Assassin’s Creed Valhalla – Zmień płeć: Niech Animus wybierze Wyjaśniony i jak zmienić występy między mężczyznami i kobietami w dowolnym momencie

Startseite » Assassin’s Creed Valhalla – Zmień płeć: Niech Animus wybierze Wyjaśniony i jak zmienić występy między mężczyznami i kobietami w dowolnym momencie
25. stycznia 2024
4 minutes
30

By Jhonny Gamer

Assassin’s Creed Valhalla Podąża za prowadzeniem Odyssey, umożliwiając zmianę grywalnej ołowiu.

Podczas gdy Odyssey pozwala wybierać między dwiema różnymi postaciami na początku gry, Valhalla ma tylko jeden, eivor, z dostępnymi wersjami mężczyzn i kobiet.

Jest to uzasadnione w grze dzięki strumieniu pamięci animusowej zawierające obie opcje, a dla gracza stanowi mile widzianą okazję do dostosowania ich doświadczenia.

Istnieje również kombinacja tych dwóch Niech Animus wybierze – Bardziej tajemnicza opcja z wynikami, które od samego początku nie są widoczne.

Chociaż musisz dokonać tego wyboru na początku gry, dobra wiadomość jest taka, że nie jest to trwale – i możesz go zmienić, gdy chcesz.

Ta strona wyjaśnia Jak zmienić płeć w Assassin’s Creed Valhalla między męskimi i kobiecymi eivorami, a co oznacza opcja wybierzenia animusa (jeśli nie masz nic przeciwko spoilery, Oczywiście).

Na tej stronie:


Spojrzenie na to, co nadejdzie po zwolnieniu Assassin’s Creed: Valhalla.

Aby uzyskać więcej pomocy w Assassin’s Creed Valhalla, mamy strony po powrocie do Norwegii z Atlasem, Wskazówki dotyczące latania i kompletne najlepsze umiejętności Valhalla lista.

Jak zmienić płeć na mężczyznę lub kobietę Assassin’s Creed: Valhalla

Będziesz musiał podjąć decyzję między mężczyznami, kobietami lub obiema wersjami EIVOR od samego początku gry, po prologu – ale jak wspomniano, żaden z tych opcji nie jest ustalony i możesz zmienić między nimi w lociekiedykolwiek.


Zmienić wygląd Eivora w Assassin’s Creed: Valhalla, musisz uzyskać dostęp do animusu.

Można to zrobić w części zapasów menu. Stamtąd naciśnij na d -pad – jak sugerowano w prawym dolnym rogu.Stąd masz trzy opcje wyglądu – kobieca, męska eivor lub pozwól animusowi. Cokolwiek zdecydujesz, dzieje się to od razu, jak pokazano na podglądu znaków na ekranie ekwipunku, co oznacza, że możesz to zmienić tyle, ile chcesz.Jeśli nie jesteś całkowicie pewien, czy wybór na konkretną przerywnik z przodu, pamiętaj, że możesz ręcznie oszczędzać w dowolnym momencie, umożliwiając granie w przerywnik, a następnie załaduj go z powrotem i wypróbuj z innym, jeśli tak wybierzesz.

Nowy DLC jest tutaj – i wyjaśniamy, jak rozpocząć oblężenie Paryża, a także nowe opcje romansów i lokalizacje skarbów.
Jeśli szukasz zajęć końcowych w pełnej grze, możemy wyjaśnić, jak uzyskać łuk Nodensa, Excalibur, Gear Thor i inne zestawy zbroi Valhalla, Poziom mocy i jak szybko zdobyć XP, Zakon lokalizacji starożytnych i wszystkich Assassin’s Creed Valhalla opowieści.
Jeśli szukasz rzeczy do zebrania i aktualizacji, mamy listy najlepszych umiejętności i lokalizacji Księgi Wiedzy.

Assassin’s Creed: Valhalla „Let the Animus wybierz opcję wyglądu

Podczas gdy mężczyzna i kobieta są dość oczywiste w tym, co robią, niech Animus wybór wybór nie jest całkowicie jasny od samego początku, mimo że gra opisuje to jako „domyślny” wybór.

W grze opisuje to jako: „Animus będzie reprezentował silniejszy strumień żeński lub męski, w zależności od jego obecnej siły”.

To trochę niejasne – ale powodem jest zachowanie niewielkiej niespodzianki w pewnym momencie historii. Ostrzeżenie o niektórych Spoilery opowieści z wyprzedzeniem tych, którzy chcą się dowiedzieć naturalnie w trakcie gry.Ok – rozważ to swój finał Ostrzeżenie o spoilerze Aby nie pozwolić opcji Animus wybrać!

Jeśli zdecydujesz się na wybranie animusa, będziesz grać jako kobieca eivor i zmieni się na męskie eivor podczas niektórych sekcji historii.

W szczególności to wtedy, gdy odwiedzasz mityczne światy gry, w których jesteś reprezentowany jako męski eivor jako część szerszej fabuły wokół twojego związku z Odinem.

W przeciwnym razie – wybór kobiecy lub męskiej eivor będzie miała cię jako postacie we wszystkich obszarach gry.

Ponieważ Let the Animus wybiera opcję domyślną, sugeruje to, że kobieca eivor jest kanonicznym wyborem dla Assassin’s Creed: Valhalla, ponieważ niech wybór animus wybierze kobiece eivor dla sekcji „prawdziwych światów” – czyli większości gry.

How do you rate Assassin’s Creed Valhalla – Zmień płeć: Niech Animus wybierze Wyjaśniony i jak zmienić występy między mężczyznami i kobietami w dowolnym momencie ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *