Dead Space Rozwiązanie układanki tablicy Comms, jak naprawić tablicę komunikatów za pomocą naczyń satelitarnych

Startseite » Dead Space Rozwiązanie układanki tablicy Comms, jak naprawić tablicę komunikatów za pomocą naczyń satelitarnych
22. lutego 2024
4 minutes
33

By Jhonny Gamer

Puzzle tablicy Comms z dania satelitarne w rozdziale 8 został przerobiony w Dead Space remake, ale nadal musisz go rozwiązać, aby skontaktować się z męką USM.

Nie jest od razu oczywiste, co musisz zrobić, więc szczegółowo opisaliśmy Jak naprawić tablicę komunikacji W Dead Space poniżej, w tym dokładne Rozwiązanie układanki tablicy COMS Jeśli się spieszysz. To nie obejmuje sposobu naprawy tablicy komunikacji w oryginale Dead Space.

Aby uzyskać więcej pomocy w badaniu USG Ishimura, mamy strony w lokalizacjach broni, Jak uzyskać zgodę bezpieczeństwa, i lokalizacja Peng Treasure.

Na tej stronie:


Dead Space Remake – DF Tech Review – Tak wygląda najlepszy w swojej klasie remake.

Jak naprawić tablicę komórek z satelitami w Dead Space

Podczas rozdziału 8 podczas próby skontaktowania się z męską USM, spotkasz się z kolejnym problemem w planach Izaaka i Danielsa, gdy odkryją, że satelitarne potrawy potrzebne do skontaktowania się z załogą zostały zniszczone lub źle wyróżnione.


Twój lokalizator jest bezużyteczny w komunikacji Kontroluj pokój podczas tej układanki, ponieważ przestaje pokazywać prostą linię do celu, a zamiast tego podkreśla cały pokój.

Aby naprawić tablicę komunikatów w Remake martwa przestrzeń, musisz Utwórz pojedynczą niebieską linię energii od źródła zasilania do górnej części pomieszczenia, do centralnego węzła.

Aby poprowadzić tę niebieską linię energii, musisz Użyj naczyń satelitarnych, które mają białe linie. Te białe linie reprezentują kierunek, w jakim będzie niebieski energia. Nie wszystkie satelity mają te linie i nie każdy satelita z białą linią musi być używany do rozwiązania zagadki.


Użyj kinesis, aby wyciągnąć satelity bez linii nad źródłem zasilania. To jest duża rzecz podobna do bezpiecznika z niebieskim blaskiem pod główną komunikacją Ekran wyświetlania.


Będziesz wiedział, że wstawiłeś prawidłowe satelity i rozwiązałeś układankę tablicy COMS, gdy komputer Ishimura mówi, że tablica komunikacji została ponownie uregulowana, a Daniels ponownie się z tobą skontaktuje.

Możemy pomóc Ci poprowadzić Cię przez Ishimurę z naszą bronią i garnitur Lokalizacje, lokalizacje fragmentów markerów dla tajnego zakończenia, Secret Break Room kody, Poziomy usuwania bezpieczeństwa, Mistrz Override, metody naukowe Pokochanie boczne i lokalizacja Peng Treasure. Mamy również rozwiązania do satelitów Comms Array i wirowanie łamigłówki, lista trofeum i osiągnięć, i strategie, jak pokonać myśliwy, Lewiatan, i pozostałość Lewiatana Szefowie.

Dead Space Rozwiązanie układanki tablicy COMS

Wykonanie się, które satelity idą gdzie, więc podsumowując, zdjęcie poniżej pokazuje dokładnie to, że satelity Rozwiązanie układanki na układankę Dead Space .


Ustaw takie potrawy satelitarne, aby rozwiązać zagadkę tablicy komunikacyjnej.

Twoim celem jest zmiana niebieskiego przepływu energii z prawej na lewą Używanie tylko naczyń satelitarnych „L”, Zaczynając po prawej stronie źródła zasilania.

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiWik = (Action, name) => {okno._PAQ = okno._PAQ ||[];okno._PAQ.push ([„Trackevent”, „ankieta”, akcja, nazwa,]);};
okno.addEventListener („Message”, event => {if (zdarzenie.dane.type === 'picked_answer’) {apesterevent = zdarzenie.dane;Proces.Track („apestersurveyresponse”, {odpowiedź: {id: apesterevent.dane.Odpowiedź, tekst: apesterevent.dane.OdpowiedźText}, interakcja: {id: apesterevent.dane.InteractionID}, slajd: {id: apesterevent.dane.slajd, tytuł: apesterevent.dane.slidetitle}})
sendtopiwik (`Apester: $ {apesterevent.dane.slidetitle} `,` $ {apesterevent.dane.slidetitle}: $ {apesterevent.dane.OdpowiedźText} `);}});
Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

How do you rate Dead Space Rozwiązanie układanki tablicy Comms, jak naprawić tablicę komunikatów za pomocą naczyń satelitarnych ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *