Błyszcząca wykres ewolucji, 100% doskonałych statystyk IV i najlepszy ruch Togekiss Pokémon Go

Startseite » Błyszcząca wykres ewolucji, 100% doskonałych statystyk IV i najlepszy ruch Togekiss Pokémon Go
2. lutego 2024
13 minutes
38

By Jhonny Gamer

TOGETIC trzepotanie w sposób Kwiecień’S DZIEŃ społeczności – powtarzanie Pokémon Go zdarzenie, które zwiększa szybkość odrodzenia dla określonego Pokémon, jednocześnie zwiększając błyszczące stawki i oferowanie ekskluzywnego ruchu wraz z wieloma innymi premiami!

Szczęście Pokémon’Wydarzenie S Community Day jest dziwne, biorąc pod uwagę fakt, że jest rozwinięte Pokémon, ale Don’T martwi się, że jego gatunki przedewolucyjne również pojawią się! I jak w przypadku wszystkich Pokémon Go Dni społeczne, ten dodaje nowy ruch do swojej ewolucji, Tegekiss’s Pulę ruchu. W pewnym sensie jest to dzień społeczności dla całej rodziny!

To wydarzenie jest również idealne do złapania Toetic z 100% idealnymi statystykami IV A jeśli osiągniesz ten wyczyn, to’jest dobrym pomysłem, aby wiedzieć Tżegeks’najlepszy ruch.

Nawet jeśli ty’Nie udało mi się w tym miesiącu’S DZIEŃ społeczności Pokémon, istnieje wiele innych bonusów, które mogą cię wydostać, w tym fanów odległość ćwiartki premia.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Obserwuj bitwę guzzlord – Jedna z ultra bestii W Pokémon Go Obejrzyj na YouTube

TOGETIC’s 100% idealne statystyki IV w Pokémon Go

Kwiecień’S DZIEŃ społeczności to idealna okazja do znalezienia tometrycznego z idealnymi statystykami IV w Pokémon Go.


TOGETIC.

W przypadku toetrycznych wartości CP, które odpowiadają doskonałym statystykom 15/15/15, są następujące:

 • Poziom 30 (maksimum dzikiego CP) – 1464 CP
 • Poziom 35 (maksimum CP wzmocnionego pogodą) – 1586 CP

TOGETIC’S Wartość dzikiej CP jest zgodna z obecnym poziomem trenera, aż osiągniesz poziom 30, więc ponieważ większość bazy graczy jest powyżej tego poziomu, utrzymujemy te wartości dla prostoty. Jeśli ty’Realnie poniżej poziomu 30 jednak wartości te będą różne.

Idealne statystyki w Pokémon Go, zależą jednak całkowicie od tego, czego chcesz użyć Pokémon dla.

A Pokémon To idealne dla ligi mistrzowskiej i naloty oznacza wyłącznie 15/15/15 – Najlepsze możliwe statystyki, że a Pokémon może mieć. Tymczasem idealny do wielkiej ligi i Ultra League są zupełnie inne, ponieważ celem jest uzyskanie najniższego ataku na najwyższą obronę i zbliżenie tego CP tak blisko ligi’S Cap, jak to możliwe.

Jeśli chcesz uruchomić Tegekiss in Go Battle League, ty’RE Poszukiwanie różnych statystyk:

 • Idealna świetna liga Tegekiss to 14/14/11, osiągając CP 1499 na poziomie 17
 • Idealna Ultra League Tgekiss to 15/15/15, osiągając CP 2499 na poziomie 28
 • Idealna Master League Tegekiss to 15/15/15, osiągając CP 3767 na poziomie 50

Ten dzień społeczności dodaje ruch aury do Tgekiss’s Pulę ruchu — Ruch, który jest prawie jednogłośnie zgodził się być bardzo, bardzo dobry. Jako ruch typu walki, działa również ładnie przeciwko trzema Tgekiss’s pięć słabości – Lód, rock i stal. Niestety wyrządza jedynie wysokie obrażenia neutralne wobec pozostałych dwóch (elektryczne i trucizny);Chyba możesz’T mam wszystko!

Aura sfera jest szczególnie imponująca w PVE (naloty), zwłaszcza gdy weźmie się pod uwagę, że podczas walki z bossem nalotowym, który jest słaby zarówno dla wróżki, jak i walki, aura sfera faktycznie wyrządza więcej obrażeń niż olśniewającą błysk. Jeśli przystąpiłeś’T guła jeszcze, prawdopodobnie chcesz zdobyć mocną tgekiss z aurą sferą na rajd… PVP? To’S inny czajnik Qwilfish.

THE GOTECIC Evolution Chart: What Reveling Evoling?

Ze względu Pokémon Go (wykluwając jaja i łapiąc je odpowiednio na wolności), dzień społeczności faktycznie koncentruje się wokół środkowej ewolucji, a nie najniższej ewolucji możliwej do ewolucji. Ale to’jest o wiele mniej mylący na początek, więc niech’S rozmowa o Tgepi!


Wszystko w linii toczącego się jest typem wróżki, z tgekissem zyskującym typem latania. (Kredyt obrazu: Pokemon.com)

Fani anime zapamiętają, kiedy jajka zadebiutowały w serii, z mglistą noszeniem i inkubacją dziwnego jajka z niebieskim i czerwonym kształtami. Cóż, Tgepi wykluł się z tego jajka i jak kaczka na kaczkę na matkę, ta urocza kula kolca odcisnęła się na naszych sercach. Tak, Spike Ball jest oficjalną kategorią, dobrze złapana. Poczekaj, Don’t złap piłkę kolcą. Pozwalać’po prostu idź dalej…

Dziwnie, chociaż te kształty są częścią skorupy, są zachowane jako Pokémon ewoluuje i traci skorupę, przy czym wzory geometryczne są częścią tułowia. Poczekaj, czy to oznacza, że skorupa była przeznaczona?? Znowu, niech’po prostu idź dalej.

Musieliśmy poczekać kilka pokoleń, aby zobaczyć się’S końcowa ewolucja, Tegekiss, częściowo dlatego, że błyszczący kamień’t zostały jeszcze dodane do kodu gry. Gra oczywiście udaje się to wyjaśnić dość przemyślanym oficjalnym wpisem Pokédex. Poniżej możesz przeczytać wszystkie trzy wpisy:

 • TGEPI – Korces wydaje się być pełen radości. Mówi się, że będzie miał szczęście, gdy będzie traktowany.
 • TOGETIC – Mówią, że pojawi się przed życzliwym, opiekującym się ludźmi i prysznic ich szczęściem.
 • Tżegeks – Te Pokémon nigdy nie są widoczne w pobliżu konfliktu lub zamieszania. W ostatnim czasie oni’nie było wcale widziane.

Czytelnicy ożywionych oczami będą również powagowi, że błyszczące kamienie nie są w kodzie gry Pokémon Go. Zamiast tego musisz użyć kamienia sinnoh i 100 cukierków TGEPI!


Kwiecień’S DZIEŃ społeczności Wydarzenie trwa od 14:00 a 17:00 (czas lokalny), więc ty’LL ma trzy godziny na zebranie jak najwięcej cukierków.

Jeśli ty’Ranię ranienia cukierków, użyj jagód pinap i srebrne jagody pinapowe, aby podwoić ilość cukierków, które zarobisz na złapanie, i upewnij się, że masz latanie lub wróżki Pokémon Mega ewoluował – Mega Charizard Y, Mega Pidgeot, Mega Gardevoir lub Mega Altaria, zrobi dobrze.

Ruchy Togekiss i najlepsze rekomendacja Moveset


Tżegeks.

Bez względu na twoją ligę, mamy najlepszy najlepszy ruch dla twojego Tegekiss. Ale najpierw niech’S Spójrz na pulę pełnego ruchu:

Szybkie ruchy Tgekiss

 • Urok (wróżka)
 • Slash powietrza (latanie)
 • Ukryta moc (tam’s jeden dla każdego typu)

Togekiss naładował ruchy

 • Starożytna moc (rock)
 • Ass Ats (latający)
 • Miotacz ognia (ogień)
 • Olśniewający błyskawica (wróżka)
 • Aura sfera (walka)

Więc wygląda na to, że my’ponowne uruchomienie Urok (szybki), Aura Sphere (naładowana) i olśniewające błysk (naładowane).

Zarówno urok i olśniewające błysk, a kula aury jest po prostu tak potężna, że nie’T potrzebuję tego. Nawet neutralne uszkodzenia z tym ruchem najbardziej grzechnie Pokémon.

Minusem uruchomienia dwóch nuklearnych jest prosty fakt, że chociaż urok jest również doskonały, jest bardzo powolne. Jasne, możesz położyć presję szybkiego ruchu, ale Don’T spodziewaj się, że zdobędziesz dwa naładowane ataki w jednym meczu tutaj. Oznacza to, że ciśnienie w osłonie jest zasadniczo nieistniejące.

Mimo to, zakładając ten ruch, to właśnie my’Patrząc na każdą z lig:

 • Dla świetnej ligi Możesz wygrać w stosunku do wszystkich ciemnych rodzajów, altarii, zamarzania i medichamu;ale ty’LL przegrywa z Trevenant, Luxray, Vigoroth, Jellicennt i Pelipper. To’nie jest to straszny zestaw pojedynków, ale są po prostu lepsze opcje.
 • W Ultra League, Rzeczy podobnie wstrząsają. Możesz pokonać Kommo-O, Guzzlord, Scrafty, Primeape i Buzzwole. Ale przegrasz z Jellicennt, Runergus, Trevenant i Swampert.
 • Liga Mistrzowska jest trochę bardziej zachęcający, dzięki temu, że jest to technik anty-Dragon. Oczywiście pokonałeś większość z nich wraz z Buzzwole. Tracisz jednak na takich jak Swampert, Giratina, Groudon, Lugia i Zacian.

W sumie to’jest uczciwe powiedzieć, że to napastnik rajdowy bardziej niż jest to All-Star PvP.

Świat cudów nadszedł sezon Pokémon Go, dając ci szansę złapania poipole.
Nie zapomnij wypróbować tras, Wymiana prezentów i gra imprezowa Podczas polowania rzadko po polowaniu Pokémon, Walka w GO Battle League lub rywalizacja w Pokéstop Showcases.

Jak wyglądają błyszczące toetryc i tgekiss?

Możliwość złapania błyszczącego forma wyróżnionego Pokémon to jedno z największych losowania każdego dnia społeczności wydarzenie. Dzieje się tak dzięki zwiększonej błyszczącej tempie dla wydarzenia’S podświetlony Pokémon, wraz z faktem, że dni społeczne często wydają nowy błyszczący na wolność. W tym przypadku powracamy stare błyszczące, debiutując w marcu 2018 r’S Eggstravaganza Wydarzenie.

Znaleźć błyszczące Pokémon, musisz albo rozpocząć spotkanie z Pokémon Na wolności lub zarabiaj wspomniane spotkanie, wypełniając aktywność, jak bicie bossa nalotu, wykluwanie jajka lub wykonanie zadania badawczego. Stamtąd to’łatwo sprawdzić, czy ty’spotkał błyszczący Pokémon Z powodu alternatywnego kolorowania iskierki, które świecą, gdy zaczyna się spotkanie, i błyszcząca ikona obok Pokémon’S S Nazwa.

Podczas gdy ten dzień społeczności jest’T błyszczące’S debiut w Pokémon Go, to najlepsza szansa na zdobycie jednego do tej pory, więc ty’Pragnie się upewnić, że złapiesz się, błyszczącego, aby ewoluować!

Poniżej możesz rzucić okiem na błyszczące toetryc, a tgekiss:


Dzięki użytkownikowi YouTube Razzi Do podglądu!

Jak widać, subtelne’t Całkowicie to pokrój. Togepi robi się trochę różowy, przewracając tam, gdzie są jego czerwone i bluesowe! Tymczasem przechodzi od mleka-biały w krem, jednocześnie odwracając czerwieni i blues… Jeśli pomyślałeś, że Tegekiss zamierza odwrócić scenariusz i zrobić coś innego, nie znosimy tego – skopiował tole’s Homed Word-for Word. Oni’Re wszystkie ładne shinies, ale jeśli nie masz’t mam je, to’zawsze fajnie dodać nowe błyszczące do Pokédex!

Jeśli chcesz ewoluować błyszczące, zalecamy czekanie do wydarzenia, gdzie będziesz mieć do pięciu godzin (do 22:00 czasu lokalnego), aby przekształcić go w lśniącą tgekiss i zdobyć ekskluzywne ruchy aury sfer. W ten sposób ty’Mają mając dużo czasu, miejmy nadzieję, złapanie kilku błyszczących, wraz z wystarczającą ilością cukierków, aby ewoluować przynajmniej jeden z nich, bez konieczności martwienia się o sortowanie przez kolekcję. Pamiętam’jest dobrym pomysłem, aby sprawdzić błyszczące’S Stats, ponieważ mogą mieć idealne IV – jeszcze lepszy do bitwy!

Inne bonusy z dnia na dzień


TGEPI.

Community Days in Pokémon Go zawsze przyjdź z szeregiem bonusów, a dzień społecznościowy nie jest inny.

Niektóre z tych bonusów są zawsze takie same – Jak zwiększone odrodzenie i zwiększone błyszczące wskaźniki. Istnieje jednak obracający się zestaw innych bonusów, które zawierają dni społecznościowe, takie jak podwójne lub potrójne cukierki, gwiezdny lub XP.

Pełną listę bonusów z okazji Dnia Społeczności można znaleźć poniżej:

 • Zwiększone spawny
 • Zwiększona szybkość błyszcząca
 • 1/4 odległości włazu, gdy jaja są umieszczane w inkubatorach w okresie zdarzenia.
 • Specjalny basen jaj 2 km – Uwaga: wszystkie jaja zebrane w okresie społeczności będą miały taki sam zwiększony błyszcząca stawka dla Tgepi, bez względu na to, kiedy je wyklujesz, więc Don’T martw się, jeśli możesz’Nie chodzę ich wszystkich przed końcem dnia! Zauważ też, że te jaja prawdopodobnie będą miały inne Pokémon również w nich i nie korzystają z tego zwiększonego błyszczącego wskaźnika.
 • Podwójnie złapane cukierki
 • Podwójna szansa na otrzymanie cukierków XL od złapania Pokémon (dla trenerów na poziomie 31 i więcej). To układa się z twoją bonusem Mega Evolution, więc jeśli masz aktywny poziom 3 ewolucji Pokémon, będziesz mieć wszystko ‘Podwójna doskonała szansa’ Działa, żeby być!
 • 3-godzinny czas trwania kadzidła
 • 3-godzinny czas przynęty
 • Photobombs – Zrób migawkę swojego kumpla, aby zdobyć niespodziewane spotkanie z TOGETIC (i zwiększyć medal z operatorem) do pięciu razy podczas imprezy.
 • Badania terenowe – Spin Pokéstops, aby uzyskać zadania ekskluzywny. To prawdopodobnie będzie ‘Złap 3 toetryczne’ W przypadku kilku wielkich piłek lub ultra kul.
 • Badania specjalne – Za 1 USD.00 (lub równoważny poziom cen w lokalnej walucie), możesz wziąć udział w ekskluzywnej specjalnej historii badań, rozpowszechniając radość.
 • Badania w czasie – Weź udział w zadaniach w ciągu dnia, aby zdobyć wolne kamienie sinnoh, aby pomóc ci rozwinąć się w Tegekiss!
 • Naklejki – Zdobądź naklejki o tematyce wydarzenia, wirując Pokéstops, otwieranie prezentów i ze sklepu w grze.
 • Jeden dodatkowy handel specjalny Można wykonać maksymalnie dwa w ciągu dnia (do 22:00 czasu lokalnego).
 • Transakcje Wykonane będzie wymagało 50% mniej gwiezdnego (do 22:00 czasu lokalnego).
 • Wyłączny ruch – Ewoluuj tocząc się podczas imprezy lub do pięciu godzin później, aby zdobyć Tgekiss, która zna naładowaną kulę aury (do 22:00 czasu lokalnego).
 • TOGETIC RAIDS – Po zakończeniu trzygodzinnego wydarzenia w dniu społeczności trenerzy będą mogli wziąć czterogwiazdkowe bitwy rajdowe. Pokonanie toetryc spowoduje, że pojawia się w promieniu 300 m wokół siłowni przez 30 minut. Uwaga: zdalne przepustki rajdowe nie mogą być używane do tych nalotów, a naciekanie, że spawn będzie miał zwiększoną błyszczącą szybkość, jaką zrobili podczas trzygodzinnego okna dnia społecznościowego!

Mamy nadzieję, że lubisz ci się’Dzień społeczności i powodzenia w znalezieniu idealnego błyszczącego!

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Błyszcząca wykres ewolucji, 100% doskonałych statystyk IV i najlepszy ruch Togekiss Pokémon Go ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *