Dataminers Odkryj gorący kod kawy w GTA: Trylogia – Ostateczne wydanie

Startseite » Dataminers Odkryj gorący kod kawy w GTA: Trylogia – Ostateczne wydanie
21. lutego 2024
3 minutes
26

By Jhonny Gamer

Dataminers odkryli kod związany z niesławną mini-gamą gorącej kawy Grand Theft Auto: San Andreas w GTA: Trylogia – Ostateczne wydanie.

Jednak danych danych sugeruje, że włączenie gorącej kawy w zremasterowanej wersji San Andreas może być niemożliwe.


Gorąca kawa była niedostępną minigą seksu w oryginalnym wydaniu 2004 Grand Theft Auto: San Andreas. Podczas gdy był wyłączony na premierę gry, MOD dla wersji PC umożliwił dostęp do niej. Aktywa na gorącą kawę znaleziono następnie w wersjach konsolowych San Andreas i, za pośrednictwem narzędzi Moding Console, minigra została włączona na PlayStation 2 i Xbox.

Odkrycie gorącej kawy wywołało główny luz medialny, który zmusił Rockstar do uderzenia San Andreas z oceną tylko dorosłych w USA. Rockstar ostatecznie wydał zaktualizowaną wersję gry z rozebraną gorącą kawą, a także łatkę do oryginalnej wersji, aby wyłączyć dostęp.

Niezdługo nastąpiły nieuniknione procesy. Rockstar Parent-dwójka ostatecznie osiedliła się z Federalną Komisją Handlu, aw 2009 r.

Wspaniała funkcja Simona Parkina, która rozlała gorącą kawę?, Warto przeczytać, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej.


Teraz gorąca kawa powraca w nagłówkach, ale według GTA DataMiner Vadim m., GTA: Trylogia – The Ostateczne wydanie może tym samego nie wywołać tego samego rodzaju kontrowersji.

Zabieranie na Twittera, Vadim M. wspomniany kod dotyczący gorącej kawy jest obecny w każdej wersji San Andreas, ale nie działa. W grze nie ma nagich ani półnagi modele dziewczyny i animacji gorącej kawy. I może się nawet zdarzyć, że ta najnowsza wersja San Andreas blokuje majsterkowanie z powrotem do gry brakujące zasoby.

3. Nie jestem pewien, ale coś może być również wyłączone w pliku wykonywalnym, aby uniemożliwić ludziom odzyskanie brakujących aktywów.

— Vadim m. (@Nationalpepper) 13 listopada 2021
Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Mimo to wydaje się niezwykłe, że GTA: trylogia – Ostateczne wydanie zawiera przede wszystkim każdy kod dotyczący gorącej kawy, ale biorąc pod uwagę, jak bardzo jej premiera minęła, być może nie powinniśmy być zaskoczeni.

Ostatniej nocy Rockstar powiedział, że wyciągnął komputer ze sprzedaży, aby „usunąć pliki niezamierzone”. Dataaminers odkrył już rzekome włączenie nielicencjonowanej muzyki do plików gry, a także pliki z komentarzami programistami. Być może działa na rozebranie tego gorącego kodu kawy.

Tymczasem GTA: Trylogia – Ostateczna edycja jest nadal niedostępna do gry lub zakupu na PC – a Rockstar stoi w obliczu powodzi żądań zwrotu od niezadowolonych klientów.

How do you rate Dataminers Odkryj gorący kod kawy w GTA: Trylogia – Ostateczne wydanie ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *