Assassin’s Creed Valhalla – Porządek starożytnych lokalizacji: gdzie znaleźć lokalizacje członków Zealota i Strażnika

Startseite » Assassin’s Creed Valhalla – Porządek starożytnych lokalizacji: gdzie znaleźć lokalizacje członków Zealota i Strażnika
24. stycznia 2024
20 minutes
33

By Jhonny Gamer

Zakon starożytnych zadanie jest prawdopodobnie najbardziej czasochłonną misją w Assassin’s Creed: Valhalla .

Podobne do kultystów z Assassin’s Creed Odyssey, jest to drugorzędny cel obok głównej historii, w której należy znaleźć i zamordować 45 celów na całym kraju.

Zabijanie ich wszystkich wyników w dedykowanym osiągnięciu / trofeum nazywanym zaburzeniu starożytnych – czyniąc to niezbędne dla kompletistów – a także nagrodę od Hytam.

Niektóre cele są łatwiejsze do znalezienia i porażki niż inne, a istnieją różne sposoby ich zlokalizowania – gdzie ta lista Zakon lokalizacji starożytnych Przydaje się.

Śledzenie wszystkich lokalizacji zamówień umożliwia ukończenie sprzętu Thor, jeden z końcowych zestawów pancerza Valhalla.

Na tej stronie:

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej Assassin’s Creed Valhalla, mamy strony dotyczące zmiany wyglądu EIVOR, Zdrajca Somy, powrót do Norwegii z Atlasem i kilka porad dotyczących latania.


Assassin’s Creed Valhalla – przyczepa po uruchomieniu i sezon

Porządek starożytnych Assassin’s Creed: Valhalla

Możesz zacząć polować na kolejność starożytnych członków, rozpoczynając Breaking the Order Quest.

Odbywa się to poprzez budowę biura Hidden Ones w twojej osadzie Ravensthorpe. Będziesz musiał napadnąć w pobliskie klasztory, aby zdobyć wystarczającą ilość surowców i materiałów eksploatacyjnych, aby je wznieść. Gdy już to zrobisz, Hytham nauczy Cię, jak wykonywać skok ruchu wiary i da ci misję.

Zakon starożytnych jest grupą prekursorową kolejności templariuszy, którzy są głównymi złoczyńcami w Seria Assassin’s Creed. Grupa składa się z pięciu szeregów:

  • Zealoty
  • Preosts
  • Palatinii
  • Maegesters
  • Grand Maegeste


Istnieją trzy sposoby zlokalizowania członków zamówienia:

  • 13 członków zostaje zabitych podczas głównej kampanii, więc nie możesz ich przegapić
  • 17 można znaleźć przez śledzenie wskazówek. Możesz znaleźć wskazówki na temat członków martwego zamówienia lub rozproszone w całej Anglii, a osoby te mają stałe lokalizacje regionu
  • 15 członków to zapał, którzy wędrują po określonych regionach na mapie

Zealotowie mogą łatwo cię pokonać, jeśli jesteś niższym poziomem mocy niż oni. Mogą jednak być trudne do wyśledzenia, gdy będziesz gotowy ich rzucić wyzwanie. Dodatkowo mogą zacząć cię polować, gdy będziesz blisko, w zależności od tego, czy oszczędzasz Leorith w ciężkim i spal porządek zabójstwa w Venonis albo nie. Jeśli uda ci się ich powstrzymać, nie martw się – nadal będą wędrować po mapie i mogą zostać pokonane, gdy będziesz gotowy.

Użyj swojej Synin Raven, aby ci pomóc, a jeśli zobaczysz biały marker hełmu, w pobliżu znajduje się gornik. Te symbole pojawiają się tylko wtedy, gdy jesteś w odległości kilkuset metrów od fanatyki. Gonić za nimi, a kiedy już będziesz wystarczająco blisko, skorzystaj z widoku Odina. Powiadomienie powie, które ZEALOT się spotkałeś, a oni będą na stałe oznaczone na twojej mapie, co ułatwia ich znalezienie później.

Ciężka jest misja główna również pomaga znaleźć zapał, ale pamiętaj, że będą oni aktywnie polować na cię w zależności od kluczowej decyzji podczas tej misji. Jeśli cię znajdą, nie walcz z nimi, chyba że jesteś na wymaganym poziomie mocy. Uciekaj i wróć, gdy jesteś wystarczająco mocny.Możesz śledzić członków zamówienia, które spotkałeś i zabiłeś, lub czytać wskazówki o ich miejscu pobytu, za pomocą zakładki zamówienia menu w grze. Po zabiciu jednego otrzymasz starożytny medalion. Możesz wymienić je na zdolności z Hytam, ale potrzebujesz ustalonej kwoty, zanim będziesz mógł je wymienić.

Możesz znaleźć lokalizacje członków zamówienia poniżej, a są one podzielone na sekcje na podstawie zakładki zamówienia. 15 fanatyków tworzy dwie zewnętrzne gałęzie, z pozostałymi 30 członkami podzielonymi na pięć gałęzi sześciu.

Zakon lokalizacji starożytnych – zapał (po lewej gałęzi)

Następująca kolejność starożytnych lokalizacji dotyczy lewej gałęzi gorliwości na ekranie zamówienia.

Woden (poziom mocy 220)

Znalezione w regionie Cent. Na głównej drodze na północ od Canterbury i na wschód od Dane Camp. Jeśli nie możesz znaleźć Wodena tutaj, spójrz na zachód od Canterbury.

Heike (poziom mocy 250)

W regionie Essexe. Znajduje się na głównej drodze w pobliżu wieży Agnitum, w której znajdziesz miejsce na wieżę synchronizacji i Prodigy Mystery Side Quest.

Bercthun (poziom mocy 340)

Znajduje się w Hamtunscire. Podróżuje wzdłuż głównej drogi na północ od Henge Farm, ale można je również znaleźć w głównej bramie Wincestre.

Hrothgar (poziom mocy 280)

W regionie Suthsexe. Podróżuj drogą na południowy wschód od Crawleah. Zauważyliśmy go w pobliżu wieży synchronizacji, ale można go również znaleźć na obrzeżach Crawleah.

CUDBERCT (poziom mocy 160)

Usytuowany w OxenefordScire. Spójrz na leśne drogi, które znajdują się na zachód od Fort Crepelgate, aby go znaleźć.

Horsa (poziom mocy 130)

Znaleziono wokół granicy OxenefordScire Grantebridgescire. Zauważyliśmy Horsę na południe od rzeki Alne, ale jeśli ich tu nie ma, udaj się do Oxenefordscire, aby je zlokalizować.

Osgar (poziom mocy 220)

Udaj się na granicę Lincolnscire z Mercia. Znajduje się tutaj lasy, szczególnie na północny zachód od Cruwland, aby zlokalizować Osgar.

Kendall (poziom mocy 90)

W regionie Grantebridgescire. Jazda wzdłuż głównych dróg wokół czarnej wieży synchronizacji szczytowej na południowy wschód od Meldeburne.

Zakon lokalizacji starożytnych – Zealots (prawy gałąź)

Poniższa kolejność starożytnych lokalizacji dotyczy odpowiedniej gałęzi zapałotów na ekranie zamówienia.

Beorhtsige (poziom mocy 280)

W regionie GloweCestescire. Cztery drogi zbiegają się na południowy wschód od Warren Thieves, a Beorhtsige zawsze przechodzi przez ten rozdrażnienie.

Wealmaer (poziom mocy 160)

W regionie Sciropecire. Znaleziono na głównych drogach na północ od pozostałości Bramy Hill.

Cola (poziom mocy 90)

W regionie Ledecestrescire. Na drodze na południowy zachód od Fort Templebrough i obok rzeki Soar. Można je również zauważyć wokół granicy Ledecestrecire-Lincolnshire.

Calllin (poziom mocy 280)

Udaj się do regionu Eurvicscire. Na głównej drodze na zachód od tego obszaru. Spójrz na południe od rzeki Derwent, jeśli starasz się je znaleźć.

Eorforwine (poziom mocy 90)

W regionie Grantebridgescire. Na drogach na południowy wschód od opactwa Medeshamstede po drugiej stronie rzeki. Być może będziesz musiał zbliżyć się do blokady opactwa lub Nene, jeśli jej nie ma.

Redwalda (poziom mocy 90)

W regionie Ledecestrescire. Jedź na północ od klasztoru Alcestre do Venonis, a ona patroluje główną drogę. Stań blisko rzeki i nie możesz jej przegapić.

Wuffa (poziom mocy 160)

W regionie Sciropecire. Patrolowanie głównej drogi na wschód od Theotford Forest, ale można je również znaleźć na północ od Theotford.

Zakon lokalizacji starożytnych – Strażnik lokalizacji wiary

Poniższa kolejność starożytnych lokalizacji dotyczy lewej gałęzi ekranu zamówienia.

Yohanes loukas olej

Pierwsza wskazówka mówi o zbadaniu festiwalu w Henge Farm, który znajduje się na południe od Stonehenge w Hamtunscire. Skieruj się tam i chwyć wskazówkę, którą można znaleźć na stoisku obok mistrza picia.

Następnie odwiedź Readingum Abbey. Poszukaj studni pokrytych drewnianymi deskami. Może być trudne do znalezienia, więc użyj poniższych zdjęć, aby Ci pomóc. Złamaj deski i upadł, aby odkryć ostateczną wskazówkę.

Yohanes jest ukryty w Fearnhamme Hamlet w Hamtunscire. Zwykle można go znaleźć w pobliżu stajni, ale on może patrolować całą wioskę. W pobliżu jest wielu strażników, więc najlepszym rozwiązaniem jest rozbicie stajni i zamordowanie go, gdy jest wolny od strażników.

Heika Situ

Podnieś swoją pierwszą wskazówkę, zabijając Havelok (więcej o nim poniżej). Podróż do obozu Saltern Maeldun na wschodnim wybrzeżu Essexe.

To miejsce roi się od strażników, więc zakradaj się i zamorduj ich lub walcz o swoją drogę. Po ich rozpatrzeniu, zlokalizuj główny budynek. Drzwi są zakazane, więc idź na prawą stronę budynku.

Wspinaj się i wystrzel strzałkę przez okno z podszewką prętów. Powinieneś być w stanie przerzucić jeden przez pręty, aby złamać jedną pieczęci drzwi. Wejdź do budynku i wspinaj się po drabinie po prawej stronie, aby uzyskać wskazówkę.

Udaj się na rynek Colcestre. Znowu w pobliżu jest wielu żołnierzy, więc najlepiej zatrudnione jest podejście. Użyj widoku Odina podczas poruszania się po rynku, a znajdziesz Heikę na jej straganu piekarniczym. Poczekaj, aż żołnierze odejdą od niej, zanim uderzysz.

BELESECK Bell

Pierwsza wskazówka, którą otrzymujesz od zabicia Bercthuna, chce, abyś odkrył blokadę Emberta w Suthsexe. Wyczyść żołnierzy i poszukaj budynku z dzwonkiem przed nim. Drzwi są zakazane, więc idź po schodach w prawo. Pierwsze piętro ma gigantyczną ruszt, więc zastrzel strzałkę drapieżnika przez lukę, aby przełamać zamek. Wróć i wejdź, aby złapać wskazówkę.

Ta wskazówka zabiera Cię do klasztoru Brimcliff w Hamtunscire. Beneseck ma tendencję do tutaj na cmentarzu i jest otoczony strażnikami. Jeśli zaatakujesz, a nie zamordujesz, Beneseck ucieknie do innej części klasztoru. Jeśli to zrobi, przejdź do zakładki menu zamówienia, kliknij jego profil i dotknij wymaganego Kontroluj przycisk, aby zaznaczyć go jako cel. Możesz podążać za nim do jego nowego kryjówki. Dla nas był to klif po drugiej stronie klasztoru, ale pamiętaj, że może też biegać gdzie indziej.

Hilda The Quill

Zabity podczas ściągania misji Wincestre’a. Znajduje się w kanałach pod miastem i musisz walczyć z jej żołnierzami, zanim będziesz musiał ją ścigać. Wykonaj ją, zanim dotrze do swojego bezpiecznego domu.

Selwyn Gallows

Zabity podczas dławiania misji Gallows w Wincestre. Zagraj w zadanie, dopóki nie natkniesz się na Selwyn, gdy ma zamiar wykonać dwóch chłopów. Po przerywniku przecinają się po plecach, wspinaj się po ścianie za nim i zamorduj go bez jego strażników.

Ealhferth the Seax

Spotkał się podczas przebicia Wincestre’a. Po tym, jak dowiesz się, że wciąż żyje, udaj się do wielkiej sali, aby powstrzymać go w zamordowaniu króla Aelfreda. Są tu cztery bannety, a Selwyn jest ukryta za jedną z nich. Możesz spróbować ustalić, który zabił, zanim jego strażnicy cię zobaczą, lub po prostu walczyć z nimi, aby go odkryć.

Zakon lokalizacji starożytnych – Strażnik lokalizacji bogactwa

Poniższa kolejność starożytnych lokalizacji dotyczy lewej gałęzi ekranu zamówienia.

Havelok Billhook

Postępuj zgodnie z pierwszą wskazówką, którą otrzymujesz od zabicia Patricka Kowadła, do Aelfgarstun Farm, która znajduje się na północny zachód od Lincoln. Poszukaj domu z banerem dzika na zewnątrz, a po wejściu znajdziesz wskazówkę na lufie.

Ta wskazówka mówi, żebyś szukał Haveloka w willi w pobliżu ściany w Lincoln Town Hall. Użyj naszej mapy poniżej, aby znaleźć willę i wejść do budynku, aby go zamordować.

Patrick The Awowil

Pierwszą wskazówkę uzyskuje się przez zabicie Leofgifu. Udaj się do St. Albanes opactwo i poszukaj obszaru na zdjęciu poniżej. Wskazówka znajduje się na stole obok świecy na rynku.

Podróż do Oxeneforda i spójrz na północny zachód z południowo-zachodniej pozycji. Użyj wzroku Odina, aby znaleźć Patricka, który powinien wykuwać broń poza jego kmitarką. Przekradnij się po plecach i zamorduj go.

Mucel tokarka

Chwyć pierwszą wskazówkę Mucela, zabijając Horsę. Musisz pokonać mistrza Orloga w Inn w Buckingham, OxenefordScire. Orlog na początku wydaje się mylący, ale wkrótce się z tym zrozumiesz. Mistrz nagrodzi cię wskazówką, gdy ją pokonasz.

Następnie zbadaj zapieczętowaną komorę w Eatun Barn. Poszukaj łamliwej ściany z boku pobliskiego klifu. Użyj zdolności pułapki proszkowej lub wazonu olejowego, aby ją zniszczyć. Podążaj ścieżką, dopóki nie wejdziesz do pokoju z rzymskim posągiem w jego centrum. Głowa w lewo i odciągnij ruchomą ścianę, aby odsłonić ukryty pokój i klub.

Śledź Mucel w Docks w Buckingham. Powinien siedzieć obok długiego, więc zamorduj go, gdy nikt nie patrzy.

Zróżnicować popielnicę

Chwyć pierwszą wskazówkę z zabicia mucalu. Podróżuj na północ od Northwic we wschodniej Anglii do zrujnowanej wieży. Zabij wszystkich wrogów i znajdź wskazówkę na wózku przed wieżą.

Następnie znajdź obóz bandytów między Watch Britannia a Theotford Village. Możesz otrzymać zasadzkę, jeśli szybko podróżujesz z pierwszego do drugiego, więc zabij tych wrogów, a następnie poszukaj obozu w pobliżu. Pokonaj każdego, kto bronił obozu i chwyć wskazówkę z namiotu naprzeciwko głównego wejścia.

Wskazówka wysyła cię do leśnej kryjówki na zachód od Grantebridge. Jest wielu strażników bandytów, więc trudno jest zamordować gifle. Rozrzedzaj ich liczby, a kiedy Fifle nie jest obserwowany, zabierz go. Alternatywnie, idź we wszystkie broń płonące i pokonaj go.

Wigmund The Tang

Zabity podczas Arc Story Grantebridgescire. Wyspa Eels Mission widzi, że szturmujesz Wyspę Ely klasztor i musisz zabić Wigmunda, aby zakończyć tę część kampanii.

Biskup tutaj Crozier

Kolejne zabójstwo oparte na historii, ale kiedy to nastąpi zależy od kluczowego wyboru, który dokonujesz podczas Lincolnscire Story Arc. Zostajesz poproszony o głosowanie na nowy Earldorman Shire, gdy łuk się kończy.

Istnieją trzy opcje, z których jedna jest biskupem. Wybierz Hunwald lub Aelfgar. Biskup tutaj objawia się jako członek zamówienia wkrótce. Ucieka, ale atakujesz jego kryjówkę w następnym rozdziale. Zamorduj go w kryjówce po szturmowaniu zamku.

Jeśli przypadkowo wybierzesz biskupa na temat Earldorman, łuk Lincolnscire zakończy się wcześnie. Jednak zostanie ujawniony jako członek zamówienia po ukończeniu łuku Jorvik Story, abyś mógł go później zabić.

Zakon lokalizacji starożytnych – naczelnik lokalizacji prawa

Następująca kolejność starożytnych lokalizacji dotyczy środkowej prawej gałęzi ekranu zamówienia.

EANBHERT WELUM

Pierwsza wskazówka prosi o zbadanie Warren złodziei na północ od Gloewcestre. Jest mocno strzeżony, więc zabierz strażników z ukrytym podejściem. Możesz je spotkać, ale łatwo jest się przytłoczyć, jeśli twój poziom mocy nie jest zbyt wysoki. Pokonaj ich i użyj podziemnego przejścia, aby wkraść się do głównego budynku. Pokonaj głównego strażnika i chwyć wskazówkę ze stołu.

Udaj się do Dock Glecestre. Eanbhert znajduje się w domu zarośnięty roślinnością, ale wokół jest wiele takich budynków. Użyj naszych zdjęć poniżej i widoku Odin, aby go zlokalizować. Wejdź przez lukę w dachu, żeby go wyciągnąć.

Tata the rzut

Chwyć ich pierwszą wskazówkę z Killing Wealmaer. Udaj się do zrujnowanej wieży na zachód od kamieniołomu Dhunstone i na wschód od zamku Caustow w Sciropescire. Po prawej stronie wieży znajduje się otwarte okno. Wspinaj się i wejdź, aby znaleźć wskazówkę na stole.

Podróż do Quatford we wschodnim Sciropescire. Tata zarządza koniami, więc użyj stabilnej ikony na swoim HUD, aby go znaleźć. Będzie robić bele siana na zewnątrz, więc zabierz go.

Gunilla The Aze

Potrzebujesz dwóch wskazówek, aby znaleźć Gunilla. Pierwsza wskazówka, którą odbywasz od zabicia Coli, instruuje cię, abyś pokonał mistrza picia w rzymskich ruin Ledecestre. Zdobądź kolejną wskazówkę, wygrywając konkurs do picia.

Druga wskazówka wysyła cię na południe od Tannastadir. Udaj się do Gweorric, w którym znajduje się młyn wodny. Poszukaj domu na poniższym obrazku. Ma wózek siana i stosy drewna na zewnątrz oraz mały odcinek dachu na głównym dachu strzechą. Wejdź do środka, aby znaleźć ostateczną wskazówkę.

Udaj się do doków Repton. Wyspa Wodena powinna znajdować się po twojej lewej stronie. Użyj wzroku Odina, aby znaleźć Gunillę siedzącą w pobliżu rzeki.

Abbess Ingeborg the Firebrand

Zabity podczas palenia misji Firebrand w Jorvik Story Arc. Spotykasz Abbess Ingeborg w archiwach, a później jej tożsamość jest ujawniona. Abbess Ingeborg odejdzie z dwiema kobietami, które jako nią. Każdy z nich wychodzi w innym kierunku i od ciebie zależy, czy podąża za prawym, aby zamordować.

Aby zaoszczędzić czas, podążaj osobę, która kieruje się na południe. Będziesz wiedział, że wybrałeś właściwy, jeśli zobaczysz Abbess Ingeborg uderzającą czyjeś drzwi. W pobliżu są trzech strażników, więc zabierz ich, zanim ją zabijesz.

Grigorii igła

Zabijesz go podczas kłucia misji igły w Jorvik. Grigorii zostaje ujawniony jako członek zamówienia podczas przerywnika po infiltracji jego podziemnego legowiska. Po kolejnej przerywniku później możesz go zamordować bez ostrzegania jego strażników. Alternatywnie możesz zaatakować ich i pokonać go w walce.

Audun the Vault

Jorvik zamyka misję sklepienia zadania cię odkrywaniem zdrajcy w radzie miasta. Bez względu na to, kogo wybierzesz, gdy poproszono o podjęcie decyzji na festiwalu Juletide, Audun ujawni się jako członek zamówienia. Wyjmijcie żołnierzy, którzy przybywają, a będziesz mógł zamordować Audun.

Nowy DLC jest tutaj – i wyjaśniamy, jak rozpocząć oblężenie Paryża, a także nowe opcje romansów i lokalizacje skarbów.
Jeśli szukasz zajęć końcowych w pełnej grze, możemy wyjaśnić, jak uzyskać łuk Nodensa, Excalibur, Gear Thor i inne zestawy zbroi Valhalla, Poziom mocy i jak szybko zdobyć XP, Zakon lokalizacji starożytnych i wszystkich Assassin’s Creed Valhalla opowieści.
Jeśli szukasz rzeczy do zebrania i aktualizacji, mamy listy najlepszych umiejętności i lokalizacji Księgi Wiedzy.

Zakon lokalizacji starożytnych – Warden of War Locations

Następująca kolejność starożytnych lokalizacji dotyczy środkowej prawej gałęzi ekranu zamówienia.

Kjotve The Cruel

Zabity podczas ostatniego rozdziału linii zadań Norwegii. Musisz go pokonać podczas ataku na jego fortecę, która po raz pierwszy ujawnia wam Zakon Grupy Starożytnej.

Leofgifu The Scabbard

Znalezione w regionie Grantebridgescire. Otrzymujesz jej lokalizację przez Hytham po zbudowaniu biura ukrytych. Udaj się do osady Ubtech, która znajduje się na północny zachód od Middletun na Wielkiej Rzece Ouse.

Hunta The Baldric

Znalezione w regionie Ledecestrescire. Jego wskazówka jest dostarczana przez Hytham po zbudowaniu biura ukrytych. Udaj się na rynek LedeCestre. Hunta można znaleźć przed straganem z jedzeniem.

Siostra Frideswid the Pireech

Zabity podczas Lunden Story Arc. Masz za zadanie wyeliminować ją w krwawieniu misji pijawek. Nie możesz za nią tęsknić, ale wyjmij strażników, których widzisz najpierw, aby ułatwić walkę.

Argos Spearhand Strzałka

Zabity podczas Lunden Story Arc. Musisz go wyeliminować podczas strzelania misji strzałek. Nie możesz za nim tęsknić, ponieważ wygłasza przemówienie tłumu, gdy zaprezentuje skład swoich nowych łuczników.

VICELIN KOMPAS

Zabity podczas Lunden Story Arc. Musisz go pokonać podczas ostatniej misji tego łuku, która nazywa się Smashing the Compass. To bitwa z bossem, którą musisz ukończyć na jego statku po poruszaniu się po ogniu Balisty na dokach.

Zakon lokalizacji starożytnych – Ostateczne strażnicy

Następująca kolejność starożytnych lokalizacji dotyczy dolnej części ekranu zamówienia.

Siostra Blaeswith The Rake

Ujawniono po ukończeniu Strażnika Faith Branch. Siostra Blaeswith znajduje się w kościele Saint Martin w Canterbury, Cent. Ma w pobliżu strażników, więc wspinaj się na kościół i zamorduj ją, opuszczając niewykryty. Alternatywnie możesz zmiażdżyć ją pod ładunkiem, strzelając i niszcząc układ koła pasowego nad nią.

Tatfrid The Liar

Jego lokalizacja zostaje ujawniona po ukończeniu strażnika bogactwa. Tatfrid znajduje się odtwarzanie muzyki w Grantebridge. Możesz użyć naszych zdjęć poniżej, aby dowiedzieć się, gdzie on jest dokładnie. Wokół nie ma żołnierzy, więc możesz go łatwo zamordować.

Fulke instrument

Wprowadzone w historii OxenefordScire Arc. Fulke zdradza cię i porwaj Sigurd, który staje się kluczową częścią głównej kampanii. Zabijesz ją podczas walki z bossem w ramach szturmowej misji murów podczas łuku Suthsexe.

Reeve Derby Vice

Ujawniono po ukończeniu oddziału prawa. Znajduje się w pobliżu wodospadu w wiosce Picheringa w Eurvicscire. Udaj się w kierunku upadków i użyj widoku Odyina lub opcji MARK Target w menu Zamów, aby go znaleźć.

Gorm Kjotvesson Keel

Ujawnione przez ukończenie Warden of War Branch. Gorm jest synem Kjotve, którego zabiłeś na początku gry. Możesz wyśledzić Gorma po rozmowie z Hytham w Raventhorpe. Jednak musisz mieć co najmniej poziom mocy 160, aby zająć się tym regionem. Aby wyśledzić go w Vinland, musisz zostawić cały sprzęt za sobą. Jako taki, musisz być na wymaganym poziomie lub wyższym, aby zrekompensować.

Gdy zobowiązujesz się do Vinland na mapie sojuszu, popłyniesz tam i zaczniesz swoją historię Arc. To tylko trzy rozdziały, a ty zamordujesz Gorma w rozdziale drugim. Możesz podróżować do obozów po Vinland, aby zlokalizować jego pozycję, lub udać się prosto do jego lokalizacji na poniższych zdjęciach.

Obóz Gorma jest mocno strzeżony, więc najpierw wyjmij swoją armię. Możesz go zamordować, gdy odejdą lub walczyć z nim na śmierć.

Ojciec

Lokalizacja ojca jest ujawniona po zabiciu pozostałych 44 członków zamówienia i ukończeniu głównej gry. Po zakończeniu Arc Hamtunscire Story, porozmawiaj z Hythamem przed długim domem Raventhorpse. On da ci list od biednego innego żołnierza Chrystusa, który daje wam lokalizacje członków zamówienia przez cały czas.

Udaj się do Aelhenay w Hamtunscire. Tam podążaj markerem obiektywnego do piekarni. Zagra długa scenka filmowa, która ujawnia tożsamość ojca. Nie zepsujemy, kto to jest, ale otrzymasz medalion ostatecznego zamówienia i ważny klucz do twoich kłopotów. Jeśli chcesz użyć klucza, udaj się do starego ministra w Wincestre i użyj wzroku Odina, aby znaleźć odpowiednie drzwi do otwarcia.

Zaburzenie osiągnięć starożytnych lub trofeum odblokuje się po uzyskaniu Medalionu Ostatecznego zamówienia. Wróć do Hytham z ostatnią z tego zaciągu, aby zdobyć Przylądek Thora jako nagrodę.

Z tymi wszystkimi w końcu zrobionymi – gratulacje! To znaczące zadanie wykonane w Assassin’s Creed Valhalla. Robiąc to również otwiera drzwi do zbierania sprzętu Thora, Jeden z zestawów pancerza Valhalla w grze końcowej.

How do you rate Assassin’s Creed Valhalla – Porządek starożytnych lokalizacji: gdzie znaleźć lokalizacje członków Zealota i Strażnika ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *