisać własną sagę Viking, nie martwiąc się o wyzwania związane z ukryciem i walką”. Tutaj wrogowie wyrządzają mniej obrażeń i nie skalują się z graczem. Będziesz także mieć więcej czasu na zamordowanie, strzelanie i odłączenie wrogów przed wykryciem.

Na PC, Kontrola Wsparcie LER zostało rozszerzone zarówno na podkładki Pro Pro Stadia, jak i Nintendo Switch. Dziesiątki i kilkadziesiąt kolejnych błędów również zostały przeniesione na wszystkie platformy.

Masz ochotę wypróbować całą Valhalla za darmo? Ubisoft pozwala ci to zrobić od czwartku, 24 lutego, do następnego poniedziałku 28.

W zeszłym tygodniu Ubisoft ujawnił, że Valhalla zarobił teraz ponad 1 mld USD przychodów, czyniąc ją pierwszą grą w flagowej serii wydawcy.

Bezpłatne aktualizacje będą trwać do 2022 roku, w tym kolejny nowy tryb gry. Po nich oczekuje się, że Fan Favourite Character Basim powróci w mniejszym samodzielnym wydaniu, najwyraźniej kiedyś oznaczało dalszą ekspansję Valhalla.

How do you rate Assassin’s Creed Valhalla Aktualizacja poprawia notorycznie wstrząsającą ukrycie gry ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *