Błyszczący Shinx, wykres ewolucji, 100% idealne statystyki IV i LUXRAY Best Moveset In IN Pokémon Go

Startseite » Błyszczący Shinx, wykres ewolucji, 100% idealne statystyki IV i LUXRAY Best Moveset In IN Pokémon Go
5. lutego 2024
7 minutes
38

By Jhonny Gamer

Pokémon Go shinx jest przedmiotem wspólnoty w listopadzie 2021 roku, wydarzenie, które widzi zwiększone odrodzenia wyróżnionych Pokémon przez sześć godzin.

To pozwala nie tylko wyrzucić swoje wpisy PokeDex za pomocą tego wyróżnionego Pokémon i jego ewolucje łatwo, ale także pomaga znaleźć błyszczące Wersje.

Po znalezieniu najlepszego shinxa dla twoich potrzeb – bez względu na to, czy jest to prawie 100% idealne statystyki IV, błyszczące, czy też oba – będziesz chciał go rozwinąć i znaleźć najlepszy dostępny ruch.

Ta strona wyjaśnia podgląd Błyszczący Shinx, A kiedy będziesz gotowy ewoluować, Shinx Evolution Taber I Najlepszy ruch Moveset Luxraya podnieść go w bitwie.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Obserwuj bitwę guzzlord – Jedna z ultra bestii W Pokémon Go Obejrzyj na YouTube

Shinx’s 100% idealny IV Pokémon Go wyjaśnił

Dobrym powodem, aby wziąć udział w tym miesiącu Dnia Społeczności Pokémon Go.Dzięki wysokim statystykom IV możesz ewoluować Shinx w Luxio i Luxray, a następnie podjąć naloty, siłownia a nawet Go Battle League Jeśli tak wybierz.

Wartości CP – które odpowiadają doskonałym statystykom 15/15/15 są następujące:

 • Poziom 30 (Wild CP maksimum) – 751
 • Poziom 35 (maksimum CP wzmocnionego pogodą) – 813

Pamiętaj – Wartość dzikiej CP jest zgodna z poziomem trenera, aż osiągniesz poziom 30. Jeśli masz obecnie poniżej 30, maksymalna wartość CP będzie inna. Ponieważ większość bazy graczy jest teraz powyżej poziomu 30, dotrzymaliśmy powyższych wartości, aby uprościć sytuację.

Shinx Evolution Chart: w co ewoluuje Shinx?

Shinx ma dwie ewolucje – Luxio i Luxray – które wymagają odpowiednio 25 i 100 cukierków (więc bez przedmiotów ewolucyjnych wymagany).


Typowanie Shinx – Electric – pozostaje takie samo we wszystkich trzech ewolucjach. (Kredyt obrazu: Pokemon.com)

W dniu społeczności – który trwa od 11:00 do 17:00 czasu lokalnego – warto to wiedzieć, abyś mógł ustalić, jak potrzebujesz cukierków (innymi słowy, ile shinx musisz złapać), zanim wydarzenie się kończy.

Pamiętaj, istnieje wiele sposobów na zwiększenie zysków ze słodyczy, na przykład:

 • Za pomocą jagody pinap (podwojenie cukierków od 3 do 6 na haczyk)
 • Ewoluowanie mega ewolucji typu elektrycznego – takie jak Mega Manectric lub Mega Ampharos – podczas imprezy (dodaje 1 cukierki na połów)
 • Podczas wydarzenia przeniesienie dowolnego shinx nie musisz korzystać z dodatkowej premii 3x transferowych i 4x szansy na cukierki Candy XL Candy

Powyższe jest szczególnie przydatne, jeśli chcesz grać tylko przez cały dzień społeczności, a nie na całe wydarzenie, aby uzyskać wystarczającą ilość cukierków, aby ewoluować i w pełni go zasilać.

Kiedy będziesz gotowy do ewolucji – pamiętaj o użyciu opcji 3*, 4* Pokémon Kolekcja, aby znaleźć ten z najlepszymi IVS – Pamiętaj, że do dwóch godzin po zakończeniu dnia społeczności (19:00 czasu lokalnego) Ostateczna ewolucja nauczą się ekskluzywnego ruchu. Jeśli przegapisz to okno, musisz użyć elitarnej naładowanej TM lub poczekać do grudniowego dnia społeczności.

Pytanie brzmi – czy ruch jest zawsze najlepszy? I z jakim szybkim ruchem należy sparować?

Luksray ruchy i najlepiej wyjaśniono rekomendację Moveset

Po przekształceniu w Luxray zalecamy ruch Spark (szybki) I Kły psychiczne i dzikie (naładowane) – Ten pierwszy obciążony przeniesienie Dnia Społeczności wyłącznie, co oznacza, że chcesz rozwinąć Luksray w ciągu dnia (do 19:00 czasu lokalnego).Psychic Fangs to ekskluzywny ruch wspólnotowy, który debiutuje w całej grze i jest wysoce zalecany ze względu na niski koszt i potężny debuff, który obniża obronę.

Nadal będziesz chciał, aby atak elektryczny w pełni wykorzystał pisanie w Luxray, więc połącz to z dzikim ładowaniem, a masz bardzo dobrze zaokrąglony zestaw naładowanych ruchów. Oczywiście będzie to kosztować więcej cukierków i gwiezdny, ale jako kombinacja sprawia, że Luksray jest bardzo atrakcyjny.

Oczywiście, to wszystko nasza opinia – jeśli chcesz pełny dostępny zestaw ruchów, który możesz zmienić za pomocą szybkiego i naładowanego TMS, Są następujące:

Szybkie ruchy:

 • Ukryta moc (różne)
 • Snarl (ciemny)
 • Spark (elektryczny)

Naładowane ruchy:

 • Psychiczne kły (psychiczne) – Day Community / elitarne obciążenia TM Wyłączne
 • Crunch (ciemny)
 • Hiper belka (normalna)
 • Dziki ładunek (elektryczny)

Chociaż Moveset jest priorytetem, nie ma wątpliwości w Dzień Społeczności, który chcesz rozwinąć najlepszy możliwy shinx – i najlepiej byłaby to błyszcząca wersja…

Świat cudów nadszedł sezon Pokémon Go, dając ci szansę złapania poipole.
Nie zapomnij wypróbować tras, Wymiana prezentów i gra imprezowa Podczas polowania rzadko po polowaniu Pokémon, Walka w GO Battle League lub rywalizacja w Pokéstop Showcases.

Jak wygląda błyszczący shinx, błyszczący luksus i błyszczący luksus Pokémon Go?

Jeden z największych remisów dnia społeczności to zwiększona szansa na znalezienie błyszczących wersji wyróżnionych Pokémon.

I tak złapanie tego samego typu zwiększa prawdopodobieństwo błyszczącego, ale także błyszczącego stawki na dzień społeczności Pokémon jest również znacznie wyższy. Innymi słowy – łatwo jest odejść z garstką lśniń w bardzo krótkim czasie.


Regularny Shinx (po lewej), Luxio (po prawej) i Luxray (środkowy).

Jeśli chodzi o wykrywanie goleń, powinny być łatwe do odróżnienia od swoich zwykłych wersji dzięki alternatywnej kolorystyce i ikonie „błyszczącej” obok ich nazwy.

W szczególności błyszczące shinx nie jest nowe Pokémon Go – Był błyszczący po debiucie w 2018 r. – ale ponieważ był dostępny tylko w jajach, nalotach i okazjonalnych wydarzeniach, są szanse, że nadal potrzebujesz jednego. Tak czy inaczej – jeśli jesteś ciekawy, czego się spodziewać po błyszczącym Shinx i jego ewolucjach, oto jak wyglądają w grze (via Chrales / Egatehpro na Reddit):


Shiny Shinx, Luxio i Luxray (Image Copyright: Niantic, Image Credit Chraleles / Egatehpro na Reddit)

Zakładając, że chcesz je ewoluować, zalecamy czekanie do końca dnia społeczności, a następnie znalezienie tego, co (ów) z najlepszymi ivs (Użyj opcji 3*, 4* w swoim Pokémon kolekcja, aby to zrobić łatwo) najpierw.

Znowu – masz do 19:00 czasu lokalnego (dwie godziny po zakończeniu wydarzenia), aby uzyskać wyłączny ruch społeczności bez konieczności wydawania elitarnego naładowanego TM.

Ostatecznie Dzień Community to idealna okazja, aby nie tylko mieć wystarczającą ilość cukierków, aby w pełni rozwinąć rzadkie stworzenie, ale także w pełni je zwiększyć. Jeśli jesteś mądry, co z nich ewoluować, a jaki ruch go dajesz, wydarzenie jest doskonałą okazją do rozwinięcia swojej kolekcji za pomocą jednych z najlepszych Pokémon w grze.

How do you rate Błyszczący Shinx, wykres ewolucji, 100% idealne statystyki IV i LUXRAY Best Moveset In IN Pokémon Go ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *