Call of Duty: Warzone oszusty używają AIMBOTS do strzału w głowę Nowy gracz spawnuje się z nieba

Startseite » Call of Duty: Warzone oszusty używają AIMBOTS do strzału w głowę Nowy gracz spawnuje się z nieba
8. lutego 2024
3 minutes
29

By Jhonny Gamer

Okazało się Call of Duty: WARZONE oszuści mogą strzały w głowę Nowy gracz odradza się z nieba.

Warzone Oszukiwanie jest ponownie gorącym tematem w obrębie Społeczność Call of Duty po niedawnej niezapowiedzianej Banwave zakończyła się niektórymi niewinnymi złowionymi w Crossfire.

Pomimo najlepszych wysiłków dewelopera Infinity Ward, oszukiwanie w mega-popularnym bitwie Royale jest nadal wystarczająco znaczące, aby często pojawiało się Subreddits Call of Duty, w mediach społecznościowych i podczas żywieństw głośnych graczy.

I to w jednym z tych ostatnich znajdujemy oszustów w głowie, które nowe spawny wychodzą z nieba – coś, o czym nie wiedziałem, że Aimbots mógł zrobić.Wiedziałem, że Aimbots może pomóc graczom auto-headshot z niesamowitych odległości, nawet przeciwko wrogom, którzy nie pojawiają się na ekranie. Ale nie wiedziałem, że AIMBOTS można użyć do strzału w głowę nowych odtwarzaczy, którzy wchodzą na mapę za pośrednictwem Parachute – nawet poprzez pozorną okładkę chmur. To musi być jeden frustrujący sposób na śmierć.

Niezwykły film poniżej pokazuje, że streamer Timthetatman Die to Warzone Oszute na żywo, a następnie komunikuj się z nimi po oszustwie dostrojonym do strumienia (przejdź do pięciominutowego znaku). Nieco przezabawnie oszust odpowiada na pytania, kiwając głową o tak i wstrząsając aparatem od lewej do prawej, bez gry bez gry. Oszust twierdzi, że oszukuje od sześciu miesięcy, co, jeśli to prawda, oznacza, że oszukuje Call of Duty: Współczesna wojna nawet wcześniej Warzone ukazał się w marcu 2020 roku.


Warto zauważyć, że oszust używa karabinu Marksman Kar98 ze skórą Damascus. Oszute twierdzi, że sami zasłużył na tę skórę (w przeciwieństwie do zakupu usługi zwiększania konta). To jest niemały wyczyn. Aby odblokować skórę Damascus, musisz odblokować platynową kamuflaż Platinum na każdym pistolecie w grze. Zajmuje to dużo czasu.

Tak więc mamy tutaj dość bezczelny oszust, ten, który wskazał Timtetatmanowi, że oszukuje od dłuższego czasu – i nie martwią się o zakaz.

Call of Duty: Współczesna wojna, a zwłaszcza Warzone ma problem z oszustwem od czasu premiery, a niektórzy gracze konsoli wyłączają Cross Gromplay, aby uniknąć hakerów na komputery.

W maju Infinity Ward włączył dwustopniowe uwierzytelnianie SMS-a dla nowego WARZONE Użytkownicy komputerów, którzy logują się jako darmowa gra. Było to postrzegane jako kluczowy krok w walce z WARZONE oszusty, z których wielu po prostu stworzyło nowe konto, pobierze bezpłatną play Warzone i wskocz prosto do akcji po zakazie.

Ten ruch nastąpił obok szeregu nowych środków bezpieczeństwa z Infinity Ward, w tym udzielanie tych, którzy zgłaszają podejrzane potwierdzenie oszustów w grze, gdy gracz jest zakazany, i zaktualizowany łączenie się, aby razem dopasowywał podejrzanych oszustów.

Uważano, że ten antycheat wysiłek wywarł wpływ na bezpłatny poboczny bitwę Royale, Ale w tym miesiącu po raz kolejny pojawiły się doniesienia o oszustwach.

How do you rate Call of Duty: Warzone oszusty używają AIMBOTS do strzału w głowę Nowy gracz spawnuje się z nieba ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *