Cyberpunk 2077 Patch 1.5 błędów badanych, mówi CD Projekt

Startseite » Cyberpunk 2077 Patch 1.5 błędów badanych, mówi CD Projekt
16. lutego 2024
2 minutes
29

By Jhonny Gamer

CD Projekt szuka problemów z Cyberpunk 2077 po przybyciu Big 1 w tym tygodniu.5 Patch, w której gra ostatecznie wystrzeliła wersje PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Problemy zidentyfikowane przez użytkowników i teraz poniżej dochodzenie Przez CD Projekt zawiera „Wersja dysków nie uruchomiona na PS4 po zastosowaniu łatki” oraz grę „awarie na premierę na PC” coś, co uważa się za oprogramowanie audio.

W tym ostatnim punkcie CD Projekt zalecił, aby dotknięci użytkownicy wyłączyli niektóre dyski audio za pomocą pod warunkiem samouczka.


Oprócz tych problemów CD Projekt analizuje również możliwość umożliwienia trofeom PS4 na przeniesienie do PS5, a także do bieżącego czapki o wymiarach ramek o długości 30 fps na serii Xbox Series S.

„Badamy nasze opcje, ale nie wiemy, czy to będzie możliwe, a jeśli tak, w przypadku trofeów, jeśli może się to zdarzyć z mocą wsteczną”, napisał CD Projekt.

CyberpunkDługo oczekiwana łatka 1.5 zostało szczegółowo opisane i wydane we wtorek. (Możesz przeczytać pełne Cyberpunk Patch 1.5 notatek tutaj.)

W skrócie, łatka w końcu pozwala graczom zmienić wygląd V i zawiera nowe opcje dostosowywania postaci, takie jak kolory włosów i makijaż. Możesz teraz kupić dodatkowe mieszkania i je przebudować z różnymi schematami kolorów.

Aktualizacja przenosi także drzewo Perk w grze, poprawki rzucane noże, dzięki czemu bumerang z powrotem i dodaje opcjonalne neonowe felgi do motocykli, abyś mógł udawać, że jesteś w Tron.


How do you rate Cyberpunk 2077 Patch 1.5 błędów badanych, mówi CD Projekt ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *