Assassin’s Creed Valhalla – Lokalizacje reniferów: gdzie znaleźć trzy poroża reniferów na misję łagodnego polowania

Startseite » Assassin’s Creed Valhalla – Lokalizacje reniferów: gdzie znaleźć trzy poroża reniferów na misję łagodnego polowania
24. stycznia 2024
5 minutes
27

By Jhonny Gamer

Renifery poroża to coś, czego prawdopodobnie będziesz szukał na początku Assassin’s Creed: Valhalla, ponieważ masz za zadanie znaleźć je podczas Łagodne polowanie Światowe wydarzenie, które pojawia się wcześnie.

Reindeer może być trochę niezręczny do wyśledzenia – jest ich mniej wędrujących po dziczy Rygjafylke Lokalizacje poroża reniferów za znalezienie trzech potrzebnych do ukończenia zadania.

Na tej stronie:

Jeśli szukasz więcej rzeczy do zebrania, zobacz nasze listy map skarbów oraz lokalizacje wiedzy i umiejętności.


21 nowych szczegółów, w których nie powinieneś przegapić Assassin’s Creed: Valhalla

Jak rozpocząć łagodne wydarzenie na świat polu Assassin’s Creed: Valhalla i nagrody za jej ukończenie

World Hunt World A Event można rozpocząć od samego początku gry, kiedy dotrzesz do domu w Fornburg.

Skieruj się w kierunku tylnej części miasta – na północny wschód – a znajdziesz kobietę siedzącą przed domem.

Porozmawiaj z nią, a obiecuje, że udzieli ci porad dotyczących polowania, jeśli wykonasz dla niej to niewinne brzmienie: Zbierz trzy zestawy poroża reniferów – jeśli nie będzie kontynuować historii i spróbuj ponownie, jakoQuest powinien być dostępny w godzinach otwarcia gry.

Okazuje się, że może to być trochę ból, ale jeśli wiesz, gdzie szukać, wszystko jest o wiele łatwiejsze.

Kiedy go ukończysz, otrzymasz wskazówkę, gdzie znaleźć legendarną bestię, aby polować – wielki łos.Nowy DLC jest tutaj – i wyjaśniamy, jak rozpocząć oblężenie Paryża, a także nowe opcje romansów i lokalizacje skarbów.
Jeśli szukasz zajęć końcowych w pełnej grze, możemy wyjaśnić, jak uzyskać łuk Nodensa, Excalibur, Gear Thor i inne zestawy zbroi Valhalla, Poziom mocy i jak szybko zdobyć XP, Zakon lokalizacji starożytnych i wszystkich Assassin’s Creed Valhalla opowieści.
Jeśli szukasz rzeczy do zebrania i aktualizacji, mamy listy najlepszych umiejętności i lokalizacji Księgi Wiedzy.

Lokalizacje reniferyjne A Ringle Locations – Jak sprawić, by trzy reniferowe poroża do ukończenia łagodnego polowania

Dostajesz poroża reniferów, zgadłeś, polując na renifery – tylko niewielki połów jest w tym, że nie wszyscy renifery upuszczą zestaw poroża, gdy je plapujesz, co oznacza, że jeśli masz pecha, musisz polować więcej niż więcej niż polowanie na więcej niż polowanieTylko trzy.

Oto garść lokalizacji, w których można niezawodnie znaleźć renifer do polowania. Pamiętaj, że oczywiście warto tylko pokonać te, które faktycznie mają poroża. Kobiety, bez poroża, są po prostu zaklasyfikowane jako jelenie i nigdy nie upuszczą zestawu – ponieważ ich nie mają, oczywiście.

Lokalizacje reniferów – gdzie polować na renifery dla poroża w Rygjaflke

W pobliżu chaty Valki znajdują się dwa miejsca, na które pójdziesz wcześnie w głównej misji i można je łatwo dotrzeć, podążając drogą wzdłuż linii brzegowej z Fornburg.

Pierwsze kilka metrów na zachód od chaty, w rozpraszaniu drzew. Znaleźliśmy tutaj jednego renifera.

Drugi jest lekko na wschód, w dół niewielkiego wzgórza do kolejnego przeczyszczania z cienką grupą drzew. Znaleźliśmy tutaj kolejnego samotnego renifera, wśród niektórych jeleni.

Kolejnym miejscem jest na południe od jeziora, w którym znajdziesz grzebień BIL na kolejne światowe wydarzenie. Jeśli wyruszasz na północny wschód z Fornburga, to tuż przed parą jezior z wodospadami.

Kolejnym dobrym miejscem jest na wschód od Fornburg, jeśli się trochę wspinasz, aby dostać się do lasu nad początkiem kilku klifów. Znaleźliśmy tam parę, ale irytująco, jeśli ich odstraszysz, ucieknie z krawędzi mapy i nie będziesz w stanie do nich dotrzeć, aby zebrać poroża.

Wskazówki dotyczące znalezienia i polowania na renifery

Wreszcie, oto kilka prostych wskazówek i rzeczy, o których należy pamiętać:

  • Reindeer można znaleźć i śledzić za pomocą kruka. Naciśnij na d-pad, a następnie przytrzymaj lewy spust. Rozejrzyj się na wszelkie skórzane symbole, a istnieje duża szansa, że będą reniferami. Albo będą wilki lub niedźwiedź polarny – więc bądź ostrożny.
  • Reindeer dość łatwo przestraszyć – może to być ból, jeśli uciekną, więc pełzają na nich, kucając i pamiętaj, aby uzyskać wyraźny pokaz z łukiem, który uderza po raz pierwszy. Jeśli przegapisz lub pobierzesz do nich, ucieknie, chociaż nadal można je śledzić, jeśli oznaczysz je krukiem.


  • Znowu nie wszystkie renifery upuszczają poroża, co jest trochę denerwujące. Dla nas była to około 50-50 szans, więc musisz znaleźć do sześciu.
  • Odradzają się, ale zajmuje to trochę czasu. Jeśli zabijesz jeden i nie upuszcza poroża, najlepiej wypróbować kilka innych lokalizacji, a następnie medytować kilka razy, a następnie rozpocząć pętlę od jednego miejsca do drugiego. Nie jest dokładnie jasne, jak szybko się odradzają, ale to więcej niż dwie lub trzy medytacje, znaleźliśmy.

How do you rate Assassin’s Creed Valhalla – Lokalizacje reniferów: gdzie znaleźć trzy poroża reniferów na misję łagodnego polowania ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *