Dark Souls – Crossbreed Priscilla Boss Strategia

Startseite » Dark Souls – Crossbreed Priscilla Boss Strategia
19. lutego 2024
4 minutes
29

By Jhonny Gamer

Crossbreed Priscilla jest opcjonalnym szefem, w którym możesz walczyć podczas eksploracji malowanego świata Ariamis Dark Souls .

Jeśli szukasz więcej pomocy, nasz Dark Souls Wartość i przewodnik może pomóc we wszystkich innych obszarach gry, w tym z przerażającym demonem Taurus, Capra Demon, Ornstein i Smough Szefowie.

Crossbreed Priscilla Boss Strategia

Priscilla jest całkowicie opcjonalnym szefem, jeśli przejdziesz obok niej, wrócisz do Anor Londo. Jeśli jednak chcesz z nią walczyć, będziesz w stanie to zrobić ze względną łatwością, szczególnie jeśli zostawiłeś ją, abyś miał w pełni ulepszoną broń.

Pamiętaj, aby zrozumieć, że walka z Priscilla sprawi, że ją agro, więc zdobędziesz tylko jedną opcję, aby przejść obok i pozostawić ją bez szwanku.Jeśli zdecydujesz się walczyć z Priscilla, najpierw otrzymasz jej charakterystyczną niewidzialność ataku. To sprawi, że będzie trudna do śledzenia i zablokowania, ale jeśli pójdziesz jej ślady w trawę, powinieneś być w stanie podążać za jej ruchami i bronić. Aby wyciągnąć ją z niewidzialności, będziesz musiał zasłaniać się tego szefa, co jest dość łatwe, o ile utrzymasz obrażenia, gdy znajdziesz otwór lub wyśledzisz ją odpowiednio. Jest to szczególnie łatwe, jeśli nosisz ciężką broń.Priscilla ma zamiatające ataki kosy, które mogą powodować obrażenia z krwawienia, nawet jeśli się bronisz. Pamiętaj, aby mieć oko na ten miernik podczas walki z nią, ponieważ obrażenia krwawienia mogą być niszczące i zabić, jeśli nie jesteś w pełni wyleczony i przygotowany na to. Huśtanie kosy mogą następować kilka kolejnych, ale uważaj na ogromne obrażenia krwawiące. Oprócz tego Priscilla ma tylko jeden inny ruch, który jest atakiem zamieci, który jest bardzo łatwy do uniknięcia.To bardzo prosta walka z bossem, a jeśli atakujesz ją, gdy jest niewidoczna, w rzeczywistości zadajesz spore obrażenia, dopóki nie zejdzie, ujawniając swój bar zdrowia. Tutaj będziesz mógł ją po prostu zawrzeć.

Uważaj na kolejne zagrożenie podczas walki z tym szefem- areną. Możesz łatwo uchronić się w łyżce kosy i być powalonym do przodu lub do tyłu, jeśli jesteś broniąc. To może cię zrzucić z Boss Arena i do twojego Zagłada Jeśli nie jesteś ostrożny, zawsze śledź jej ślady, więc wiesz, gdzie się bronić.

Jeśli szukasz więcej pomocy, nasz Dark Souls Wartość i przewodnik może pomóc we wszystkich innych obszarach gry, w tym z przerażającym demonem Taurus, Capra Demon, Ornstein i Smough Szefowie. Tymczasem mamy wyjaśniających, jak uzyskać dostęp do DLC Artorias of the Abyss, najlepszy prezent i najlepsza klasa w Dark Souls , Dark Souls„Najlepsza broń, Dark Souls Przymierza, Dark Souls Lokalizacje Estus Flasks, Dark Souls Lokalizacje płyt tytanitowych oraz zadania NPC, w tym Lautrec of Carim.

Dodatkowo, jeśli chcesz leczyć trochę wytchnienia, upewnij się, że biegniesz na przeciwną stronę areny, na której jest Priscilla, ponieważ zasięg jej kosy może być dość ogromna.

Jeśli chcesz czegoś dodatkowego, zaatakuj ogon Priscilli, aby uzyskać sztylet Priscilli. Poza tym Priscilla jest niezwykle łatwą walką z bossem i nie powinna dać ci zbyt wielu kłopotów, o ile ulepszyłeś swoją broń na tyle, aby ją zabrać.Po pokonaniu Priscilli będziesz chciał pójść w kierunku otwarcia i poczekać na przerywnik filmowy, w którym zostaniesz przewieziony z powrotem do Anor Londo. Strzeż się jednak, jeśli odpoczyłeś przy ognisku podczas podróży, zostaniesz teleportowany i będziesz musiał zmierzyć się z tymi nieznośnymi strażnikami malarstwa po walce z bossem.


Poprzedni

How do you rate Dark Souls – Crossbreed Priscilla Boss Strategia ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *