Black Ops: Cold War – Operacja Chaos Mission: Jak odszyfrować wyjaśniony kod dyskietki

Startseite » Black Ops: Cold War – Operacja Chaos Mission: Jak odszyfrować wyjaśniony kod dyskietki
31. stycznia 2024
6 minutes
29

By Jhonny Gamer

Operacja Chaos jest opcjonalnym pytaniem w kampanii Call of Duty: Black Ops – Cold War.

Wymaga to znalezienia ukrytych dowodów w głównym zestawie misji fabularnych. Po znalezieniu tych kolekcjonerów musisz je przejrzeć z powrotem w bezpiecznym domu, aby rozwiązać zagadkę i uzyskać dostęp do misji.

Chociaż lokalizacje dowodów w każdej misji są ustalone, dla każdego gracza, wskazówki, które otrzymujesz i odpowiedzi, które musisz znaleźć dla samej puzzli, są losowe dla każdego gracza. Jako taki, musisz zrozumieć, jak działa puzzle, aby.

Ta strona wyjaśnia, gdzie znaleźć wszystkie trzy Operacja Chaos Lokalizacje dowodów przez Black Ops – kampania zimnej wojny i jak to zrobić Odszyfrować dyskietkę kiedy gotowy.

Na tej stronie:


Digital Foundry zapewnia analizę techniczną Black Ops: Cold War beta.

Jeśli potrzebujesz więcej pomocy Black Ops: Cold War, mamy strony po zakończeniu operacji czerwony cyrk, Znalezienie lokalizacji Redlight, Greenlight Photo Intel i nasze zalecenia dotyczące najlepszych broni w Black Ops: Cold War wyjaśnione.

Jak działa chaos i odszyfrowanie dyskietki

Otwarcie po zakończeniu misji szczęki złamania, operacja Chaos pojawia się na tablicy dowodowej obok kolejnej operacji misji bocznej Czerwony Circus.Wewnątrz jest misja boczna, do której nie możesz uzyskać, dopóki nie odszyfisz dyskietki. Aby to zrobić, musisz wprowadzić kod i frazę, które są zebrane z znalezienia dowodów w misjach.Musisz zagrać w trzech misjach kampanii – nie pozostawiono nigdzie do biegania, cegły w ścianie i Redlight, Greenlight – i znaleźć ukryte dowody w każdym. Po otrzymaniu i możesz wrócić do bezpiecznego domu, a następnie uzyskać dostęp do tablicy misji i przejrzeć dowody, aby rozwiązać zagadkę i uzyskać dostęp do misji.Najpierw najpierw – znajdźmy te dowody. Możesz znaleźć wszystkie dowody na swoją pierwszą grę misji, a jeśli zapomnisz je odebrać, pamiętaj, że możesz odtworzyć dowolną misję z Board Mission lub z obszaru kampanii menu głównego.

Nie pozostawiono żadnych do uruchomienia lokalizacji dowodów na operację Chaos

W połowie misji otwierającej nie pozostała do ucieczki, przesłuchasz Qasima na dachu.Wybierz tutaj wybory dialogowe, które nie wyrzucają go z dachu. To da ci dowody.Gdy już to zrobisz, wybór tego, co dalej, to twój – czy to przechwytywanie, rzucanie czy zwolnienie.

Brick in the Wall Dowody Lokalizacja operacji Chaos została wyjaśniona

Mniej więcej w połowie trzeciej misji, cegła w ścianie, spotkasz informację w barze. Dadzą ci opcjonalny cel – ratuj lub ucisz informację – który możesz podjąć wkrótce potem.Marker z boku pojawi się, gdy podróżujesz na górę i dotrzesz do zewnętrznego balkonu następnego budynku. Udaj się tam – łatwo jest dostać się z balkonu, jeśli przytulisz lewą ścianę i podróżujesz przez budynki.

Kiedy wrócisz na zewnątrz, zabij strażnika za drzwiami, wybierz zamek i wejdź. W piwnicy siedzą trzech strażników w piwnicy, z których wszyscy można wybrać bez zauważania.

Niezależnie od tego, czy strzelasz, czy ratujesz informację, zależy od Ciebie, ponieważ potrzebne dowody są na stole.

Teraz kontynuuj misję. Uwaga Istnieje trochę operacji czerwony cyrk Dowody do zebrania później, które możesz równie dobrze wejść.

Redlight, Greenlight Dowody Lokalizacja operacji Chaos

W misji Redlight, Greenlight istnieje opcjonalny cel zebrania zdjęcia Intel w całej misji. Są to mapy rozsiane na całym poziomie, w sumie sześć do znalezienia – a znalezienie trzech z nich da ci dowody potrzebne do tej misji.

Każda trójka zrobi. Aby pomóc, nasze dedykowane lokalizacje Intel Redlight, Greenlight Strona pokaże, gdzie znaleźć wszystkie sześć.Jak odszyfrować dyskietkę i rozwiązać puzzle Chaos Operation

Gdy masz wszystkie trzy elementy dowodów, przejdź do operacji Chaos na tablicy misji, a następnie sprawdź każdy dowód bliżej, aby znaleźć swoje wskazówki.Musisz znaleźć kod (cztery liczby) i przełom (miasto) z łączenia szczegółów we wszystkich trzech plikach. Posiadanie długopisu i papieru w pobliżu może być przydatne, choć pamiętaj, że możesz się mylić i spróbować ponownie, jeśli coś zepsujesz.

Ostateczny ważny punkt – dla każdego gracza, wskazówki, które otrzymujesz i odpowiedzi, które musisz znaleźć, są losowe dla każdego gracza. Jako taki, musisz zrozumieć, jak działa puzzle, aby.

Oto, w jaki sposób otrzymujesz potrzebne wskazówki, dowody:

Pierwsza strona obserwatora

Ten jest najprostszy z trzech – będą kilka czerwonych liter, które wyróżniają się w stosunku do reszty kopii czarnej gazety – w naszym przykładzie jest to Enerdv. Pamiętaj, twój będzie inny.Zakodowana wiadomość

Będzie rząd liczb, z dwiema komórkami zawierającymi znaki zapytania. Celem tutaj jest podzielenie kolorowych liczb na ich własne sekwencje, a następnie ustalenie, co te brakujące podwójne cyfrowe liczby są oparte na wzorze przedstawionym w sekwencji.W naszym przypadku czerwone liczby to 13,??, 27, 31, 33 – brakujący liczba wynosi 21. Tutaj liczby rosną o połowę przyrostu za każdym razem – różnica między 13 a 21 to 8, 21 i 27 to 6, 27 i 31 to 4, a 31 i 33 to 2.

Tymczasem czarne liczby idą 87, 90, 93,??, 99 – Z brakującą liczbą wynosi 96, ponieważ wzór rośnie za każdym razem.

Daje nam to czterocyfrowy kod 2196. Znowu twoje będzie inne – ale użyjemy naszego, aby pokazać, jak rozwiązać ostatnie kroki.

Jeśli utknąłeś na jednym z wzorc, pamiętaj technicznie potrzebujesz tylko jednego zestawu liczb – co wyjaśnimy, dlaczego za sekundę.

Transmisja stacji liczbowej

To jest lista miast i liczb, na których należy się skupić. (Możesz zignorować dźwięk – po prostu czytam to, co jest na stronie).Jedno z miast będzie anagramem czerwonego tekstu na pierwszej stronie obserwatora – w naszym przypadku Enerdv, więc to jest Denver.

Tymczasem jeden zestaw liczb będzie pasował do znaków pytań w zakodowanej wiadomości, aby wypełnić wzór. W naszym przykładzie byłoby to 2196. (Może potrzebujesz tutaj tylko dwóch liczb, jeśli starasz się wypracować pełną kodowaną sekwencję wiadomości).

Jest teraz jeden dodatkowy krok do zrobienia. Musisz teraz spojrzeć na to, co odpowiednie liczby i miasto obok nich są, aby uzyskać ostateczny kod i pensjonat. Więc dla nas, patrząc na Denver i 2196, odpowiednie wpisy obok nich to Boise i 7167.Po uzyskaniu rozwiązania udaj się do odszyfrowania dyskietek i wprowadź je najpierw liczbami, a następnie litery. To następnie odblokuje operację Chaos Mission.Sama misja jest wystarczająco prosta – po prostu podążaj za punktami, zdejmij cel i wróć do helikoptera.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, warto również ukończyć operację Red Circus Zanim przejdziesz do ostatecznego zestawu misji.

How do you rate Black Ops: Cold War – Operacja Chaos Mission: Jak odszyfrować wyjaśniony kod dyskietki ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *