Battlefield 1 Przewodnik – Wskazówki i wskazówki, co nowego i wszystkiego, czego potrzebujesz, aby poprowadzić swój zespół do zwycięstwa

Startseite » Battlefield 1 Przewodnik – Wskazówki i wskazówki, co nowego i wszystkiego, czego potrzebujesz, aby poprowadzić swój zespół do zwycięstwa
30. stycznia 2024
8 minutes
30

By Jhonny Gamer

Battlefield 1, w całej swojej Pro Patria Mori Glory, po raz pierwszy w historii serialu w historii Gracz. Oznacza to mnóstwo nowych – lub technicznie starych – broni, pojazdów i map dla wielu graczy, aby owinąć głowę.

Tutaj, w naszym Battlefield 1 przewodnik, wskazówki i sztuczki Zatem strona będziemy porozmawiać o szybkim podsumowaniu tego, co nowego, a także zaoferować kilka ogólnych wskazówek i wskazówek dotyczących gry, a także linki do naszego przewodnika o wielu klasach i broni dla multiplayer.


[4K] Battlefield 1 na Xbox One X: 4K Analizowane – ale co jest z wieloosobowym graczem?

Przewodnik po tym, co nowego Battlefield 1

Battlefield 1 widzi wyraźne odejście od standardu Formuła Battlefield. Dawno minęły czasy Battlelog, Rakiełki Spareina, a nawet załączniki broni. Zamiast, Battlefield 1 oferuje rozebrane, usprawnione doświadczenie, pod wieloma względami bardziej podobne do najnowszego EA Dice Star Wars Battlefront Rematoot.

Battlefield 1 tryby gry

 • Podbój – Schwytanie i trzymanie flag oraz eliminowanie żołnierzy wroga, zbierze się w dół do zwycięstwa. Bardzo duże mapy z pełnymi harmonogramami pojazdów.
 • Dominacja – To samo co tryb podbojowy, ale tylko piechota, z mniejszymi mapami bardziej dostosowanymi do braku pojazdów.
 • Pośpiech– Nieznacznie zmienione w tym roku, aby dostosować go do bardziej Star Wars Tryb Walker Assault Walker Front. Atakerzy nadal muszą sadzić materiały wybuchowe na telegrafach, ale obrońcy mogą teraz okresowo używać tych telegrafów, aby wezwać uderzenia artylerii na plamistach wrogów.
 • Drużyna Deathmatch – Standardowy TDM, z drużyną z największą liczbą zabójstw zwycięstwa.
 • Gołębie wojenne – Całkowicie nowy tryb, gracze muszą znaleźć gołębie komunikatora i używać ich do wysyłania wiadomości do artylerii wspierającej do strajków na wroga.
 • Operacje – Kolejny zupełnie nowy tryb dla Battlefield 1, Operacje widzi, że podejmujesz wiele bitew na wielu mapach, w ramach „wojny na dużą skalę”. Zobacz operacje jako tematyczną listę odtwarzania map, w której zaatakujesz i bronisz się zgodnie z faktycznymi wydarzeniami z pierwszych bitew wojny światowej w tych lokalizacjach. Będąc rodzajem „wyselekcjonowanego” trybu gry, to naprawdę jest to Battlefield 1 jest o.


Battlefield 1 Zmiany interfejsu użytkownika i Battlelog

 • Battlelog zniknął, ale gracze mogą uzyskać dostęp do wszystkiego o swoim żołnierze, w tym ich wyposażenie – teraz nazywane bronią i gadżetami – pojazdami, medalami, kodeksem, tagami dla psów i bojowych z menu żołnierza. Możesz także śledzić swoje postępy i statystyki, takie jak wygrana i najlepsza broń stąd.
 • Zamiast kiwać lutownicy przed bitwami, wszystko jest teraz gotowe w grze, z bronią, którą odblokujesz po drodze, po prostu dodano do szybkiego menu na ekranie o klasie w grze w grze.
 • BattlePaks, ponieważ załączniki broni zostały w większości usunięte, teraz po prostu zawierają skórki, a jeśli masz szczęście, puzzle do tworzenia jednej z dwóch specjalnych broni w zwarciu: Bartek Bludgeon i nóż Sawtooth.
 • Załączniki, które istnieją, o ile wiemy do tej pory, są zasadniczo kilkoma różnymi zabytkami dla każdego pistoletu, zmianami kierunku odrzutu oraz opcją przymocowania lub usunięcia bagnetu.
 • Skórki broni są również stosowane w grze z tego samego menu dostosowywania broni w menu klasowym.


Battlefield 1 PRZEWODNIK CENTU – Cały nasze Battlefield przewodniki w jednym miejscu

Przewodniki klasowe

 • Battlefield 1 Klasa szturmowa – ładowanie i strategie, SMG, strzelby, w kopalniach
 • Battlefield 1 klasa medyka – ładowanie i strategie, karabiny, strzykawki i inne
 • Battlefield 1 Klasa wsparcia – ładowanie i strategie, LMG, zaprawy, skrzynie amunicji
 • Battlefield 1 klasa zwiadowcza – ładowanie i strategie, karabiny snajperskie, wabiki, tripwiry
 • Battlefield 1 klasa pilota, cysterny i kawalerii – zużycia i strategie
 • Battlefield 1 Elitarne zajęcia – Jak zdobyć Trooper, Sentry i Tank Hunter

Broń, gadżety i odblokowuje

 • Battlefield 1 statystyki broni – kompletna lista gadżetów i broni
 • Battlefield 1 odblokowuje listę i sposób wydawania obligacji wojennych
 • Battlefield 1 Wyjaśnione kasy bitwy, złomu i układanki
 • Battlefield 1 Kolibri – jak odblokować malutki pistolet
 • Battlefield 1 Wpisy kodeksu – Wymagania dla każdego celu w kampanii i trybie wieloosobowym

Mapy i tryby

 • Battlefield 1 mapy – lista wszystkich behemotów, pojazdów i trybów dla każdej mapy

Battlefield 1 wskazówki i wskazówki, aby poprowadzić Twój zespół do zwycięstwa

Jest kilka Battlefield 1 wskazówki, które tak naprawdę były prawdziwe w całej franczyzy. Oto nasze ogólne porady dotyczące gry, ale należy sprawdzić nasze konkretne przewodniki klasowe dla ataków, medyka, wsparcia, zwiadowczego i dedykowanego pilota, cysterny i kawalerii,.

 • Grać w obiektyw – Powszechnie stosowany w formie akronimu (i zwykle z F, również…) granie w celu jest bez wątpienia najważniejszą rzeczą, jaką możesz zrobić w każdym Battlefield gra, nie mówiąc już o Battlefield 1. Jest to mocno motywowane, co oznacza, że nawet jeśli przegrasz lub Twoja racja K/D cierpi strasznie, nadal otrzymasz ogromne doświadczenie i warbonds za próbę wygrania gry, zamiast próbować zdobyć najładniejsze strzały głowy.
 • Zagraj w swoją drużynę – Chodzi o to, że jest trochę dwojakie: po pierwsze, chcesz faktycznie utworzyć drużynę, najlepiej przyjaciół na czacie głosu na imprezę. Po drugie, niezależnie od tego, czy jesteś z przyjaciółmi, czy nie, będziesz chciał trzymać się swojej drużyny. Zrównoważona grupa graczy, zwłaszcza gdy równomiernie podzieliła się między klasami napadu, medyka i wsparcia, może utrzymywać pokosy wrogów z niewielką pozycją i komunikacją. Battlefield jest antytezą samotnego wilka, więc impreza!
 • Pozycjonowanie jest kluczowe – Jak dotknęliśmy powyżej, twoje pozycjonowanie jest również kluczowe w Battlefield, niezależnie od klasy, w której grasz. Ataki będą okropne z dalekiego zasięgu, dzięki szerokie rozprzestrzenianie się SMG i strzelby, podczas gdy zwiadowcy będą oczywiście mieć okropny czas z bliska. Pomijając te oczywiste punkty, będziesz chciał pomyśleć o bardziej misterstwie. Na przykład moździerze muszą być w osłonie, ale z wyraźną linią ognia do docelowego obszaru. Tymczasem LMGS muszą być w średnim zasięgu, gdzie jesteś bezpieczny przed flanką i poważnie, gdy jest skierowany na dławik na mapach takich jak Forest Argonne. Bądź kreatywny w pozycjonowaniu flankowania i eksperymentuj, aż znajdziesz miejsce, które naprawdę działa.
 • Dostosuj się do bitwy wokół ciebie – Mówiąc o znalezieniu miejsca, tylko dlatego, że znalazłeś dobry, nie oznacza, że powinieneś wracać, jeśli bitwa się przesunie i nagle trudno jest zaatakować lub obronić. Pamiętaj o zmianach w grze. Biegunki wzmacniające, zniszczalne budynki, sektor rejestrowania i straty lub po prostu prosta zmiana taktyki opozycyjnej może wystarczyć, aby całkowicie zakłócić własne plany. Miej oko na mapę, cele i kolegów z drużyny, i bądź przygotowany na rozdzieranie planu i rozpocząć od nowa.
 • Początkujący powinni rozgrzać się dzięki klasycznej drużynie Deathmatch – Battlefield gra zaskakująco inaczej niż innych strzelców i Battlefield 1 z pewnością nie różni się tam. Dokładność jest na ogół znacznie niższa, o wiele wolniej, a pojazdy całkowicie zmieniają grę. Jeśli chcesz się do tego zaaklimatyzować po raz pierwszy (który jest najbliżej standardowego strzelca z bliskiego zasięgu) w Team Deathmatch, po czym stamtąd podszedł. Gra podboju na pełną skalę na ogromnej mapie ze wszystkimi pojazdami i samolotami jest niesamowita, ale także okropnie trudna, jeśli nie jesteś do tego przyzwyczajony (zaufaj nam, byliśmy tam. Bardzo.).
 • Pojazdy mogą wygrać grę – Pojazdy, będąc taki Podstawa bitwy są słusznie ważne w Battlefield 1. Związek między piechotą, czołgami i samolotami sprawia, że fascynująca gra w rock-paper-noszy;Dominacja powietrza oznacza wolność dla twoich bombowców atakujących jednostki naziemne i czołgi, ale aby zdobyć przewagę powietrza, będziesz musiał poświęcić potencjał bombardowania i wybrać bojowników i inne statki bojowe powietrza-powietrza. Podobnie, w pełni obsługiwany, sześcioosobowy zbiornik ciężki może, gdy jest dobrze przygotowany, przejmować i mieć punkt dla całej gry. Przygotuj się na poświęcenie jakiegoś potencjału antyingegonującego i skupienie się na zdejmowaniu tego nieznośnego zbiornika, a nie na snajpowanie z bezpiecznej odległości, ponieważ ignorowanie pojazdów prawie na pewno spowoduje porażkę.

How do you rate Battlefield 1 Przewodnik – Wskazówki i wskazówki, co nowego i wszystkiego, czego potrzebujesz, aby poprowadzić swój zespół do zwycięstwa ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *