Deserts of Kharak jest Epic Games Freebie w tym tygodniu, ponieważ HomeWorld 3 otrzymuje nowy zwiastun historii

Startseite » Deserts of Kharak jest Epic Games Freebie w tym tygodniu, ponieważ HomeWorld 3 otrzymuje nowy zwiastun historii
26. lutego 2024
2 minutes
30

By Jhonny Gamer

Najnowsze Freebie Epic jest HomeWorld: Deserts of Kharak.

Ten tytuł strategii w czasie rzeczywistym, opublikowany przez Gearbox i opracowany przez Blackbird Interactive.

„Zbierz swoją flotę i poprowadź ich do zwycięstwa na zmieniających się piaskach Kharaka w tej fascynującej grze strategicznej”, Epic błaga.


Nasz zespół wideo opowiada nam, co myślą w gamesom otwierającym noc na żywo.

Ci, którzy mają do 31 sierpnia, aby za darmo zerwać pustynie Kharaka Epicki sklep z gier. Po tym czasie zostanie zastąpiony przez Cave Story+.

Zostaliśmy raczej zabrani z pustyniami Kharaka w jego wydaniu w 2016 roku, a współpracownik Eurogamer Paul Dean nazwał go „godnym następcą klasyki Homeworld”.

Powiedział Paul: „Pustywy Kharaka podarują ci wśród niekomfortowych i znajomych jak piasek, ale w twoim bucie nie ma żadnych skorpionów. Blackbird Interactive stworzył dobrą grę.”

Małe spojrzenie na pustynie Kharaka. |.Kredyt obrazu: Blackbird Interactive

Jeśli chodzi o przyszłe raty serii, HomeWorld 3 jest obecnie w rozwoju, z wydaniem na luty przyszłego roku.

Gearbox podzielił się nowym zwiastunem nadchodzącego wydania na początku tego tygodnia, oferując nam podglądanie w historię czekającą na opowiedzenie.

„Dzisiaj galaktyka płoną”, zaczyna jej narracja, zanim szybko zostaniemy wystrzelone w serię szalonych, ale raczej pięknych bitew kosmicznych. Możesz mieć trochę obejrzenia na poniższym filmie.


HOMEWORLD 3: Trailer Story.

Nasza Bertie miała w zeszłym roku mały strzał w Homeworld 3, kiedy również usiadł, aby porozmawiać z założycielem Blackbird Robem Cunninghamem. Możesz przeczytać jego wrażenia (nazwał to „przestrzenią dla ery Jamesa Webba”) tutaj).

How do you rate Deserts of Kharak jest Epic Games Freebie w tym tygodniu, ponieważ HomeWorld 3 otrzymuje nowy zwiastun historii ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *