Call of Duty: Warzone otrzymuje dwa nowe gułagi – a jeden to replika oryginalnego Nuketown

Startseite » Call of Duty: Warzone otrzymuje dwa nowe gułagi – a jeden to replika oryginalnego Nuketown
8. lutego 2024
2 minutes
32

By Jhonny Gamer

Call of Duty: Warzone otrzymuje dwa nowe gułagi, Activision ogłosił.

W bitwie Royale w Infinity Ward, gułag jest miejscem, w którym gracze idą, kiedy umierają. Daje im szansę powrotu do gry, pokonując wroga gracza w 1v1.


Nowe doświadczenie Verdansk Gułag Warzone w pierwszym tygodniu premiery (od 16 grudnia) to tajny obiekt treningowy – faksami Nuketown zbudowane przez zbudowanych przez Sowietów Black Ops miasto Amerika z zimnej wojny (jeden z lepszych poziomów kampanii).

Nadal jest 1 na1 i nadal można oglądać z bramki widzów, rozpylając, uderzając lub lobując skały w graczy.

Oto oficjalny blurb:

„Projekt jest prowizoryczną repliką oryginalnego układu mapy Nuketown z zarówno domowymi wnętrzami, jak i zabarwionymi podwórkiem, skupiając pojedynek na ograniczoną arenę centralną. Więźniowie muszą teraz przejechać lub wokół zaparkowanego autobusu i sztucznej ciężarówki, aby osiągnąć swój cel lub ryzykować, wspinając się na jedno z markizy domu, aby uzyskać solidne linie wzrokowe w całej strefie. Jak zwykle, ostatni stojący operator lub ten, który chwyta centralną flagę nadgodzin, otrzymuje drugą szansę w Verdansku.”Drugi nowy gułag nadchodzi WARZONE jest ustawiony poniżej bloku więziennego Wyspy Rebirth. Oto oficjalny blurb:

„Ta sklasyfikowana lokalizacja ma ponurą historię, ponieważ niektórzy więźniowie eksperymentowali w ramach działki Perseusa, aby odwrócić falę zimnej wojny.

„To nowe doświadczenie 1v1 koncentruje się wokół omawianej komnaty, z więźniami Warzone zaczynając od końca jednego z dwóch korytarzy, które biegną równolegle do środkowego pokoju. Chociaż te ścieżki oferują szybką trasę przez podłogę, oba z nich mają detektor metalu, który będzie odbywa się za każdym razem, gdy przechodzi operator, dodając dodatkowy element strategii do tego intensywnego pojedynku do przetrwania. I pamiętaj: twoi więźniowie nadal mogą lobić na arenie, gdy czekają na strzał z drugiej szansy.”Mówiąc o Wyspie Rebirth, Activision powiedział, że oczekuje akcji w zwarciu z podobnym stylem gry Tryb mini-BR WaRzone. Planowane listy odtwarzania obejmują trio i quady, z niższą liczbą graczy niż w Verdansku.

Warzone Otrzymuje także helikopter ataku jako nowy pojazd. To jest jak zwykły helikopter, ale z dwoma minigunami zamontowanymi po bokach.

How do you rate Call of Duty: Warzone otrzymuje dwa nowe gułagi – a jeden to replika oryginalnego Nuketown ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *