Dark Souls 3 lokalizacje odłamków kości

Startseite » Dark Souls 3 lokalizacje odłamków kości
20. lutego 2024
3 minutes
30

By Jhonny Gamer

Jeśli spędziłeś czas z Dark Souls – nawet jeśli nigdy nie wykroczyłeś poza demona Taurusa – wtedy będziesz znany z rzadkim, przywracającym zdrowiem Estus. Dark Souls 3 nieco zmienia rzeczy. Po pierwsze, otrzymujesz odłamki Estus, które można zebrać w celu zwiększenia liczby ładunków, które może utrzymać kolba estus – możesz dowiedzieć się, gdzie je znaleźć, odnosząc się do naszych Dark Souls 3 Lokalizacja Estus Shard przewodnik. Oprócz tego istnieją również odłamki kości, które można zebrać i spalić, aby zwiększyć ilość HP.

Kowal, na wypadek, gdybyś był Naprawdę Na początku gry znajduje się w sanktuarium FireLink, którego lokalizacja jest szczegółowo opisana na dole pierwszej strony naszej Dark Souls 3 Przewodnik. Możesz również skorzystać z naszego przewodnika do Dark Souls 3 podstaw i najlepsze miejsca uprawne.Mam to wszystko? Dobry. Teraz, z lokalizacjami odłamków kości.

Stopa wysokiej ściany
Od zrujnowanego ogniska mostu przejdź przez łuki do obszaru, w którym bombardujesz włócznią. Po prawej stronie białego drzewa znajduje się zwłoki trzymające odłamek.


Katedra głębin

Po przejściu przez cmentarz, przekraczanie wąskiego mostu i skręcenie w prawo, zejdź do obszaru w prawo, aby znaleźć inne białe drzewo z pobliskim odłamkiem.


[Spoilery!] Dark Souls 3 vs Dark Souls 1 Porównanie grafiki

Farron Keep
Znajdujący się w wieży najbliżej drzwi, które musisz otworzyć, gasiąc trzy pożary.

Katakumby Carthusa
Wyprzedzić pierwszą kulę kości po schodach i przez łuk. Kiedy uderzy w ścianę, rozbije się i upuści kolejny odłamek.

Irithyll z doliny borealnej
Zaczynając od kościoła ogniska Yorshka, Skieruj się w dół małych schodów i podążaj za cmentarzem po prawej stronie. Odłamek można znaleźć obok dużego nagrobka na końcu.

Spleciona kapitał
Jest to zlokalizowane na zwłokach tuż obok spopanowanej stolicy ognisko. Będziesz musiał bardzo się tym przegapić, naprawdę.

Zamek Lothric
Z Dragon Barracks Bonfire, udaj się do kamiennego mostu w kierunku, w którym smoki go wypłynęły i upadli do kamiennego rowu poniżej, aby znaleźć odłamek pod mostem.

Tlący jezioro
W tym obszarze są dwa. Zabicie dużego robaka nagradza cię jednym, a drugie można znaleźć po schodach z zapalenia archidemona, przechodząc przez następne dwa pokoje, skręcając w prawo na skrzyżowaniu i kierując się w lewo od lewej strony od lewej stronyobszar z demonami ognia.

Wielkie archiwa
Gdy przechodzisz przez dachy, napotkasz gargulce. Gdy zaopiekujesz się nim, idź w lewo, zamiast po prostu upadać. Pojawi się drugi Gargoyle – kiedy się nim zaopiekujesz, rozejrzyj się. W pobliżu znajdziesz okno, które możesz wejść, aby znaleźć ostatni odłamek.

– Wróć do głównej strony indeksu, aby uzyskać więcej wpisów w naszych Dark Souls 3 Przewodnik.

How do you rate Dark Souls 3 lokalizacje odłamków kości ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *