Deltarune ROZDZIAŁ 2 – ROZDZIELA LENODYDE: Jak ukończyć dziwną trasę i pokonać Spamton Neo

Startseite » Deltarune ROZDZIAŁ 2 – ROZDZIELA LENODYDE: Jak ukończyć dziwną trasę i pokonać Spamton Neo
22. lutego 2024
10 minutes
31

By Jhonny Gamer

Trasa ludobójstwa – znany również jako Dziwna lub snowgrave trasa – jest ukrytą trasą DELTARUNE ROZDZIAŁ 2.

Odblokowanie tej trasy polega na wykonaniu wielu konkretnych kroków, ale jeśli zdecydujesz się odejść od świata etyki, istnieje kilka interesujących implikacji fabularnych i walki z Spamton Neo czekając na ciebie.

Poniżej odkryjesz Jak rozpocząć i ukończyć drogę geoncide w Deltarune Rozdział 2 – Pamiętaj tylko, że ta strona jest pełna spoilery!

Na tej stronie:


5 tajemnic ukrytych w muzyce Undertale

Jak rozpocząć trasę ludobójstwa w Deltarune Rozdział 2

Aby rozpocząć trasę ludobójstwa, znaną również jako Werid lub Snowgrave Trasa, w Deltarune rozdział 2 musisz poczekać, aż połączysz siły z Noelle w Cyber City.


Możesz rozpocząć trasę ludobójstwa, gdy Noelle dołączy do Twojej imprezy.

w odróżnieniu Undertale, nie musisz zabijać każdego wroga, którego napotkasz przed tym punktem, ale możesz, jeśli naprawdę chcesz ten klimat morderstwa. Chociaż bez względu na to, którą trasę zdecydujesz się wybrać, nigdy nie będziesz w stanie zabić ciastek słodkich czapek.Polecamy zaopatrzenie się w przedmioty lecznicze z ciast słodkich Cap’n w ich sklepie w cyberprzewodach przed rozpoczęciem trasy Snowgrave, ponieważ kiedy zaczniesz chodzić tą ścieżką, sklep w Cyber Shop nie będzie otwarty.


Możesz kupić bułeczki CD w ich sklepie.

Warto również najpierw ukończyć normalną trasę dla Deltarune, więc znasz już układ Cyber City.

Wyjaśniono trasę ludobójstwa w Deltrarune Rozdział 2

Pierwszym krokiem do ukończenia trasy ludobójczej, zwanej także dziwną lub snowgrave trasą, w Deltarune rozdział 2 jest wycofanie się na pole śmieci – pierwszy obszar, który odwiedziłeś w Cyber City. Noelle skomentuje, jak zmierzasz w niewłaściwy sposób, ale zignoruj ją i kontynuuj.

W końcu wybory nie mają znaczenia.Po opuszczeniu obszaru, w którym łączysz siły z Noelle, spotkasz Virovirokun i to właśnie tutaj zaczyna się trasa ludobójcza.

Pierwszym zwrotem tej trasy jest to, że to nie Kris, który będzie zamordować, ale Noelle. Aby to osiągnąć, zalecamy, aby Kris bronił się na każdym kroku lub w każdym meczu, ponieważ da ci to TP wymagane do zaklęcia ICESHOCK Noelle.

Podnieś TP, aby Noelle może użyć ICESHOCK.

Noelle musi użyć ICESHOCK na każdym wrogu, którego napotkasz. Wróg zostanie następnie zamrożony na ekranie światowym, pomagając śledzić, które spotkałeś.

Fajny.

Trasa ludobójstwa zostanie przerwana, jeśli pokonasz wroga za pomocą Kris lub oszczędzisz go, więc najlepiej mieć Noelle jako swojego jedynego wojownika.

Zalecamy również odwiedzenie menu Equip, usuwając srebrny zegarek Noelle i ponowne wyposażanie go na Kris. Takie postępowanie odblokuje jakiś interesujący dialog później, więc nie usuwaj go!


Pamiętaj, aby dać Krisowi zegarek srebrny.

Kiedy wrócisz do obszaru, w którym opuścili Susie i Ralesi, znajdziesz poppupy ukrywające się pod stożkiem. Kontynuując, obok stosu śmieci, na którym wylądowałeś, znajdziesz kolejnego Virovirokun i wilkołak. Na podstawie dodatkowego dialogu możesz spróbować wejść do sklepu Spamton, ale nie jest to wymagane.

Z powrotem, aby znaleźć wszystkich wrogów.

Z tymi wrogami zamrożonymi, powrót do obszaru, w którym po raz pierwszy poznałeś Noelle. Po drodze spotkasz ambyu-lane na pierwszej drodze, a drugi porażnik.

Nadal będziesz musiał rozwiązać pierwszą łamigłówkę myszy, ale roztwór pozostaje taki sam jak normalna trasa przez Deltarune Rozdział 2 – Pchnij blok w dół raz, a następnie w prawo.


Gdzie umieścić blok dla pierwszej puzzli myszy.

Po zakończeniu tej układanki kontynuuj miasto, używając Noelle do zamrożenia napotkanych dwóch Ambyu-Lance. Następnie dotrzesz do dwóch kolejnych dróg – na jednej znajdziesz na drugim virovirokun i wilkołak.

Po przejściu tych dróg dotrzesz do obszaru kontynuowania billboardu Ferris Wheel. Po pierwsze, Noelle musi zamrozić Virovirokun i Ambyu-Lane. Dzięki tym wrogom uwięzionym w zamrażaniu udręki możesz teraz wchodzić w interakcje z billboardem, a po wyświetleniu monitu wybierz „Będę jeździł z tobą” i „Noelle pojedzie ze mną.’

Wybierz te opcje dialogowe.

Następnie odwiedź sklepikarza po prawej stronie tego obszaru;Upewnij się jednak, że najpierw zamrożłeś wszystkich wrogów w tym obszarze. Podczas rozmowy ze sprzedawcą wybierz prawidłowe podpowiedzi dialogowe, ponieważ jeśli nie, trasa ludobójcza zostanie przerwana.Porozmawiaj ze sprzedawcą, a kiedy nadejdzie czas, wybierz opcję „Jesteśmy czymś innym.„Po zakończeniu rozmowy spróbuj odejść od sklepikarza, aby zaoferować ci zamrożenie. Teraz musisz po prostu wielokrotnie wybierać „zdobądź to” po wyświetleniu monitu, dopóki Noelle nie zrobi tego, jak powiedziano.

Zamrażanie będzie teraz w ekwipunku broni, a przed dalszym postępem musisz odwiedzić menu Equipp, aby zastąpić śnieg Noelle na zamrażanie.

Wyposaż zamrożenie momentu, gdy Noelle to dostaje dla ciebie.

Następnie przejdź przez miasto i, gdy pojawi się opcja, wybierz opcję dialogu: „To naturalne.’W następnym obszarze napotkasz zestaw Tasquesa, który spróbuje uciec od ciebie. Poluj je. Inni wrogowie będą teraz starać się unikać Krisa i Noelle, ale wszystkie są łatwe do złapania.

W odcinku miasta minę.

Znajdź tych wrogów i zamrozić.

Po opuszczeniu tego obszaru znajdziesz się na dwóch ostatnich drogach w Cyber City. Jeśli poprawnie śledzisz trasę Snowgrave, nie będzie żadnych samochodów na drodze, co pozwoli ci swobodnie je odkrywać.Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić w tym obszarze, jest zamrożenie ambyu-licences na pierwszej drodze i Virovirokun, w tym Tasques w tej walce, drugiej. Następnie udaj się na dno drugiej drogi, gdzie znajdziesz ulicę po lewej stronie drogi.


Udaj się tą alejką.

Przejście do samego końca tej alei doprowadzi cię do ślepej klasy i śmietnika. Interakcja z śmietnikiem doprowadzi do tajemniczego głosu informującego o tym, ilu wrogów pozostało zamrożone w cyberprzestrzeni.

Jeśli poprawnie śledzisz trasę Snowgrave, głos powie ci, że pozostało czterech wrogów. Jeśli ta liczba jest wyższa, musisz wykonać cofanie się, aby znaleźć wrogów, których brakowało.Pamiętaj o lokalizacji tego śmietnika, ponieważ wrócisz do niego później. Na razie jednak musisz kontynuować poruszanie się po mieście.

Następny obszar zawiera drugą łamigłówkę myszy, a Noelle pomoże ją rozwiązać, o ile będziesz wybierać „kontynuować.’Poza tą układanką napotkasz dwa zestawy Maice, które, podobnie jak wszystkie ich postępowanie, należy zamrozić.

Noelle rozwiąże następną łamigłówkę bez podpowiedzi, a w obszarze za nią znajdziesz Poppup ukrywającego się pod śmieciem w prawym górnym rogu. Ostatnim wrogami, którzy potrzebują pokonania, są poppupy w lewym dolnym rogu.

Znajdź ostateczne poppupy.

Po pokonaniu tych wrogów musisz teraz wrócić do tego śmietnika i wybrać „Tak” dwa razy, aby otrzymać Thornring. Następnie przejdź do menu wyposażenia i daj Noelle puszkę, zanim podróżuje do przodu przez Cyber City, aż dotrzesz do berdly.Rozmawiając z Berdly, upewnij się, że wybierzesz „kontynuuj”, ponieważ druga opcja przerwnie trasę ludobójstwa.

Jak w normalnym rozdziale 2 Deltarune, teraz znajdziesz się w walce z Berdly. Należy zauważyć, że ze względu na pulr zdrowie Noelle spadnie podczas walki, ale powinno się zatrzymać o 55.

W tej walce musisz osiągnąć 100 tp, co odbywa się poprzez obronę zarówno Krisa, jak i Noelle, i wypasanie ataków Berdly. Nie martw się, jeśli to zabierze kilka zakrętów!


Spróbuj wypasać niektóre ataki Berdly’ego.

Po osiągnięciu 100 TP, wybierz zaklęcie Snowgrave z Magic Menu Noelle. Początkowo odmówi użycia ruchu, ale wybierz go, dopóki nie ustąpi!Gratulacje – teraz dobrze i naprawdę uczyniłeś trasę ludobójstwa! Teraz możesz cieszyć się zmianami, które sobie narzuciłeś…

Spamton Neo w Deltarune Rozdział 2

Spacerując trasą ludobójstwa w Deltarune Rozdział 2 nie tylko zmienia twój związek z Noelle, ale także podróż przez zamek królowej.

W przeciwieństwie do normalnej trasy, zaczniesz tę podróż w foyer zamku, ale kawiarnia Butlera i większość schodów zostaną zablokowane. Choć możesz skierować się w dół korytarza po prawej stronie, aby uzyskać dodatkowy dialog.Nadal musisz dotrzeć do szczytu zamku, więc skieruj się po otwartej klatce schodowej i odkryj otwarte podłogi. Po drodze spotkasz nowych wrogów o nazwie Pipis, którzy zaatakują cię raz i, robiąc się, zniszczy się. Będziesz także miał obowiązkową walkę z Mauswheel i Tasque Manager, wraz z dwoma Tasques. Istnieje również opcjonalna walka z wilkołakiem.


Pipis.

Kulminacją trasy ludobójczej z trudną bitwą bossa przeciwko Spamton Neo, więc upewnij się, że zaopatrzasz się w bułeczki przed walką.Nie można oszczędzić Spamton Neo, więc musisz go pokonać przez przemoc. Najlepszym sposobem na to jest wydanie TP na X-Slash, które można znaleźć w menu Acts i zadaje więcej obrażeń niż zwykły atak. Oprócz X-Slash znajdziesz Friedpipis, który przywraca 120 KM i jest świetny do uzdrowienia awaryjnego.Podczas ataków Spamton Neo twoje serce stanie się żółte i będziesz mógł strzelać z niego pociskami. Trzymanie przycisku Z pozwoli również na naładowanie większych, mocniejszych pocisków – wielki strzał, który można powiedzieć.


Nie chcesz być wielkim strzałem?

W każdej rundzie ataku używasz pocisków do walki z SPAMTON NEO – może to niszczyć przychodzące pipy, odepchnięcie Spamton Neo w jego formie telefon.Te pociski można również użyć do zniszczenia nosa, oczu i ust SPAMTON Neo, gdy atakuje, na którym się stanie, co sprawi, że późniejszy atak będzie łatwiejszy do ukończenia.

Kiedy Spamton Neo spadnie do 10% zdrowia, podniesie swoją obronę w takim stopniu. Zamiast tego musisz kierować menu ataku i zadzwonić do różnych członków partii pięć razy.Jeśli masz problem z pokonaniem Spamton Neo i grania w Deltarune Rozdział 2 na PC lub Mac, na szczęście jest usterka, którą możesz wykorzystać.

Trzymając X i naciskając Enter, będziesz mógł ciągle strzelać do wielkiego strzału bez konieczności ładowania. Toby Fox był dla nas bardzo miły i nie wyłączył tej usterki, ale z 1.06 Patch, pozwolił Spamton Neo na oprawę po aktywacji tej usterki. Ustawa, która spowoduje wzrost szkód, które od niego otrzymasz.


On jest wściekły.

Na szczęście to zwiększone obrażenia zresetują, jeśli przegrasz walkę, więc zawsze możesz użyć tej usterki, aby poszukiwać wzorców ataku Spamton Neo, zanim pokonasz go na własnych warunkach.

Po pokonaniu Spamton Neo wrócisz do rodzinnego miasta. Niektóre rzeczy będą jednak różne dzięki ukończeniu trasy ludobójczej – zalecamy zameldowanie z Berdly i odwiedzanie Rudolpha w szpitalu.

Mam nadzieję, że trasa ludobójstwa jest doświadczeniem.

How do you rate Deltarune ROZDZIAŁ 2 – ROZDZIELA LENODYDE: Jak ukończyć dziwną trasę i pokonać Spamton Neo ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *