Demon’s Souls Wyjaśniono najlepszą rekomendację zajęć początkowych dla początkujących

Startseite » Demon’s Souls Wyjaśniono najlepszą rekomendację zajęć początkowych dla początkujących
26. lutego 2024
5 minutes
32

By Jhonny Gamer

Twój Rozpoczęcie klasy w Demon’s Souls to pozornie przytłaczający początkowy wybór, podobnie jak w przypadku wielu gier rólowych – gdzie musisz zdecydować.

Na szczęście wybór jest dość wybaczający, bez względu na to, co wybierasz – ponieważ tylko kilka wybranych elementów ogranicza się do niektórych klas.

To powiedziawszy, mamy Najlepsza rekomendacja na zajęciach początkowych dla Demon’s Souls dla początkujących Aby pomóc Ci zacząć – z tą stroną wyjaśniającym nasz wybór bardziej szczegółowo.

Na tej stronie:

Jeśli szukasz więcej Demon’s Souls, nasze strony w najlepszej klasie początkowej, Najlepsza broń, Najlepsza zbroja, Tendencja świata i postaci, miejsca rolnicze i lokalizacje Hardstone.


Nasz 11 najlepszych Demon’s Souls PS5 Wskazówki dla początkujących

Jak ważny jest wybór klasy początkowej Demon’s Souls?

Kiedy zaczynasz swoją próbę w bezlitosnym świecie boletarii w Demon’s Souls, otrzymasz szereg klas, z którego można wybrać od samego początku.

Istnieje dość zasięg, jeśli chodzi o selekcję i zestawy umiejętności, ale jesteśmy tutaj, aby otaczyć się wokół nich. Następujące zajęcia są dostępne w Dusze Demona:

  • Rycerz
  • Kapłan
  • Złodziej
  • Magik
  • Świątynny rycerz
  • Żołnierz
  • Wędrowiec
  • Barbarzyńca
  • Rodzina królewska
  • myśliwy

Nie martw się, bez względu na to, jaką klasę wybierzesz na początku Demon’s Souls, zawsze będziesz mógł wyposażyć wszelkie broń i akcesoria, z pewnymi frędzlami, w których zbroja i sprzęt są bramkowane na podstawie, na której płeć wybierasz. Na szczęście jest to niewiele i daleko między.Chociaż wszystkie zajęcia mają na celu skłonić cię do gry w grę, każda z innej dystrybucji umiejętności. Nie jest to również coś do umieszczenia zbyt wiele zapasów, ponieważ będziesz w stanie określić swoje umiejętności, jak chcesz po rozpoczęciu gry.

Więc ostatecznie nie możesz się pomylić. To powiedziawszy, jeśli chcesz określone zalecenie klasy początkowej, oto nasz wybór…

Nasza najlepsza rekomendacja zajęć dla początkujących w klasie Demon’s Souls

Nasz najlepszy wybór najlepszej klasy startowej w Dusze Demona to „królewskie”. Chociaż klasa królewska może nie być wyposażona w najlepszą zbroję bezpośrednio z bramy, ma dostęp do umiejętności i przedmiotów, które przyda się, gdy dotrzesz do boletarii, zwłaszcza, ponieważ nie będziesz w stanie wyrównać sięaż po ukończeniu pierwszego poziomu gry.Powód, dla którego wybraliśmy klasę „królewskości”, jest dość prosty;Inne postacie mogą mieć dość ograniczone opcje, jeśli chodzi o pokonanie wrogów, ale królewska jest pełna skrzela z umiejętnościami i przedmiotami, które ułatwią to.

Począwszy od sposobu budowy tej klasy, członkowie rodziny królewskiej zaczyna się od rapieru i zestawu zbroi czarodzieja, o którym nie ma nic szczególnego do pisania do domu. Jednak królewska jest również wyposażona w srebrny katalizat.

Zamiast mieć ograniczoną liczbę obsad, takich jak w niektórych innych tytułach „Souls”, masz pasek MP Dusze Demona, a twoja obsada strzały duszy jest dalej wzmacniana przez „srebrny koronet”, który zwiększa twoją ilość MP, oprócz „pachnącego pierścienia”.

Ta kombinacja zasadzi ci wiele obsad dla strzałki duszy, oprócz niektórych bardziej pasywnych odlewów, gdy twój MP powoli się regeneruje, gdy postępujesz przez poziom.Jedną słabością klasy królewskiej jest to, że utkniesz z dość ograniczonym ruchem rapieru na pierwszym poziomie gry.

Ale, nie martw się, będziesz w stanie dość wcześnie podnieść miecz drania w pałacu boletarian lub farmę na glinę z Blue Eyed Knights później na poziomie, który jest jedną z naszych najlepszych broni wybory w grze.

Lub, jeśli czujesz się szczególnie odważny, możesz uprawiać rycerza z czerwonymi oczami przy wejściu do mauzoleum. Ten rycerz może upuścić skrzydloną włócznię, ale będziesz musiał ulepszyć swoje statystyki, aby ich użyć po pobiciu Demon’s Souls „Pierwszy szef, Phalanx.

Kolejna korzyść z gry jako klasa „królewskiej” w Dusze Demona polega na tym, że zaczniesz również na poziomie duszy 1, co oznacza, że jest to nieco tańsze pod względem dusz, jeśli chodzi o zaczynanie wyrównania postaci i statystyk po pokonaniu falanki.

Zalecamy, abyś zbudował swoją postać z inteligencją jako jedną z głównych statystyk. Jest tak, ponieważ w miarę postępów w grze będziesz mógł użyć magicznych umiejętności i broni, które dobrze skalują się z inteligencją, używając ulepszeń „księżyca” swojej broni, a nawet nasycisz normalną broń magią później na linii.To również będzie ci więcej MP, który już biernie regenerujesz się z pachnącym pierścieniem.

Licencja jest prawdopodobnie jedną z najbardziej wszechstronnych klas w grze, a także pozwoli ci wyjść, jeśli chodzi o niektóre z trudniejszych wyzwań Demon’s Souls, tylko dlatego, że ma tak duży zasięg do dostosowywania i daje fantastyczne narzędzia i przedmioty, które będą ci dobrze służyć, gdy zaczniesz postępować w grze.

To bardzo analog do tego, jak wielka klasa „piromancer”, która pojawiła się po tym Dark Souls i zapewnia podobne korzyści.

Jeśli jesteś w stanie ominąć falankę i użyć tych strzał duszy we wszystkich właściwych momentach, klasa królewska bez wątpienia da ci najlepszy możliwy początek podczas podróży przez Boletarię.

How do you rate Demon’s Souls Wyjaśniono najlepszą rekomendację zajęć początkowych dla początkujących ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *