Call of Duty Modern Warfare 2 w końcu dostaje tryb hardcore z sezonem 2

Startseite » Call of Duty Modern Warfare 2 w końcu dostaje tryb hardcore z sezonem 2
6. lutego 2024
2 minutes
34

By Jhonny Gamer

Call of Duty Modern Warfare 2 Wreszcie dostaje tryb hardcore wraz z uruchomieniem sezonu 2, ogłosili jego deweloperzy.

„Nie ma hud? Bez problemu. Hardcore powrócił!„Deweloper Infinity Ward Tweet.

Opóźniony sezon 2 uruchamia się 15 lutego i ma wprowadzić szereg ważnych zmian w Modern Warfare 2 i Battle Royale Warzone 2.0.


Nasz Ian Higton daje Warzone 2.Tryb DMZ 0 wir.

Chwila Współczesna wojna 2 i Warzone 2.0 cieszyłem się ogromną premierą pod koniec ubiegłego roku, Od tego czasu wzrosło niezadowolenie gracza. W szczególności, Modern Warfare 2 graczy uważają, że strzelec premium cierpi na brak treści w porównaniu z bezpłatnym pobieraniem bitwy Royale Warzone 2.0. Informacje zwrotne na temat trybu ekstrakcji DMZ były w dużej mierze pozytywne.

Tryb hardcore został zaprojektowany tak, aby oferować ultra hardcore konkurencyjne wrażenia wieloosobowe, z wyświetlonym wyświetlaczem Heads-Up (HUD), przyjaznym ogniem i niezwykle szybkim czasem do zabarcia, co oznacza, że tylko jedna lub dwie pociski są wystarczające do wyeliminowania analizywróg.

Modern Warfare 2 Otrzymałem tryb hardcore w esque za pośrednictwem listy odtwarzania „poziomu 1”, która uruchomiła się wraz z sezonem 1 w listopadzie po tym. Ale gracze domagali się powrotu oryginalnego trybu hardcore, który był podstawą Modern Warfare gry od lat.

Na Warzone 2.0 Front, sezon 2 przynosi nową mniejszą mapę, powrót odrodzenia, gułag 1v1, oraz kluczowe zmiany w grabieżach i zużyciu. W przypadku grabieży, eliminacje graczy i wszystkie pojemniki z łupami wyskakują na podłogę na podłodze.

Tymczasem DMZ dostaje misje, nową strefę wykluczenia i strojenie trudności.

Activision opublikuje w tym tygodniu post na blogu w sezonie 2.

How do you rate Call of Duty Modern Warfare 2 w końcu dostaje tryb hardcore z sezonem 2 ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *