Assassin’s Creed: Valhalla – Upseal the Well: Jak usprzedać studnię Urdr i uzupełnić dobrze podróżowane zadanie

Startseite » Assassin’s Creed: Valhalla – Upseal the Well: Jak usprzedać studnię Urdr i uzupełnić dobrze podróżowane zadanie
26. stycznia 2024
5 minutes
32

By Jhonny Gamer

Odplyskaj studnię jest kluczowym celem w Assassin’s Creed: Zadanie oparte na Asgardu Valhalla, Dobrze podróżowane, I to jest trochę trudne na powierzchni.

Dobrze Urdr, Aby nadać mu swoją pełną nazwę, jest niepiedlone przez wyrównanie serii urządzeń do reflukujących się światłem, ale istnieje niewiele wskazówek, w jaki sposób ich wskazać. Mając to na uwadze, oto pełne wyjaśnienie Jak otaczyć studnię Urdr w dobrze podróżowanym zadaniu.

Na tej stronie:


Spojrzenie na to, co nadejdzie po zwolnieniu Assassin’s Creed: Valhalla.

Jak uzyskać dostęp do dobrze podróżowanej misji w Asgard

Dobrze podróżne to misja napotkana podczas jednego z Assassin’s Creed: Główne historie Valhalla, szczególnie ta, która rozwija się w Asgard.

Aby uzyskać do niego dostęp, musisz zaktualizować swoją osadę do trzeciego poziomu, Hamlet, a następnie zakończyć krótkie zadanie „mądrych przyjaciół”, które przyjmuje widzącego w Twojej osadzie. Następnie musisz ulepszyć jej budynek, ukończyć kolejne krótkie poszukiwania dla niej o nazwie „In Dreams…„Następnie udaj się do Asgard w wizji i wypełnij pierwsze zadanie tam:„ Zobacz przede wszystkim ”.Drugim zadaniem Asgard jest ten „dobrze podróżowany”. Jak wszystko w obszarze Asgard, zaleca się, aby być poziomem mocy 90 lub inaczej, ale z naszego doświadczenia jest wykonalne na znacznie niższym poziomie – ukończyliśmy go z niewielkimi problemami na poziomie 30, a w tym zadaniu nie ma też walki w tym zadaniu.

Będziesz miał za zadanie udać się do studni Urdr, na południowym zachodzie mapy, poruszanie się po jej jaskiniach i ostatecznie rozwiązanie zagadki samej uszczelnionej studni.

Nowy DLC jest tutaj – i wyjaśniamy, jak rozpocząć oblężenie Paryża, a także nowe opcje romansów i lokalizacje skarbów.
Jeśli szukasz zajęć końcowych w pełnej grze, możemy wyjaśnić, jak uzyskać łuk Nodensa, Excalibur, Gear Thor i inne zestawy zbroi Valhalla, Poziom mocy i jak szybko zdobyć XP, Zakon lokalizacji starożytnych i wszystkich Assassin’s Creed Valhalla opowieści.
Jeśli szukasz rzeczy do zebrania i aktualizacji, mamy listy najlepszych umiejętności i lokalizacji Księgi Wiedzy.

Jak ulepszyć studnię Urdr Assassin’s Creed: wyjaśnił Vallhalla

Aby rozwiązać układankę w dobrze podróżowanej, musisz poprawnie ustawić wiązki światła, aby dwa kamienne odwołanie wokół samej studni zostały trafione przez wiązki.


Jak ulepszyć studnię Urdr Assassin’s Creed: Misja Valhalla, dobrze podróżowana.

Kiedy wiesz, co robisz, to miłosiernie dość proste. Oto jak dobrze się oddzielić:

 • Pierwszy, Przejdź do studni po prawej stronie, przeciwnie do ruchu wskazówek zegara, do pierwszego spotkania, który tam spotkasz, który ma wiązkę światła. Odwróć go w górę w kierunku wejścia, a zobaczysz kamień wiszący u góry samego arcykwala wejściowego. Świeć w tym wiązce, a światło będzie odbijać wiązkę dwukrotnie: jeden po drugim cokole, jeden prawy, do trzeciego.
 • Te dwa cokoły następnie wystrzeliwują własne wiązki prosto w ściany, na razie. Czas, abyś to wszystko wyprostował.
 • Drugi, Skieruj się do samej studni i przesuń odbiornik, który jest tylko po lewej stronie – kolumna z świecącego kula nad nią. Zobaczysz kilka śladów na podłodze, między którymi się przesuwa, które docierają do rogu prawego. Wykorzystamy je w celach informacyjnych.
 • Przyciągnij go w stronę, przeciwnie do studni, do rogu śladów, i nieco za i za tym rogiem.
 • Celem tutaj jest zabłysanie wiązki na kubie tego cokole z lewego cokołu, który właśnie zapaliłeś, który odbije się i uderzy w odbiorcę w całej studni.
 • Trzeci, skieruj się w kierunku wiszącego kamienia nad wejściem i użyj cokole po lewej stronie, zanim tam dotrzesz.
 • Obróć to, aby skierować wiązkę światła na cokole, który właśnie poruszyłeś, w dół przez studnię.
 • Światło powinno go odbijać i uderzyć w odbiorcę tuż przed nim. Prawdopodobnie zajmie to trochę regulacji, aby się poprawić, ponieważ są kilka stojących kamieni na drodze, ale po prostu bądź cierpliwy, dostosuj je dwa i wkrótce zadziała.


Kliknij / dotknij, aby powiększyć obrazy.
 • Czwarty, Od tego wyższego cokoła, zmierz wokół komnaty, zgodnie z ruchem wskazówek zegara, po drugą oświetloną przez wiszący kamień.
 • Obróć ten jeden w lewo do drugiego cokołu tuż przed.
 • Piąty, Udajcie się do tego cokole, po prostu zapaliłeś i skręć wiązkę w dół w kierunku drugiego odbiorcy przez studnię. Trochę trudno to zrozumieć, ale siedzi tuż przed jednym z kamieni po lewej stronie studni.


Gdy tylko zapalisz oba kamienie odbiorców przez studnię, wzruszy się przerywnik, a studnia zostanie otwarta. Dobra robota!Aby ukończyć samo zadanie, musisz zanurzyć się w studni, gdy jest to poproszone przez Tyr. Po zanurkowaniu, wyjdź i złap trochę wody z zielonkawego podium na pobliskim suchym lądzie, obserwuj przerywnik przerywnika, a następnie ponownie zanurz się nawet w wodę i pływaj przez podziemny tunel.Jest kolejna komora z klatką piersiową, którą możesz zrabować, a potem popływać i wszyscy jesteś sortowany, wycofany na otwartej przestrzeni. Dobrze zrobiony.

Jeśli szukasz więcej rzeczy do zebrania i wypełnienia, zobacz nasze listy map skarbów oraz lokalizacje wiedzy i umiejętności.

How do you rate Assassin’s Creed: Valhalla – Upseal the Well: Jak usprzedać studnię Urdr i uzupełnić dobrze podróżowane zadanie ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *