Assassin’s Creed: Valhalla – Przewodnik Excalibur: gdzie znaleźć wszystkie skarby brytyjskich lokalizacji tabletów

Startseite » Assassin’s Creed: Valhalla – Przewodnik Excalibur: gdzie znaleźć wszystkie skarby brytyjskich lokalizacji tabletów
25. stycznia 2024
9 minutes
60

By Jhonny Gamer

Assassin’s Creed: Exalibur valhalla jest ekscytującą perspektywą – szansa na zdobycie być może najbardziej legendarnego miecza Wielkiej Brytanii.

Będąc bardzo trudnym i niejasnym przedmiotem do uzyskania, Excalibur nie ma żadnej szybkiej ani powiązanej linii zadań – ale możesz zacząć zbierać niezbędne elementy, aby je uzyskać, gdy tylko przybędziesz do Anglii.

Jednak zdecydowanie zaleca się poczekać do późnej gry, ponieważ niektóre z wymaganych części obejmują trzy walki z bossami z wysokiego poziomu mocy, co jest niezwykle trudne, jeśli jesteś nieprzygotowany.

Ta strona wyjaśnia, jak znaleźć Tabletki Wielkiej Brytanii i zdobądź sam Excalibur.

Na tej stronie:

Jeśli szukasz więcej rzeczy do zrobienia lub zebrania, zobacz nasze listy map skarbów oraz lokalizacje wiedzy i umiejętności, a także sprzęt naszego Thora a także nasza lista Assassin’s Creed Zestaw zbroi Valhalla Wyjaśniacze.


Spojrzenie na to, co nadejdzie po zwolnieniu Assassin’s Creed: Valhalla.

Jak zdobyć Excalibur Assassin’s Creed Valhalla

Aby uzyskać Excalibur, musisz zebrać 11 tajemniczych tabletek. Pierwsze 8 tabletek nazywa się skarbami Wielkiej Brytanii i musisz udać się do kilku konkretnych lokalizacji, w których zmierzysz się z próbami Parkour.Zostaniesz również nagrodzony 1 punktem umiejętności na tablet, który zawsze przydaje się do zwiększenia poziomu mocy.

Pozostałe 3 tabletki są własnością trzech członków Zealota Starożytnego Zakonu, o nazwie Woden, Heike i Hrothgar, które będą patrolować losowo w niektórych konkretnych regionach Anglii.Po pierwsze – weźmy w rękę osiem skarbów brytyjskich tabletek znalezionych w całym kraju.

Skarby Wielkiej Brytanii Lokalizacja 1: Cavern of Trials

Gdy tylko dotrzesz do tego miejsca po wschodniej stronie centów, udaj się do domu i poszukaj drabiny, która jest pod ziemią. Podążaj ścieżką wewnątrz i użyj widoku Odina, aby zobaczyć klucz odwagi zwisający z liny, który będziesz musiał złapać w powietrzu, jeśli twój czas jest odpowiedni.

Otwórz drzwi i kontynuuj, aż uderzysz w okrągły korytarz z zrujnowanym posągu na środku i różnymi wejściami otaczającymi je na różnych poziomach wysokości.

Każde otwarcie zabierze Cię do innej puzzli Parkour (ta sama zasada zdobycia klucza w powietrzu z lekkimi zwrotami akcji), a na samym dole leży seria drzwi, jakie będą pozostałe 3 klucze (równowaga, zwinność i zręczność)otwarty.

Następna strefa będzie miała pchanie, które musisz ustalić, aby skakać do następnych podsekcji, a po tym trzykrotnie znajdziesz kilka kamiennych schodów, z ołtarzem tabletu u góry.

Skarby Britain Tablet Lokalizacja 2: Graves Grime’s Graves

Graves Grime znajduje się na południowy zachód od Elmenham. Musisz zrobić skok wiary, aby wejść do jaskini i pod koniec bardzo liniowej ścieżki, zauważysz przeklęty ołtarz pod drewnianymi platformami, na dole.

Zniszcz to i kontynuuj, aż dostaniesz tabletkę.

Tablet Britain Lokalizacja 3: Stara piwnica

Ta jaskinia na południowym zachodzie Colcestre jest dość liniowa (ścieżka rozbiega się na początku, ale szybko się łączy), po prostu zwracając uwagę na trujące chmury, których można uniknąć lub wypalić pochodnie.

Po dotarciu do piwnicy użyj widoku Odyina, aby podkreślić zamki lufy winiarskie i strzelać do nich, aby rozlane ustnoże.

Skarby Wielkiej Brytanii Lokalizacja 4: Jaskinia Wiccan

Położona na zachód od Jorvik, Wiccan Cave ma dość liniową ścieżkę, ale także łatwo się zgubić. Wejdź do środka, aż uderzysz w otwartą przestrzeń z drzewem na środkowej platformie, wspinaj się na nią, a stamtąd będziesz mógł wskoczyć w ścianę w prawo.

Podążaj kolejną ładną liniową ścieżką, dopóki nie uderzysz w korytarz T i spójrz na swoją prawą, gdzie powinna być ślepa część. Zastrzel strzałę do ściany lodowej, a po jej złamaniu kontynuuj, aż zobaczysz zamknięte drzwi.

Możesz albo udać się w lewe małe wejście, w którym czekają na ciebie dwa gniewne kady, albo złamać drzwi po prawej. Bez względu na to, co zrobisz, zobaczysz dziurę z boku zamkniętego pomieszczenia, która pozwoli ci złamać zamek drzwi strzelający do niego i wejść do tabletu.

Skarby Britain Tablet Lokalizacja 5: Cavern Red Lichen

Po krótkiej podróży na wschód od Wincestre, przyjedziesz do czerwonej jaskini.

Po dotarciu do początkowej głowicy otwartej po lewej i stamtąd ścieżka do tabletu będzie bardzo krótka i prosta, ale nękana truciznami, które można albo zignorować (ponieważ nie wyrządzają zbyt dużych uszkodzeń) lub łatwo) lub łatwe)spalić pochodnią.

Niezależnie od tego, jakie wybierzesz akcję, po prostu bądź szybki, wyjdź tak szybko, jak to możliwe i powinno być w porządku.

Tablet Brytyjczyków Lokalizacja 6: Wocig

Ta jaskinia na północnym wschodzie od Chepeham będzie miała ciężką ścieżkę oparta na Parkour. Jeźdz łodzią, aż zobaczysz kilka kamiennych schodów i zeskocz.

Spaceruj na górę, skieruj się w lewą ścianę i wspinaj się na szczyt. Stamtąd musisz przeskoczyć kilka platform Parkour, które krążą po jaskini, aż zobaczysz pochodnię.

Przejdź przez małe wejście, użyj widoku Odyina, aby zobaczyć pokój po lewej stronie, i bardzo ostrożnie zdmuchnij wszystkie łatwopalne garnki w środku, aż wszystkie zostaną zniszczone i możesz dostać się do małego pęknięcia w ścianie (wcześniej ukryty przezdoniczki) prowadzące do tabletu.

Skarby Britain Tablet Lokalizacja 7: Deoraby Spar Cavern

Gdy będziesz w tej jaskini, znajdującej się w północnej części Snotinghamscire, musisz wspiąć się na górną platformę, która poprowadzi cię przez pęknięcie w ścianie do otwartego pokoju z trzema zrujnowanymi posągami.

Musisz najpierw przejść lewą ścieżką, skąd będziesz mógł bezpiecznie przejść na prawą stronę pokoju, a jeśli otoczysz następny posąg, zobaczysz zasłonięty szlak Parkour, który pozwoli ci udać się na północczęść pokoju.

Po tym po prostu wspinaj się na posąg i przeskakuj jeszcze kilka platform i udaj się do komory tabletu.

Treasures of Britain Tablet Lokalizacja 8: Kopalnia Santlache

Najpierw wejdź przez wejście do schodów, a następnie wydmuchnij łamliwą ścianę po prawej stronie i głowę, aż dotrzesz do ślepego końca.

Po wejściu do środka wspinaj się po drabinie, kontynuuj, aż zobaczysz kolejną drabinę z pękniętą zamkiem, a po niektórych platformach Parkour znajdziesz linię zipline, którą możesz jeździć. Po wylądowaniu na nowej otwartej przestrzeni powiesiaj na łamliwą ścianę, aby dostać się do następnej strefy, która jest wypełniona wodą.

Idź za drewnianą koło i nurkuj pod wodą na długi pływanie, więc nie oszukuj zbyt wiele, a po złamaniu podwodnych drzwi wkrótce dotrzesz do komnaty trzymającej tajemniczy tablet na środku.

Gdzie zdobyć ostatnie trzy tajemnicze tabletki Assassin’s Creed Valhalla

Aby uzyskać pozostałe trzy tajemnicze tablety, musimy pokonać określonych fanatyków starożytnych członków porządku.

Hrothgar

Hrothgar będzie chodzić pieszo wokół Suthsexe. Jego poziom mocy wynosi 280 i nie tylko uderza jak ciężarówka, ale także leczy się, więc powinieneś być bardzo, bardzo przygotowany przed walką.

Heike

Z poziomem mocy 250, Heike wędruje po drogach Essexe. Wyposażony w miecz i ciężką tarczę, jest bardzo szybki i mocno uderza i ma upodobanie do bomb trucizny i pokrywa miecz w truciznie. Unikanie, parowanie i ogólnie atakowanie z daleka może być bardzo przydatne.

Woden

Trzeci Zealot patrole wokół głównych dróg centów. Jego poziom mocy wynosi 220 i chociaż nie jest tak silny jak pozostałe dwa, jest bardzo szybki i używa bomb flash. Ciągle uchyla się, a będziesz mógł go pokonać.

Gdzie znaleźć jaskinię Myrddina i wyjaśnić Excalibur

Gdy masz wszystkie tablety, udaj się do jaskini Myrddina w Hamtunscire. Uważaj na dzikie niedźwiedzie na zewnątrz i idź ścieżką.Po pierwsze, musisz ukończyć kilka szlaków Parkour i skok wiary, które doprowadzą cię do podwodnego wejścia.Następnie dotrzesz do otwartej przestrzeni z 11 monolitami i ołtarzem, w którym Excalibur jest zamknięty w centrum.

Włóż wszystkie tabele w ich odpowiednich miejscach, a otrzymasz mityczny miecz Excalibur.

Pamiętaj, że nie będziesz w stanie odzyskać miecza, chyba że wstawisz je wszystkie, więc zaleca się to na samym końcu.Nowy DLC jest tutaj – i wyjaśniamy, jak rozpocząć oblężenie Paryża, a także nowe opcje romansów i lokalizacje skarbów.
Jeśli szukasz zajęć końcowych w pełnej grze, możemy wyjaśnić, jak uzyskać łuk Nodensa, Excalibur, Gear Thor i inne zestawy zbroi Valhalla, Poziom mocy i jak szybko zdobyć XP, Zakon lokalizacji starożytnych i wszystkich Assassin’s Creed Valhalla opowieści.
Jeśli szukasz rzeczy do zebrania i aktualizacji, mamy listy najlepszych umiejętności i lokalizacji Księgi Wiedzy.

Jak dobry jest Excalibur Assassin’s Creed: Valhalla? Wyjaśniono statystyki i profity Excalibur

Teraz masz legendarnego Excalibur, co powinieneś zrobić? Prosty – Ware Havoc!

Excalibur to mityczny miecz dwuręczny, który należy do drzewa umiejętności niedźwiedzia.Spada już ulepszony do poziomu 7, a jego pasywny efekt sprawia, że ciężkie finiszerzy & Krytyczni niewidoce wszystkich wrogów i wyposażone są w 3 runowe automaty, co daje dużo miejsca na ulepszenie. Poza tym jest błyszczący i wydaje dźwięk narkotyków, gdy go huśtasz, co wcale nie jest ważne, ale wygląda bardzo, bardzo fajnie.

A jeśli wygląd i niesamowite statystyki nie były wystarczające (ponad 100 punktów ataku!), możesz użyć go z inną bronią za pomocą podwójnego ciężkiego profitu, co czyni absolutnie nie do powstrzymania.

Jeśli chcesz, aby więcej mitycznych przedmiotów do wyśledzenia, zalecamy sprzęt Thora Następny…

How do you rate Assassin’s Creed: Valhalla – Przewodnik Excalibur: gdzie znaleźć wszystkie skarby brytyjskich lokalizacji tabletów ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *