Błyszczący Porygon, wykres ewolucyjny, 100% doskonałych statystyk IV i Porygon-Z Best Moveset IN Pokémon Go

Startseite » Błyszczący Porygon, wykres ewolucyjny, 100% doskonałych statystyk IV i Porygon-Z Best Moveset IN Pokémon Go
2. lutego 2024
11 minutes
26

By Jhonny Gamer

Porygon, wirtualne Pokémon unosi się za Styczeń’S Community Day Classic – powtarzający się Pokémon Go wydarzenie, które celebruje konkretny Pokémon, sprowadzając ich z powrotem na kolejne pęknięcie w dniu społeczności sława! Podobnie jak w przypadku wszystkich wydarzeń z okazji Dnia Społeczności, przynosi one bonusy, w tym wzmocnione błyszczące stawki i ekskluzywny ruch ostatecznej ewolucji, Porygon-Z!

Ponieważ Porygon jest stosunkowo rzadkim spawnem Pokémon Go , Poza okazjonalnym wydarzeniem specjalnym, jest to świetna okazja na złapanie jednego i dodanie wszystkich jego ewolucji do swojego Pokédex – szczególnie jeśli przegapiłeś jego pierwszą imprezę z okazji Dnia Społeczności w 2020 roku lub wydarzenie Spotlight Hour w listopadzie 2022 r.

Podczas gdy Porygon, Porygon2 i Porygon-Z (Porygon’e -ewoluowane formy) widziały w konkurencyjnej grze i naloty na przestrzeni lat’teraz dość bezużyteczne w Pokémon Go. Jednak nowszym gracze (i ci, którzy opuścili oryginalne wydarzenie z okazji Dnia Społeczności) najprawdopodobniej brakuje błyszczącego. Jeśli to’s you, this is your chance to try to find one!

Nawet jeśli ty’Nie zależy od Porygona, nadal powinieneś spróbować złapać tylu Pokémon, jak to możliwe w tym tygodniu’S godzina reflektora Z powodu potrójnego bonusu XP, który działa obok imprezy.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Obserwuj bitwę guzzlord – Jedna z ultra bestii W Pokémon Go Obejrzyj na YouTube

Porygon 100% doskonałych statystyk IV w Pokémon Go

Ten miesiąc’S Community Day Classic to świetna okazja, aby złapać Porygon z doskonałymi statystykami IV.


Porygon.

„Perfect” oznacza dwie rzeczy w Pokémon Go, w zależności od tego, jak planujesz użyć określonego Pokémon. Po pierwsze, tam’s maksymalna wersja 100% IV, czyli 15/15/15 ciebie’RE PROIL SPOIDS SWOIM 4* Pokédex, Raids i Master League. Jednak ze względu na sposób obliczania CP przy użyciu trzech statystyk, idealnego IV Pokémon jest na ogół tylko najlepszą wersją w lidze mistrzowskiej.

Oczywiście, że możesz’t Zobacz IV Pokémon bez uprzedniego złapania go, ale z niewielkimi badaniami, możesz szybko dostrzec idealny Porygon oparty na samym CP.

Jeśli ty’re na poziomie 30 (lub wyższy), ty’Idealnie szukaj następujących CPS, aby uzyskać idealne 15/15/15 Porygon:

 • Poziom 30 (maksimum dzikiego CP) – 1474 CP
 • Poziom 35 (maksimum dzikiego CP na wzmocnionym pogodzie) – 1597 CP
 • Wartość dzikiej CP jest zgodna z poziomem trenera, aż osiągniesz poziom 30, a ze względu na większość bazy graczy jest teraz powyżej tego poziomu, my’ve zachowały się do tych wartości ze względu na prostotę. Wartości te będą jednak inne, jeśli ty’Re obecnie poniżej poziomu 30.

  W co ewoluuje Porygon?

  Porygon jest wyjątkowy, ponieważ oba jego ewolucje są specjalnymi ewolucjami, które wymagają określonych elementów. Jeśli nie masz’t masz przedmiot, możesz’T ewoluuj swojego Porygona.


  Wszystko w Porygon’S Linia ewolucji jest typem normalnym Pokémon. (Kredyt obrazu: Pokemon.com) |Kredyt obrazu: Pokemon.com

  Porygon ewoluuje w Porygon2 z 25 cukierkami Porygon i ulepszenie – „przezroczyste urządzenie, które może stworzyć określone gatunki Pokémon ewolucja ’. Ostrzeżenie o spoilerze: działa tylko na Porygon.

  Porygon2 ewoluuje w Porygon-Z z kolejnymi 100 cukierkami Porygon i kamieniem sinnoh – przedmiot unikalny dla Pokémon Go, co pomaga pewnemu Pokémon z regionu sinnoh ewoluują.

  Oznacza to, że potrzebujesz łącznie 125 cukierków Porygon, aby w pełni rozwinąć wirtualne Pokémon.

  Chociaż tam’nie ma stanowczych dowodów, aby to udowodnić, my’Re 100% przekonane, że Porygon jest kaczki – Jeśli wspomniana kaczka została wykonana w całości z wielokątów. W miarę ewolucji wygląda mniej kaczki, a Porygon2 wygląda jak nadmuchiwana zabawka basenowa, a Porygon-Z jest pływającym… dziwna rzecz.

  To’Jest dość trudny do opisania – prawie tak trudny jak brakujący łącznik w Porygon2 jest denerwujący – ale jego oficjalny wpis Pokédex może rzucić na to trochę światła…

  • Porygon-„Najnowocześniejsza technologia została wykorzystana do stworzenia Porygona. To był pierwszy sztuczny Pokémon do utworzenia za pomocą programowania komputerowego.’
  • Porygon2 – „To jest Porygon, który został zaktualizowany o specjalne dane. Porygon2 rozwija się, poznając wiele różnych przedmiotów samodzielnie.’
  • Porygon-Z-„Porygon-Z miał zainstalowany program, aby umożliwić mu poruszanie się między wymiarami, ale program spowodował również niestabilność w Porygon-Z’S. Zachowanie.’

  Kredyt obrazu: Niantic

  Więc to’S AI zmieniające się o wymiar z problemami behawioralnymi? Brzmi apokaliptyczne.

  Styczeń’S Community Day Classic impreza trwa od 14:00 do 17:00 (czas lokalny), więc ty’LL ma trzy godziny na zebranie jak największej ilości cukierków Porygon, aby upewnić się, że możesz je w pełni rozwinąć!

  Pamiętaj, że posiadanie typu normalnego Pokémon Mega ewoluował Będzie ci jeden dodatkowy cukiernik Porygon na haczyk, więc jeśli myślisz o tym’Zamierzaj skrót od cukierków, przynieś mega budyary, mega pidgeot lub mega kangaskhan!

  Porygon-Z’S ruchy i najlepsze rekomendacje Moveset

  Porygon-Z’najlepszy ruch jest najlepszy Zamknij się, Attack Tri Attack i Zap armat. Jego pełny ruch jest następujący:

  Szybkie ruchy

  • Zamknij (normalny)
  • Belka ładunku (elektryczna)
  • Ukryta moc (jedna dla każdego elementu)

  Naładowane ruchy

  • Zapan
  • Zamieć
  • Promień słoneczny
  • Hiper promień – Pokemon

  Legacy naładowane ruchy

  • Tri Attack
  • Powrót

  Jednak żaden ruch Moveset sprawił, że Porygon-Z jest dobrym w PVP;Wszystkie statystyki poszły na atak, a nie masę, co jest przeciwieństwem tego, co ty’Szukasz konkurencyjnego Pokémon Go.


  Porygon2.

  A co z Porygon2, który odwraca te statystyki? Porygon2’S Statystyki obronne to względny dobrodziejstwo, ale nie wystarczające, aby wywrzeć rzeczywisty wpływ. Jest to jednak jeden z tych rzadkich przypadków, w których środkowa ewolucja może przewyższyć ostateczną ewolucję, w zależności od twojej ligi. Pozwalać’s przejdź przez tę ligę według ligi.

  Porygon2, środkowa ewolucja to droga do wyboru Świetna liga i ultra liga, Chociaż to zdanie należy wziąć wirtualną szczyptę soli – w wielkiej lidze, Porygon2’T nawet nie rób najlepszych 500 Pokémon.

  Jeśli ty’Zachęcaj do Porygonning tych lig, chcesz biec Zamknij się, Attack Tri Attack i Zap armat. Zablokuj, wszyscy wiemy, jest fenomenalnie szybkie, nawet jeśli nie ma żadnych uszkodzeń. Pomaga to zwiększyć atak TRI, który daje 50% szans na debuffowanie przeciwnika’s atak i obrona o jeden etap każdy. Jeśli potrzebujesz dużego, Zap Cannon oferuje nuke zasięgu elektrycznego z 66% szansą na debuffowanie przeciwnika’S Atak przez jeden etap.

  A ponieważ nic nie jest szczególnie odporne na normalne ataki, wiesz Przy rozsądnym nacisku tarczy.

  Niestety, chociaż Porygon2 jest technicznie słaby dla typów walki, ma tajną słabość, o której powinieneś być świadomy:’S słaby do dobrego Pokémon. W szczególności Galarian Stunfisk, Swampert, a nawet trevenant – a Pokémon Powinien się oprzeć – wszystkie ręka to łatwa strata. Jasne, może pokonać Skarmory i Azumarill, ale jeśli są to twoje największe obawy, istnieją lepsze odpowiedzi, które możesz wydać.

  Te same problemy stoją w Ultra League, Chociaż ten chaotyczny i niespójny Pokémon czyle jest nieco lepiej. Tapu Fini, Walrein i Talonflame są szokującymi zwycięstwami, chociaż straty sprawi, że cię krąży: Swampert i Nidoqueen są odporne na ataki typu elektrycznego, Trevenant i Giratina Don’T troszczą się o Porygon2’S REDESPERCY I CRUSSELIA Po prostu wygrywa w długiej grze.


  Porygon-Z.

  Ok, a co z Master League? Biorąc pod uwagę nieograniczoną czapkę CP, ostateczna ewolucja jest zawsze najlepszą drogą, a Porygon-Z ma wreszcie szansę zabłysnąć-o ile wnosisz dniem wyłącznie sprzyjającego społeczności Atak i Blizzard jako nuke relacyjne. Należy pamiętać, że te same problemy obowiązują jak poprzednio, chociaż teraz masz również problem z szklistością – aby to umieścić w kontekście, maksymalnie Porygon2 o wyższej statystyce obrony niż Porygon -Z!

  Ale jeśli ty’Zadowolony z tej taktyki, Blizzard naprawdę podnosi cię na poziom, z smoczym Garchomp, Giratina i Zekrom, a Tegekiss typu latającego i Yveltal przegrywają tutaj. Należy pamiętać, że Dragonite ma supermocarnię, co zrujnuje cię szybciej, niż można sobie wyobrazić. Tracisz również z Metagross, Gyarados, Lugia i Excadrill, które są dość powszechne w tej meta.

  Jeśli ty’Zamknij wypróbować Porygona w tych ligach, ty’Szukam następujących statystyk dla odpowiednich Pokémon:

  • 0/12/15 dla Porygon2 w Great League
  • 1/15/15 dla Porygon2 w Ultra League
  • 15/15/15 dla Porygon-Z w Master League

  Świat cudów nadszedł sezon Pokémon Go, dając ci szansę złapania poipole.
  Nie zapomnij wypróbować tras, Wymiana prezentów i gra imprezowa Podczas polowania rzadko po polowaniu Pokémon, Walka w GO Battle League lub rywalizacja w Pokéstop Showcases.

  Jak wyglądają błyszczący Porygon, Porygon2 i Porygon-Z?

  Błyszczący Porygon w Pokémon Go został wydany w pierwotnym dniu społeczności we wrześniu 2020 roku.

  W dniu społeczności zdarzenia, błyszcząca stawka jest zwiększona, więc łapanie błyszczącego Porygon na wolności powinien być stosunkowo prosty.

  Każdy Porygon, który widzisz, może być błyszczący, więc’S czysto liczbowa gra – dotknij każdego z nich i zobacz, co dostaniesz. Powodzenia w znalezieniu potrzebnego Porygona!

  Jeśli chcesz przekształcić swojego Porygona w Porygon2, ty’Potrzebujesz 25 cukierków Porygon i aktualizacji, A ty’potrzebuje kolejnych 100 cukierków Porygon i kamienia sinnoh Aby rozwinąć swój Porygon2 w Porygon-Z.

  Jak widać poniżej, błyszczące Porygon jest całkiem słodki – w każdej z trzech paleta kolorów jest odwracana i ciemniona. Czerwona głowa i koności nabierają pięknego głębokiego niebieskiego, a niebieskie akcenty (dziób, skrzydła i stopy) przybierają liliowy odcień, który idzie niesamowicie dobrze razem.


  Rodzina Porygon z lśniącymi.

  Tematycznie połączone lśnice, takie jak ta naprawdę wyglądają doskonale, a błyszczące Porygon, błyszczący Porygon2 i Porygon-Z wyglądają fantastycznie.

  Inne bonusy Porygon Community Day

  Community Days in Pokémon Go zawsze przyjdź z szeregiem bonusów, a dzień społeczności Porygon nie jest inny.

  Niektóre z tych bonusów są zawsze takie same – jak zwiększone odrodzenie i błyszczące stawki. Istnieje jednak obrotowy zestaw innych bonusów na dni społeczne, takie jak podwójne lub potrójne cukierki, gwiezdny lub XP. To powiedziawszy, klasyki z okazji Dnia Społeczności mają mniej bonusów niż zwykłe wydarzenia z okazji Dnia Społecznego.

  Tutaj’S Pełna lista bonusów Porygon Community Day można znaleźć poniżej:

  • Zwiększone spawny
  • Zwiększona szybkość błyszcząca
  • Triple Catch XP
  • 3-godzinny czas trwania kadzidła (Nie wliczając przygody)
  • 3-godzinny czas przynęty (Bez złotych przynęt)
  • Photobombs – Zrób migawkę swojego kumpla, aby zdobyć niespodziewane spotkanie z Porygonem i zwiększyć medal operatora, do pięciu razy podczas imprezy.
  • Badania terenowe – Spin Pokéstops, aby uzyskać zadania ekskluzywny. To prawdopodobnie będzie ‘Złap 3 Porygon’ W przypadku kilku wielkich piłek lub ultra piłek, Stardust lub Porygon spotkania.
  • Badania specjalne – Za 1 USD.00 lub równoważny poziom cen w lokalnej walucie, możesz wziąć udział w specjalnej historii badań Porygon.
  • Naklejki – Zdobądź naklejki o tematyce wydarzenia, wirując Pokéstops, otwieranie prezentów i ze sklepu w grze.
  • Wyłączny ruch – Ewoluuj Porygon podczas imprezy, aby zdobyć Porygon-Z, który zna ekskluzywny atak Tri Attack (naładowany ruch naładowany).
  • Pokéstop Prezentacje dla Porygona

  Powodzenia w znalezieniu idealnego Porygona!

  okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
  const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

  How do you rate Błyszczący Porygon, wykres ewolucyjny, 100% doskonałych statystyk IV i Porygon-Z Best Moveset IN Pokémon Go ?

  Your email address will not be published. Required fields are marked *