Dead Space Remake ukrywa tajne morskie jajko wielkanocne

Startseite » Dead Space Remake ukrywa tajne morskie jajko wielkanocne
22. lutego 2024
2 minutes
34

By Jhonny Gamer

Wczoraj wieczorem wędrowałem po USG Ishimura i znalazłem przerażający pokój dla sztabowy, w którym przed ekranem telewizji ułożył krąg świec przedstawiający „niesławny czerwony znacznik serialu.

Pokój wydawał się dojrzały na tajemnicę, więc zacząłem zbierać świece jeden po drugim ze zastojami, rzucając je na podłogę – co również je wysadziło. Nic się nie stało.

Dziś rano widziałem, jak inni mieli więcej szczęścia niż na odblokowaniu specjalnego sekretu tutaj – i tak Dead Space Motive programisty Remake ma wspaniałe jajko wielkanocne ukryte dla tych, którzy poświęcają czas na rozpuszczenie.


Digital Foundry bada Remake martwa przestrzeń.

Tak, ten obszar zawiera własną wersję Wellerman, chwytliwą morską shanty, która w zeszłym roku wybuchła na Tiktok, a także otrzymał Wersja Fortnite.

Jak odblokować tę morską shanty w Dead Space? Będziesz musiał stać w kręgu modlitewnym, a następnie tupać podłogę i użyć ataku w zwarciu w bardzo specyficznym rytmie.

Wskazówki dotyczące tego rytmu są ukryte w kilku miejscach w Ishimurze, rozdrobnione tajemniczym symbolem fali pod spodem. Dołącz do nich razem, jak YouTuber Jester w poniższym filmie… I to dostaniesz:


Dead Space Remake’s Secret Code Easter Egg.

„Kiedyś był statek z CEC, Ishimura USG, złamała księżyc z grawitacją, idź mnie łobuz…!”

Zainteresowany zobaczeniem wielkanocnego jajka dla siebie? Eurogamer ma przydatny Dead Space Sea Shanty Guide.

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Dead Space Remake ukrywa tajne morskie jajko wielkanocne ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *