Błyszcząca gabine Pokémon Go

Startseite » Błyszcząca gabine Pokémon Go
1. lutego 2024
6 minutes
30

By Jhonny Gamer

Pokémon Go gabil jest celem czerwcowego dnia społeczności 2021, wydarzenie, które widzi zwiększone odrodzenia wyróżnionych Pokémon przez sześć godzin.

To pozwala nie tylko wyrzucić swoje wpisy PokeDex za pomocą tego wyróżnionego Pokémon i jego ewolucje łatwo, ale także pomaga znaleźć błyszczące Wersje.

Po znalezieniu najlepszego gabinetu dla twoich potrzeb – czy to jedna z przyzwoitymi statystykami, błyszczącym lub ewentualnie obu – będziesz chciał go rozwinąć i znaleźć najlepszy dostępny ruch.

Ta strona wyjaśnia podgląd błyszczące gabine, A kiedy będziesz gotowy ewoluować, Gabible Evolution I Najlepszy ruch Garchomp podnieść go w bitwie.

Możesz także odebrać tylko kęs Bilet badawczy tego dnia, dając ci nagrody, takie jak dodatkowe gabinet.

Na tej stronie:


25 lat wspomnień |#Pokemon25

Gabible Evolution Chart: w co ewoluuje gible?

Gible ma dwie ewolucje – Gabite i Garchomp – które wymagają odpowiednio 25 i 100 cukierków (więc bez przedmiotów ewolucyjnych wymagany).


Gible’s Typing – Smok i Ground – pozostają takie same we wszystkich trzech ewolucjach. (Kredyt obrazu: Pokemon.com)

W dniu społeczności – który trwa od 11:00 do 17:00 czasu lokalnego – warto to wiedzieć, abyś mógł ustalić, jak potrzebujesz cukierków (innymi słowy, ile Gable musisz złapać), zanim wydarzenie się skończyło.

Pamiętaj, istnieje wiele sposobów na zwiększenie zysków ze słodyczy, na przykład:

  • Za pomocą jagody pinap (podwojenie cukierków od 3 do 6 na haczyk)
  • Ewoluowanie mega ewolucji typu smoka – taka jak Mega Altaria, Mega Ampharos lub Mega Charizard X – podczas imprezy (+1 cukierki na połów)
  • Po wydarzeniu, czekając na kolejne 2x Candy Transfer Sftlight (Wtorek, 15 czerwca), aby przenieść swoje złapane wyróżnienia

Powyższe jest szczególnie przydatne, jeśli chcesz grać tylko przez cały dzień społeczności, a nie na całe wydarzenie, aby uzyskać wystarczającą ilość cukierków, aby ewoluować i w pełni go zasilać.Kiedy będziesz gotowy do ewolucji – pamiętaj o użyciu opcji 3*, 4* Pokémon Kolekcja, aby znaleźć ten z najlepszymi IVS – Pamiętaj, że do dwóch godzin po zakończeniu dnia społeczności (19:00 czasu lokalnego) Ostateczna ewolucja nauczą się ekskluzywnego ruchu. Jeśli przegapisz to okno, musisz użyć elitarnego naładowanego TM.

Pytanie brzmi – czy ruch jest zawsze najlepszy? I z jakim szybkim ruchem należy sparować?

Garchomp Ruchy i wyjaśniono najlepsze rekomendację Moveset

Po przekształceniu w Garchomp, zalecamy Moveset of Strzał błota (szybki) I Ziemia (naładowana) – Ten ostatni to ekskluzywny ruch wspólnotowy, co oznacza, że chcesz rozwinąć Garchomp w dniu (do 19:00 czasu lokalnego).Podobnie jak w przypadku ruchów wspólnotowych, siła Ziemi bierze i tak potężny rodzaj gruntu w Garchomp i sprawia, że jest jeszcze lepszy. To powiedziawszy, ZiemiaQuake nie jest zbyt daleko w tyle, zwłaszcza jeśli chodzi o ligę bitewną, Więc nie poconaj się zbytnio, jeśli przegapisz tego dnia.

Ostatecznie, chociaż Garchomp ma konkurencję z innymi potężnymi typami gruntowymi, takimi jak Groudon, jego podwójne smoki i pisanie naziemne dają mu dodatkowe przydatne opory (takie jak elektryczne), aby zobaczyć, jak utrzymuje się w różnych meczach.

Oczywiście, to wszystko nasza opinia – jeśli chcesz pełny dostępny zestaw ruchów, który możesz zmienić za pomocą szybkiego i naładowanego TMS, Są następujące:

Szybkie ruchy:

  • Dragon Tail (smok)
  • Strzał błota (podłoża)

Naładowane ruchy:

  • Earth Power (Ground) – Day Community / Elite Naładowany TM Wyłącznie
  • ZiemiaQuake (Grunt)
  • Fire Blast (ogień)
  • Oburzenie (smok)
  • Grobowiec piaskowy (podłoża)

Chociaż Moveset jest priorytetem, nie ma wątpliwości co do dnia społeczności, którą chcesz rozwinąć najlepszą możliwą gabinet – i najlepiej byłaby to błyszcząca wersja…

Świat cudów nadszedł sezon Pokémon Go, dając ci szansę złapania poipole.
Nie zapomnij wypróbować tras, Wymiana prezentów i gra imprezowa Podczas polowania rzadko po polowaniu Pokémon, Walka w GO Battle League lub rywalizacja w Pokéstop Showcases.

Jak wyglądają błyszczące gabine, błyszczące gabite i błyszczą Pokémon Go?

Jeden z największych remisów dnia społeczności to zwiększona szansa na znalezienie błyszczących wersji wyróżnionych Pokémon.

I tak złapanie tego samego typu zwiększa prawdopodobieństwo błyszczącego, ale także błyszczącego stawki na dzień społeczności Pokémon jest również znacznie wyższy. Innymi słowy – łatwo jest odejść z garstką lśniń w bardzo krótkim czasie.

Jeśli chodzi o wykrywanie goleń, powinny być łatwe do odróżnienia od swoich zwykłych wersji dzięki alternatywnej kolorystyce i ikonie „błyszczącej” obok ich nazwy.

W szczególności błyszczącego gible nie jest nowe Pokémon Go – po raz pierwszy zadebiutował w grudniu 2019 r. Tak czy inaczej – jeśli jesteś ciekawy, czego możesz się spodziewać po błyszczącym gible i jego ewolucjach, oto jak będą wyglądać w grze…

Normalny kontra błyszcząca gible (Prawa autorskie do obrazu: Niantic)
Normalny vs błyszczący gabite (Prawa autorskie do obrazu: Niantic)
Normalne vs błyszczące Garchomp (Copyright Image: Niantic)

Zakładając, że chcesz je ewoluować, zalecamy czekanie do końca dnia społeczności, a następnie znalezienie tego, co (ów) z najlepszymi ivs (Użyj opcji 3*, 4* w swoim Pokémon kolekcja, aby to zrobić łatwo) najpierw.

Znowu – masz do 19:00 czasu lokalnego (dwie godziny po zakończeniu wydarzenia), aby uzyskać wyłączny ruch społeczności bez konieczności wydawania elitarnego naładowanego TM.

Ostatecznie Dzień Community to idealna okazja, aby nie tylko mieć wystarczającą ilość cukierków, aby w pełni rozwinąć rzadkie stworzenie, ale także w pełni je zwiększyć. Jeśli jesteś mądry, co z nich ewoluować, a jaki ruch go dajesz, wydarzenie jest doskonałą okazją do rozwinięcia swojej kolekcji za pomocą jednych z najlepszych Pokémon w grze.

How do you rate Błyszcząca gabine Pokémon Go ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *