Cyberpunk 2077 Street Cred, jak uzyskać kredyt uliczny i wyjaśniono Max Street Credit

Startseite » Cyberpunk 2077 Street Cred, jak uzyskać kredyt uliczny i wyjaśniono Max Street Credit
16. lutego 2024
6 minutes
26

By Jhonny Gamer

Street Cred w Cyberpunk 2077 jest drugą formą progresji poza poziomem postaci i jest prawie ważna jako zdobycie punktów atrybutowych lub rosnące statystyki, ponieważ otwiera nowe możliwości w całym Night City.

Street Cred umożliwia dostęp do nowych koncertów w Cyberpunk 2077, które są misjami podawanymi przez utrwalaczy. Im wyższy poziom, tym więcej z nich będzie dostępnych dla Ciebie w dowolnym momencie. Daje ci to także kilka korzyści w sklepach i sprzedawcach po osiągnięciu niektórych kamieni milowych.

Wreszcie, jeśli szukasz 100% Cyberpunk 2077, maksymalizacja kredytu ulicznego da ci osiągnięcie „legendy o życiu pozagrobowym”.

Ta strona wyjaśnia wszystko, co powinieneś wiedzieć o ulicy, w tym Jak szybko zdobyć uliczny kredyt, MAX STREET CRIDO i czego szukać podczas przedsięwzięć w tej dystopijnej przyszłości.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Cyberpunk 2077 Phantom Liberty — Nowe sposoby gry.Obejrzyj na YouTube

Więcej Cyberpunk 2077 System wyjaśnia, mamy strony na XP i wyrównywanie i zarabianie pieniędzy.

Street Cred wyjaśnił: jak to działa i jak uzyskać kredyt uliczny Cyberpunk 2077?

Street Cred działa oddzielnie od głównego systemu poziomowania V. Jest również oparty na XP, ale jest to uzyskiwane inaczej. Uzyskasz go głównie z koncertów, które są zadaniami z własną kategorią podawaną przez Fixers, którzy są postaciami, które zawsze szukają dostępnych MerC.W podobny sposób możesz również pomóc NCPD w przestępstwach w nocnym mieście. Mają własny znacznik na mapie, a także unikalne cele.

Wreszcie, zawsze miej oko na wrogów, którzy mają nagrodę na głowach – podczas ich skanowania, zobaczysz opis z ich profilem bazy danych NCPD, w tym ilości kredytu ulicznego, które zarobisz.

Jak zwiększyć kredyt uliczny Cyberpunk 2077

Teraz, gdy zrozumieliśmy podstawy Street Cred, ważne jest, aby wiedzieć, kiedy zająć się tymi pracami. Cyberpunk 2077 to ogromna gra, a w zależności od stylu gry, to’prawdopodobne, że będziesz chciał doświadczyć wszystkiego, co ma do zaoferowania.

Zakończenie koncertów może początkowo nie wydawać się priorytetem, ale są kluczowe dla uzyskania korzyści od kupców, a zatem lepszego sprzętu dla twojej postaci.

To są sposoby, w jakie możesz zwiększyć swój uliczny kredyt:

Po głównej historii – Główne misje historii Zabierze Cię do nowych obszarów, kryjówek i baz wroga, co prowadzi do natknięcia się na wrogów z nagrodami. Zawsze możesz zdobyć poziom lub dwa podczas tych misji, więc nie marnujesz czasu na ich robotę – wręcz przeciwnie.

Wykonanie koncertów – Są to raczej zgrabne spotkania znajdujące się na mapie, które można rozwiązać we własnym tempie, i mogą odejść od ratowania określonej postaci z kryjówki lub wysadzania przez grupę wroga, aby odzyskać określony element.Wykonanie przestępstw NCPD – Są one zwykle krótkie, więc zalecamy rozwiązanie ich problemu, gdy trafiasz do innych misji. To świetny sposób na zdobycie wir, a także doświadczenie (nawet jeśli pomaganie policji nie jest bardzo punkowym rzeczą do zrobienia.)

Polowanie poszukiwanych wrogów – Od ciebie zależy, czy ich obezwładni lub zabicie, ponieważ wszyscy są chcieli martwych lub żywych, ale zawsze powinieneś mieć oko na tych wrogów podczas misji, a także na ulicach.

Jaki jest najszybszy sposób na uzyskanie kredytu ulicznego Cyberpunk 2077?

Nie ma tego obejścia: najłatwiejszy sposób na uzyskanie ulicy XP Cyberpunk 2077 jest poprzez ukończenie koncertów w mieście.

Srebrna podszewka polega na tym, że są wszędzie, a najprawdopodobniej natkniesz się na co najmniej kilka z nich podczas podróży do głównych miejsc pracy. Kluczem jest maksymalne wykorzystanie podróży – jeśli jedziesz do nowej dzielnicy, rozważ zatrzymanie się w połowie.Ponadto pamiętaj, że możesz uzyskać do nich dostęp z dziennika w dowolnym momencie.

Stamtąd po prostu idź pieszo. Jest prawdopodobne, że spędzisz tam tylko kilka minut, ponieważ nie są one długie. Bardziej skomplikowane koncerty doprowadzą do odzyskania określonego elementu – możesz przejść do dowolnego komputera depozytowego, a opcja wtórna będzie się wydawać.

Na szczęście zawsze jest jeden w pobliżu miejsca, w którym odbywa się praca, a na mapie pojawi się oznaczona, abyś mógł dotrzeć do GPS. Inni będą wymagać przekonania osoby do tagowania, ale jeśli cokolwiek, zawsze możesz ją obezwładnić.Polecamy również szukanie poszukiwanych wrogów na ulicach. Łatwo jest natknąć się na grupy gangów lub sytuacje zakładników (oznaczone jasnoniebieskim startem w minimapie), w którym najprawdopodobniej zobaczysz jeden z nich.

Jeśli nie masz pewności, łatwym sposobem na dostrzeżenie osób z nagrodami jest poszukiwanie zielonych kół w minimapie. Przeskanuj je najpierw, aby wiedzieć, z czym się masz, i pośpiesz.

Max Street Cred w Cyberpunk 2077 i wyjaśniono nagrody Street Cred

Maksymalny poziom kredytu ulicznego Cyberpunk 2077 to 50.

Możesz spodziewać się kilku nagród Street Cred w zależności od twojego poziomu, oznaczonych jako kamienie milowe. Zamiast zdobywać zalety w celu odblokowania nowych umiejętności, pewne poziomy otworzą nowe możliwości V, jeśli chodzi o pozyskiwanie nowych ubrań, załączników i cyberpart.Ponadto nowe koncerty będą dostępne we wszystkich dzielnicach, gdy osiągniesz określone poziomy, zwiększając możliwości utrzymania się na poziomie.

To wszystko jest Nagrody uliczne Cred w Cyberpunk 2077:

  • Poziom 6: Sprzedawcy broni będą mieli nową broń do sprzedaży.
  • Poziom 12: Sklepy odzieżowe będą miały więcej przedmiotów do zakupu.
  • Poziom 14: Sklepy odzieżowe będą miały więcej przedmiotów do zakupu.
  • Poziom 20: RipperDocs sprzedają nowe cyberware.
  • Poziom 27: Sklepy odzieżowe będą miały więcej przedmiotów do zakupu.
  • Poziom 37: Dostawcy będą oferować nowe mody i załączniki broni.
  • Poziom 45: Sprzedawcy broni będą mieli nową broń do sprzedaży.
  • Poziom 50: RipperDocs sprzedają nowe cyberware.

Więcej Cyberpunk 2077 System wyjaśnia, mamy strony na XP i wyrównywanie i zarabianie pieniędzy.

How do you rate Cyberpunk 2077 Street Cred, jak uzyskać kredyt uliczny i wyjaśniono Max Street Credit ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *