Call of DutySystem antycheatowy jest teraz uniemożliwia oszustom widzenie przeciwników w grze

Startseite » Call of DutySystem antycheatowy jest teraz uniemożliwia oszustom widzenie przeciwników w grze
9. lutego 2024
2 minutes
33

By Jhonny Gamer

W ramach trwającej wojny z oszustami zespół za sobą Rozwiązanie antychetacyjne Call of Duty ogłosił, że wdrożył nową technikę łagodzenia, znaną jako maska, która uniemożliwia oszustom widzenie przeciwników podczas meczu.

Jak wyjaśniono w Nowy post na blogu podkreślając najnowsze osiągnięcia dla Ricochet Ricochet Solution Call of Duty, maska podąża podobną filozofią jak poprzednia inicjatywa obrażeń w tym, że ma on „dać legalnym graczom nogę na oszustach.”

Podczas gdy tarcza obrażeń skutecznie włączyło tryb Boga dla wszystkich uzasadnionych graczy, gdy oszust został wykryty w meczu, maskujący się skoncentruje się na oszustwie, uniemożliwiając im widzenie przeciwników, kul, a nawet dźwięków. „Legalni gracze” – wyjaśnia „The Post”, „widzi, jak oszuści wpływają maskujący (ogólnie, oni, oni’będą graczami, których widzisz wirujące się w kręgach, „kto mnie zastrzelił?!’) i może usunąć karę w grze.”


Eurogamer Newscast: W co do tej pory gramy w 2022 roku.

Gdzie indziej w aktualizacji zespół Ricochet ujawnił, że teraz zakazał dodatkowych 54 000 kont, ponieważ ogłoszono poprzednią liczbę 90 000 zakazów. Wyjaśnia również, że wszyscy zakazani gracze zostaną usunięci z tabeli liderów.

Dostępny był backend anty-Cheat po stronie serwera RICOCHET Call of Duty: Vanguard i WARZONE od jakiegoś czasu. Jednak do tej pory do tej pory Warzone skorzystał z sterownika na poziomie jądra systemu. Zmienia się dzisiaj, gdy ulepszona wersja sterownika na poziomie jądra pojawia się na całym świecie dla Vanguard.

Według zespołu Ricochet zmiany te zostaną następnie zastosowane WARZONE, ale tylko „po okresie sprawdzania, w jaki sposób te aktualizacje działają„ w celu „zminimalizowania wszelkich problemów, które mogą napotkać gracze.”

Najnowsze próby Activision Blizzarda w rozbiciu się Call of Duty oszuści przychodzi w trudnym momencie zarówno dla wydawcy, jak i franczyzy. Activision Blizzard pozostaje pogrążony w kontrowersjach po zeszłorocznych szokujących zarzutach dotyczących kultury w miejscu pracy – która została opisana jako „podstawa hodowli nękania i dyskryminacji kobiet” w stanie w kalifornii w lipcu ubiegłego roku – chwila Niedawno ujawniono, że Call of Duty jest zawodnikiem, po stracie jednej trzeciej wcześniej potwierdzonych 150 mln aktywnych graczy w ostatnim roku.

How do you rate Call of DutySystem antycheatowy jest teraz uniemożliwia oszustom widzenie przeciwników w grze ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *