Battlefield 2042 ma dziesięciogodzinny proces dla abonentów EA i Game Pass

Startseite » Battlefield 2042 ma dziesięciogodzinny proces dla abonentów EA i Game Pass
30. stycznia 2024
2 minutes
43

By Jhonny Gamer

Ci, którzy chcą spróbować, zanim kupią, jeśli chodzi o Battlefield 2042 wkrótce będzie miał okazję zrobić, jeśli są abonentami gry lub gier, dzięki uprzejmości dziesięciogodzinnej procesu o wczesnym dostępie rozpoczynającym się w następny piątek, 12 listopada.

Nowo ogłoszona oferta EA biegnie wraz z podobnym wydarzeniem wczesnego dostępu dla subskrybentów EA Play Pro i każdego, kto zamówił w przedsprzedaży Złoto lub Ultimate Editions Battlefield 2042. Jednak podczas gdy obie te grupy będą miały dostęp do gry przez cały tydzień przed premierą 19 listopada, wczesny dostęp zostanie ograniczony w sumie w ciągu tygodnia dla osób dołączających do EA Play i Game Pass.

Następnie osoby uczestniczące za pośrednictwem EA Play i Game Pass będą musiały kupić pełną wersję Battlefield 2042 (lub subskrybuj EA Play Pro), aby kontynuować grę.


Battlefield 2042 – Nowe spojrzenie Portal Battlefield.

Oprócz dzisiejszych wiadomości o wczesnym dostępie, EA wydało nowe Battlefield 2042 Trailer Prezentowanie trybu portalu. Opracowany przez Ripple Effect Studios (wcześniej Dice La), Battlefield Portal daje graczom możliwość tworzenia własnych trybów i meczów poprzez połączenie map i elementów z poprzednich wpisów serii – w tym Battlefield 1942, Bad Company 2 i Battlefield 3 – Z nową grą, poprawiając reguły po drodze. Martin Robinson z Eurogamer spojrzał na kluczowe funkcje Portal W lipcu, jeśli jesteś ciekawy, aby dowiedzieć się więcej.

Ci, którzy nie biorą udziału Battlefield 2042 Early Access okres będzie mógł grać w grę z 19 listopada, kiedy uruchomi się na Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 i PC.

How do you rate Battlefield 2042 ma dziesięciogodzinny proces dla abonentów EA i Game Pass ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *