Call of Duty: Warzone Mobile został opóźniony do 2024

Startseite » Call of Duty: Warzone Mobile został opóźniony do 2024
8. lutego 2024
2 minutes
26

By Jhonny Gamer

Call of Duty: Warzone Mobile został opóźniony do 2024.

Potwierdzenie nastąpiło w pełnym akcji Call of Duty Następne wydarzenie na początku tego tygodnia, kiedy szef współistniejącego Chris Plummer powiedział, że opóźnienie zależy od zespołu, który chce „wypolerować” mobilne spin-off.

Oznacza to, że oryginalne okno „Fall (Q3) 2023” zostało teraz zepchnięte z powrotem do Spring (Q2) 2024.


Call of Duty: Warzone Mobile – Witamy z powrotem na Wyspie Rebirth.

„Mamy jeszcze kilka rzeczy, które chcemy wypolerować, zanim wydamy na całym świecie wiosną 2024 r.” – powiedział wówczas Plummer (dzięki, Charlie Intel).

Warzone Mobile ma na celu zaoferowanie „światowej klasy bitwy Royale w twojej kieszeni”, z fan-ulubionymi mapami, takimi jak Verdansk i Rebirth Island podczas premiery, wspólne postępy w bitwie i do 120 meczów graczy. Więcej – lub do wstępnej rejestracji – udać się do oficjalna strona internetowa.

Activision niedawno podniósł pokrywkę na nadchodzącym Warzone mapa, Urzikstan. Opisany jako „miejskim polem bitwy”, pojawi się wraz z pierwszym sezonem Współczesna wojna 3 w grudniu.

Jeśli chodzi o Współczesna wojna 3? Cóż, zamknięta beta jest teraz na żywo. Oto nasz poręczny przewodnik ze wszystkim, co musisz wiedzieć, w tym obejmowanie dat wydania, czasów, wczesnego dostępu i kodów.

How do you rate Call of Duty: Warzone Mobile został opóźniony do 2024 ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *