Castlevania: Lords of Shadow 2 Walkthrough – Boss Fights, Puzzle Solutions, Void Gems, Soldier’s Diary

Startseite » Castlevania: Lords of Shadow 2 Walkthrough – Boss Fights, Puzzle Solutions, Void Gems, Soldier’s Diary
12. lutego 2024
6 minutes
29

By Jhonny Gamer

Minęły cztery lata od wydania ostatniej gry Lords of Shadow, a dziś oznacza europejską premierę długo oczekiwanej kontynuacji. Jeśli uważasz, że poprzednia gra była trochę zbyt klaustrofobiczna, z przyjemnością dowiesz się, że nowy ma o wiele bardziej otwarty charakter – tak bardzo, że stworzyliśmy instrukcję, aby Ci pomóc, aby Ci pomóc, aby Ci pomócWeź każdą ostatnią kawałek.


Castlevania: Lords of Shadow 2: Porównanie grafiki

Zanim zbadasz różne części tego przewodnika, warto pamiętać o kilku rzeczach. Kiedy grasz w grę, spotkasz bramy, które wydają się strzecać cennych łupów. Będziesz w stanie zdobyć te przedmioty, ale dopiero po uzyskaniu zdolności mocy mgły po ukończeniu misji krwi krwi.

Jeśli obszar wydaje się frustrująco poza zasięgiem, po prostu musisz wrócić po uzyskaniu demonicznych skrzydeł z misji Hooded Man. Wreszcie klucze lochów, których potrzebujesz od czasu do czasu, tylko od czasu do czasu upuszczają. Żadne z tych ograniczeń nie powstrzyma cię przed ukończeniem gry – wystarczy wrócić i ponownie odwiedzić te stare nawiedzenia.

Lords of Shadow 2 – Zamkowy oblężenie, Titan Climb, Paladin Fight
Po przejściu na samouczek bojowy podróż Draculi wyrusza na mięsisty start dzięki setowi, w którym czołgasz się z bronią chodzącego broń Titanica. Pomożemy Ci negocjować tę wspinaczkę wywołującą zawroty głowy, zobacz wrogów stojących na drodze i zakończ godnego Paladyna, który starał.

Lords of Shadow 2 – Przebudzenie Wartość, Stone Golem Fight, posiadanie strażników
Podnieś wystarczającą ilość pustki klejnoty, a zostaniesz nagrodzony przydatnym wzmocnieniem zdrowia Draculi. Nasz przewodnik po przebudzeniu sekcji Lords of Shadow 2 zapewni, że odbędzie. Jeśli starasz się pokonać tego imponującego przeciwnika, mamy wszystkie taktyki potrzebne do zakończenia walki.

Lords of Shadow 2 – Wing Wing Bernharda, Ochrona Trevora, Przewodnik Raisa Volkova
Trzecia część Lords of Shadow 2 kończy się zabawną, ale szaloną walką z Raisą Volkova. Zanim tam dotrzesz, będziesz musiał skalować mrożone wodospady, podjąć trudne sekcje platformowe, a nawet przeżuć kable elektryczne, takie jak Total Lunatic. Przejdziemy Cię przez ten rozdział gry i damy niezbędne wskazówki dotyczące wyłonięcia walki z Raisa stosunkowo bez szwanku.

Lords of Shadow 2 – Three Gorgons Walkhrough, Chupacabras Cage Guide, Gorgon Guide
Mamy nadzieję, że do tej pory zwracałeś uwagę, ponieważ walka z potężnym Gorgonem jest prawdopodobnie najtrudniejsza w grze. Kilka pomocnych wskazówek przechodzi jednak strasznie długą drogę w tej walce, a my również upewnimy się, że wybierzesz każdy ostatni klejnot pustki w podróż w kierunku tego epickiego pojedynku.

Lords of Shadow 2 – Downtown Walthrough, Zabij policję zamieszek, straży patrole
Jeśli uwielbiasz odkrywać każdy ostatni zakątek poziomu poziomu, pokochasz następny rozdział Lordów Shadow 2. Gdyby z drugiej strony wolisz tak szybko wyciągnąć takie rzeczy, jak to możliwe, nasz przegląd w centrum miasta wróci do bardziej mięsnej treści gry, zanim się zorientujesz.

Lords of Shadow 2 – Next Stop: Castlevania Walthrough, Stratan’s Soldier, porucznik Zoboka
Przejrzenie następnej części Lords of Shadow 2 nie zajmie ci zbyt długo. Od bezpiecznej jazdy na zewnątrz pociągu, po współpracę z nowym partnerem w Crime, bezpiecznie dotrzemy do końca tego krótkiego rozdziału w grze.


Tam będzie krwawo. Właściwie całkiem sporo krwi.

Lords of Shadow 2 – Klątwa Klątwa, Kill Carmilla, oferujący krew
Zanim utkniesz w prawdziwej walce z Carmilą, będziesz musiał tańczyć wokół niej, oferując krew w zamkniętym obszarze. Nasz przewodnik po tym rozdziale zawiera poręczne sztuczki, aby uniknąć jej uwagi, zanim pokazuje, jak dokładnie ją wykończyć w końcowym pojedynku.

Lords of Shadow 2 – Znajdź antidotum, Raisa Volkova Tactics, Brotherhood Walks
Raisa wraca w następnej części Lords of Shadow 2 i jest to znacznie trudniejsza walka niż twoje pierwsze spotkanie z córką Szatana. Pomożemy Ci pokonać tę trudną walkę z bossami, a także nowych wrogów Bractwa, którzy wypełniają ten etap gry.

Lords of Shadow 2 – Unikaj ugody, zagadki teatralnej, zabij twórcy zabawek
Spodziewaj się kłopotów z twórcą zabawek na końcu tego etapu, ale najpierw będziesz musiał zręcznie uniknąć zrozumienia ugody. To frustrująca sekcja gry, ale mamy kilka sztuczek, które powinny pomóc ci go uniknąć – aż do momentu, w którym rozbijasz go w twarz, to znaczy.

Lords of Shadow 2 – Pokonaj hoothrough z kapturem, zabij Abaddon, Zabij wewnętrzną Draculę
Istnieje trudne walki z bossami, z którymi radzi sobie z kapturem Człowieka. Zaokrągliliśmy kilka przydatnych taktyk, aby pomóc Ci wyjść na szczyt, i upewnimy się, że weźmiesz wszystkie te piękne klejnoty bólu po drodze.

Lords of Shadow 2 – Znajdź drugi akolit, zabij jeźdźców burzy
Następny rozdział Lords of Shadow 2 doskonale wykorzystuje umiejętności demoniczne skrzydła odkryte w ostatnim rozdziale. Pokażemy Ci, jak użyć tej umiejętności w niektórych trudniejszych sekcjach platformy, a następnie zabić jeźdźców burzy, nie przerywając potu.

Lords of Shadow 2 – Znajdź lustro losu, puzzle, walka porucznika
Przedostatnia część podróży Draculi nie jest najdłuższą częścią gry, ale możesz potrzebować poręcznego ukończenia lustra losu ładnie i szybko. Mamy przewodnik krok po kroku, aby umieścić każdy kawałek we właściwej pozycji, a następnie przewodnik po poruczniku raz na zawsze.

Lords of Shadow 2 – Odkryj rewelacje stojące za Satana, zabij Alucard
To koniec drogi dla naszych Lords of Shadow 2 Walkhrough i są dwie walki z bossami, w które można utknąć, zanim będziesz mógł powiedzieć, że skończyłeś grę. Mamy przewodnik po negocjowaniu rozległego środowiska ostatniego rozdziału i zabijaniu każdej ostatniej rzeczy, jaką znajdziesz w tym.

Będziemy aktualizować nasze Lords of Shadow 2 Wartość z dużą ilością treści w nadchodzących dniach.

How do you rate Castlevania: Lords of Shadow 2 Walkthrough – Boss Fights, Puzzle Solutions, Void Gems, Soldier’s Diary ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *