Call of Duty: Modern Warfare 2 jest teraz oficjalnie najlepiej sprzedającą się grą USA 2022

Startseite » Call of Duty: Modern Warfare 2 jest teraz oficjalnie najlepiej sprzedającą się grą USA 2022
7. lutego 2024
2 minutes
30

By Jhonny Gamer

Call of Duty: Modern Warfare 2 mogła nie wydać do końca października, ale jest to oficjalnie najlepiej sprzedająca się gra w 2022 roku w USA.

Podczas gdy już wiedzieliśmy, że sprzedaje się przez wiadro, NPD opublikowało teraz najlepiej sprzedającą się listę grudnia, potwierdzając to Modern Warfare 2 udało się utrzymać pozycję na słupie i zakończyć rok jako najlepiej sprzedająca się gra USA.

God of War: Ragnarok wydany na czas, aby zabezpieczyć pozycję w dziesięciu najlepiej sprzedających się grach 2022, podwyższając numer czwarty za Madden NFL 23, co zajęło trzecie miejsce. Srebro idzie Elden Ring, który zajmował pierwsze miejsce przez cały rok Modern Warfare 2 przyszła i wyrzuciła ją z okonie.

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
10 kolejnych ekscytujących gier, na które nie możemy się doczekać, aby zagrać w 2023 roku – jak sugerowałeś!Obejrzyj na YouTube

Z Współczesna wojna 2, Elden Ring i Madden NFL 23, zajmując odpowiednio pierwsze, drugie i trzecie miejsce, reszta pierwszej piątki składała się God of War Ragnarok i Lego Star Wars: Saga Skywalker. Pokemon Scarlet/Violet pojawia się na szóstym miejscu, a następnie FIFA 23, Pokemon Legends: Arceus, Horizon zabroniony West i MLB: The Show 22 w tej kolejności.

Warto jednak zauważyć, że ani gry Pokemon nie biorą pod uwagę sprzedaży cyfrowej Switch, co oznacza, że końcowe numery sprzedaży mogą być znacznie większe dla tych gier. To samo dotyczy MLB: The Show 22, który nie obejmuje sprzedaży cyfrowej na Xbox lub Nintendo Switch.

Jeśli chodzi o najlepiej sprzedające się gameas w grudniu? Nic dziwnego, Modern Warfare 2 na szczycie tej tabeli, a następnie Pokemon: Scarlet/Violet, God of War: Ragnarok, Madden NFL 23 i FIFA 23. Sonic Granice, Elden Ring, Need for Speed: Unkinound, Mario Kart 8 i CRISIS Rdzeń: Final Fantasy 7: Reunion dopełnij resztę pierwszej dziesiątki.

Zgodnie z dodatkowymi danymi z NPD, czyni to nowe Call of Duty: Modern Warfare 2 Nie tylko najszybciej sprzedające się wpis roku, ale także z historii franczyzy – osiągnęła 1 mld USD w sprzedaży w zaledwie 10 dni.

How do you rate Call of Duty: Modern Warfare 2 jest teraz oficjalnie najlepiej sprzedającą się grą USA 2022 ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *