Civilization 6 Złoto – najlepsze sposoby zarabiania pieniędzy i jak szybko zarabiać złoto w Civ 6

Startseite » Civilization 6 Złoto – najlepsze sposoby zarabiania pieniędzy i jak szybko zarabiać złoto w Civ 6
13. lutego 2024
8 minutes
29

By Jhonny Gamer

Pieniądze sprawiają, że świat się kręci, wiemy. Jednak to także czyni życie Cywilizacja 6 O wiele łatwiejsza i o wiele bardziej interesująca.

Niezależnie od tego, czy chcesz szybko się wzbogacić, czy wykopać się z dziury finansowej, spójrz na nasze najlepsze wskazówki dotyczące zdobycia Civilization 6 Złota i sprawiło, że działa dla Ciebie.

Jeśli w międzyczasie szukasz bardziej ukierunkowanych na zasoby przewodników Civ 6, mamy również strony, jak zdobyć naukę, Jak zdobyć wiarę, i jak zdobyć kulturę i turystykę w Civ 6, zbyt.

Szybka uwaga: odświeżyliśmy przewodniki Civ 6 do premiery gry w Nintendo Switch, ale pamiętaj, że zawierają informacje dotyczące wzrostu i upadku DLC, a także gry podstawowej, co oznacza, że niektóre rzeczy mają zastosowanie tylko wtedy, gdy masz, jeśli maszten DLC! W przeciwnym razie… rozwijać się!


Civilization 6 Wywiad – 18 minut z głównym projektantem, Ed Beach (plus nowa rozgrywka)

Jak zdobyć złoto w cywilii 6

Złoto daje wiele opcji w Cywilization 6, więc jest dopasowane tylko, że istnieje wiele sposobów, aby zarobić od samego początku.

  • Uczciwy trud: Ziemia jest wypełniona złotem. Raczej. Wiele płytek na twoim terytorium przyniesie złoto, gdy będzie to sprawne, aby dowiedzieć się, które są najbardziej opłacalne, które możesz wybrać, aby pokazać ikony z wydajności, z menu opcji mapy znajdujących się nad mini-mapą. Zasadniczo płytki przybrzeżne wydają złoto, z dodatkowymi zarobkami z zasobów takich jak ryby, kraby i wieloryby. Na lądzie luksusowe zasoby, takie jak trufle, bawełna i oczywiście diamenty można priorytetowo traktować, aby zarobić złoto.
  • Spraw, aby twoi obywatele pracowali dla Ciebie: Dla każdej jednostki ludności w twoich miastach jedna płytka otaczająca to miasto będzie pracowana. Zazwyczaj Twoja populacja wykonuje przyzwoitą robotę, wybierając kafelki, nad którymi powinien pracować, ale jeśli znajdziesz się w gotówce lub chcesz nadać priorytetowe wytwarzanie bogactwa przede wszystkim, możesz zmusić swoją populację do pracy określonych płytek. Aby to zrobić, kliknij miasto, a następnie ikonę Zarządzaj obywatelami z menu miasta, które pojawia się w prawym dolnym rogu ekranu. Odtąd możesz realokować obywateli do pracy nad płytkami, które oferują najwyższą wydajność złota, jeśli jeszcze nie są. Należy pamiętać, że prawdopodobnie będzie to spowodować wpływ na zmniejszenie wydajności innych zasobów, takich jak żywność, nauka lub produkcja. Również obywatele, które przeznaczycie w ten sposób, będą zamknięci na te kafelki, dopóki nie powiesz im inaczej.


  • Szlaki handlowe: Całkiem proste ten. Badanie wczesnego handlu zagranicznego obywatel Cywilizacja Trasa handlowa, a następnie budowanie handlowca w mieście pozwoli na przepracowanie drogi handlowej. Wyślij swojego handlowca do pobliskiego państwa miasta lub rywala Cywilizacja i czerpią korzyści. Jako dodatkową bonus, wszelkie własne miasta, które trasa handlowa przechodzi przez drogę do miejsca docelowego, zyska stanowisko handlowe, które zwiększy dochody i służy zwiększeniu aktywnego zakresu twoich przyszłych tras handlowych.
  • Planting Barbarzyńskie placówki: Oprócz uciążliwości barbarzyńcy są dobrym źródłem hodowli złota. Oczyszczenie obozowiska barbarzyńskiego zaoferuje garść złota, a także może curry przychylnie lokalne miasto lub lider, co zwiększa szanse na handel z tobą. To wygrana/wygrana (z wyjątkiem barbarzyńców, ale to oni lub ty, prawda?).
  • Sprzedaż ognia Twoje aktywa: Podczas gdy zasoby premiowe, takie jak ryby i jelenie, zapewniają towary nieobrzewodzone, które wzmacniają twoje złoto, duże pieniądze z handlu są zarabiane za pomocą towarów luksusowych, takich jak wieloryby, przyprawy i barwniki. Luksusowe zasoby zapewniają swoje imperium wzmocnienia szczęścia, ale te bonusy nie układają się na wiele towarów tego samego typu. Jeśli masz tyle kadzideł, że wychodzi z twoich uszu, zatrzymaj jeden i zamień resztę, aby za zimno, twarda gotówka, aby rywalizować z liderami. Możesz być zaskoczony, jak bardzo niektórzy z nich będą gotowi zapłacić, aby zarobić na wzmocnienie szczęścia, a dodatkowe dochody są dostarczane jako ryczałt lub na złoto na turę.
  • Dokonaj inteligentnych wyborów badawczych: Jeśli chcesz zmaksymalizować swoje złoto dochód, poświęć chwilę na poszukiwanie obywatelskich i technologii, które zwiększają wydajność i pamiętaj o wtórnych korzyściach niektórych z mniej oczywistych wyborów badawczych. Oprócz wyróżniających się wyborów, takich jak handel zagraniczny i gildie obywatelskie oraz technologie walutowe i bankowe, istnieje wiele opcji badawczych, które oferują mniej dobrze wyrównane bonusy dla twojego złotego dochodu. Dotyczy to szczególnie technologii wczesnej gry, takich jak hodowla zwierząt i nawadnianie, które pozwalają na wypracowanie wielu luksusowych i bonusowych zasobów, a także obywatelskie, takie jak średniowieczne ojczyste i oświecenie. Ten ostatni zapewnia ogromną politykę gospodarczą, którą można podzielić na wybrany typ rząd.

Jak najlepiej wydać złoto w cywilii 6

Łatwiejsze niż zarabianie złota, to wydawanie. Koszty stojące, takie jak konserwacja jednostkowa i budynku, są ciągłym drenażem finansów, więc uważaj na zbyt wiele bezczynnych jednostek Sapping Your Gold Resources. Poza tym złoto może być proaktywnie wydane na dowolne sposoby Cywilizacja 6, aby przynieść dowolną liczbę korzystnych wyników dla twojego imperium. Większość z nich obejmuje szybsze zdobywanie tego, co chcesz. Inni mogą cię wykopać z dziury. Najbardziej skuteczne z tych strategii obejmują:

  • Kupowanie płytek: Może masz budowniczego, chłodzącego jego obcasy czekając, aż ten zasób wpadnie w granice twojego miasta, aby mógł się spieszyć i go złapać. Może jesteś tylko kompletnym, który naprawdę chce dołączyć do terytorium jednego miasta na drugim, aby utworzyć nieprzerwaną linię graniczną. W każdym razie, zakup płytek osiągnie te cele. Jeśli prawdopodobnie będziesz to robić często, rozważ wczesne imperium Civic, aby obniżyć koszty zakupu płytek o 20 procent.
  • Jednostki zakupowe: Niezależnie od tego, czy w celu szybkiej ekspansji, czy wypełniają luki w wojsku, skupiając się na przedsięwzięciach naukowych i budowaniu cudów na świecie, kupowanie jednostek jest szybkim i łatwym (ale drogim) sposobem na zdobycie siły walki. Jest to szczególnie przydatne, gdy musisz szybko zdobyć jednostkę, aby obronić niezmienione miasto przed naruszeniem zagrożenia barbarzyńskiego. Możesz także rozważyć najemników Civic, aby zapewnić ogromną zniżkę na koszty ulepszania swoich jednostek za pomocą zimnej, twardej gotówki. Alternatywnie, jeśli masz większość wpływu na miasto, możesz nakładać jego jednostki wojskowe, płacąc złoto Kontrola z nich przez 30 tury;Przydatny w szczypcie. Lub wojna.
  • Kupowanie budynków: Do tej pory zaczynasz wyczuwać motyw. Konstrukcję większości budynków można przebiegać za pomocą złota. To bardzo droga opcja, ale działa, jeśli czujesz się spłukiwanie i chcesz zakończyć budynek, aby rozwiązać problem, na przykład nieuchronne obudowy Kryzys.
  • Zakup przychylności: Trochę inaczej. W przeciwieństwie do Cywilizacja V, państwa miasto nie wymagają już prezentów złota, aby uzyskać je na podstawie, zamiast tego wolą ukończyć zadania, aby zaimponować lub wysłać handlowców i wysłanników do ich masła. Jednak nadal można uczynić rywalizującymi przywódcami, którzy nieco bardziej otwarci wobec ciebie, proponując umowy handlowe, które są rażąco na ich korzyść, płacąc za szanse na coś, czego od nich chcesz. Alternatywnie możesz zapłacić niewielkie kwoty złota, aby wysłać delegację, aby odwiedzić rywalizującego lidera lub zapłacić w celu ustalenia w pełni rozwijanej ambasady w ich stolicy, zarabiając w ten sposób zarówno przychylnie, jak i przydatne informacje od twoich urzędników.

Jeśli masz pożądanie Cywilizacja 6 Wiedza wciąż jest silna, właściciele ekspansji powinni spojrzeć na nasz przewodnik obywatelski i upadku Hub, który prowadzi Cię przez podstawy wszystkiego nowego, podczas gdy mamy dedykowane strony na temat gubernatorów i lojalności, wraz z jak zdobyć złote wieki, punkty ERA i ERA w historycznych momentach, oraz pełna lista nowych Civs in Civ 6 Rise and Fall i inne DLC. W przeciwnym razie nasz Cywilizacja 6 Przewodnik, wskazówki i sztuczki Obejmuje niezbędne rzeczy przed opanowaniem strategii wczesnej gry, średniej gry i późnej gry. Mamy również wskazówki dotyczące nowych dzielnic Funkcja, lista liderów z ich cechami i programami, Plus najlepsze sposoby na zdobycie złota, Nauka, i wiara, Jak wygrać przez zwycięstwo religijne, i jak zdobyć nieuchwytne zwycięstwo naukowe i zwycięstwo wojskowe. Wreszcie, oto zwycięstwo kultury, turystyka zagraniczna i turystyka krajowa dogłębnie.

Ile jest zbyt dużo złota w cywilizacji 6?

Jeśli zadajesz to pytanie, naprawdę czujesz się bardzo bogaty!

Oczywiście nie ma kwoty, które należy uznać za zbyt wiele. Jednak nie musisz się na to trzymać i zamiast tego należy rozważyć wydanie go w żaden ze sposobów opisanych powyżej.

Należy pamiętać, że hordowanie złota może spowodować, że niektórzy przywódcy stają się zazdrośni lub zażądają znacznie większej kwoty podczas handlu. Jednak, jak zauważa zawsze pomocna cywilopedia: „Pieniądze nie mogą kupić Ci miłości, ale mogą kupić okrętów podwodnych uzbrojonych w pociski nuklearne, a to nie jest złe.”

How do you rate Civilization 6 Złoto – najlepsze sposoby zarabiania pieniędzy i jak szybko zarabiać złoto w Civ 6 ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *