Call of Duty: Współczesna wojna 2 i Warzone 2.Sezon 1 obejmuje nowy system karty bitewnej i więcej

Startseite » Call of Duty: Współczesna wojna 2 i Warzone 2.Sezon 1 obejmuje nowy system karty bitewnej i więcej
9. lutego 2024
3 minutes
31

By Jhonny Gamer

Activision podzielił cały ładunek informacji na temat Call of Duty: Współczesna wojna 2 i Warzone 2.Pierwszy sezon 0 przed przyjazdem w środę 16 listopada, w tym szczegóły dotyczące poważnego przeglądu bitewnego.

Porzucanie postępu poziomu liniowego nadal używanego przez większość gier, Nowa przepustka bitewna Call of Duty przyjmie system przypominający ten widoczny Fortnite, gdzie gracze mają większą swobodę, w których przejście bitewne mogą odblokować i kiedy.

Przegląd przepustki Activision przedstawia się jako mapa wielosektorowa, a gracze mogą odblokować pięć pozycji w każdym z 20 sektorów, korzystając z zarobionych tokenów bitewnych. Te tokeny mogą odblokować więcej elementów w już dostępnym sektorze, albo odblokować sąsiednie sektory.


Call of Duty: Modern Warfare 2 – Zwiastun Accolades.

Sezon 1 zobaczy dwie nowe broń – karabin snajperski Victus XMR i BAS -P SMG – dodane do bitewnej przepustki, z dwoma kolejnymi (karabin szmatowy i karabin szturmowy M13B) dostępne w pakiecie sklepu w połowie sezonu lub wyzwania odblokowania broni odblokowania. Przynosi także sześciu nowych operatorów: Zeus, Klaus i Gaz, a także trzy wcześniej drażnione piłkarze z Neymar Jr., Paul Pogba i Leo Messi.

A jeśli to nie wystarczy, aby się z nimi zacząć, Activision szczegółowo opisał nową pozycję prestiżową, która jest zarabiana po wyrównaniu w przeszłości rangi 55 i będzie trwała przez wszystkie pory roku. Prestige Rank 1 odblokowuje się w rankingu 56, a inne poziomy odblokowują w rankingu 100, 150, 200 i 250 – każde z nich przyznaje nowy zestaw wyzwań i nagród.

Jeśli chodzi o Warzone 2.0, Activision ma również wiele do powiedzenia na ten temat, w tym kilka wczesnych szczegółów na temat nowego trybu DMZ w grze-„tryb ekstrakcji zorganizowanego na świat, w którym gracze mogą ukończyć misje i cele poboczne podczas walki, gdy walczą o walkęWrogowie operatorzy i kombatanci AI w drodze do exfiltracji.


Nowo wydana mapa drogowa Activision Season 1.

Sezon 1 zobaczy również zmiany w niestandardowych wyposażeniach, a gracze mogą kupować podstawową broń w sklepach podczas gry, a wyposażenie należy zarobić, usuwając sztuczną inteligencję-Control LED twierdze LED i czarne miejsca lub przechwytywanie kropli ładowania.

W Activision’s można znaleźć więcej Wyczerpujący post na blogu, w tym słowo o nowych pojazdach, mechanice paliwowej i walce wodnej Warzone 2.0, a także szczegóły dotyczące jego przeglądu 2v2 gułagu. Zasadniczo, podczas gdy gracze mogą nadal wrócić do Al Mazrah, pokonując ludzkich przeciwników w gułagu, wszyscy mieszkańcy mogą teraz zdobyć bilet powrotny, łącząc siły i pokonując potężną sztuczną inteligencję-Kontrola Led Jailer, który pojawi się po pewnym czasie.

Wszystko to (i więcej) przybywa w następną środę, 16 listopada, w ramach Call of Duty: Współczesna wojna 2 i Warzone 2.Sezon 1 0.

How do you rate Call of Duty: Współczesna wojna 2 i Warzone 2.Sezon 1 obejmuje nowy system karty bitewnej i więcej ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *