Destiny 2 DEATHBRINGER QUART KROKU: gdzie znaleźć podstawowe sklepienie systemowe, kolekcjonera kości i lokalizacji o wysokim przewodzie

Startseite » Destiny 2 DEATHBRINGER QUART KROKU: gdzie znaleźć podstawowe sklepienie systemowe, kolekcjonera kości i lokalizacji o wysokim przewodzie
28. lutego 2024
6 minutes
34

By Jhonny Gamer

Destiny 2’s Deathbringer jest egzotyczny Poszukiwanie dla tych, którzy kupili ShadowKeep.

Poszukiwanie Deathbringer jest dostępne, gdy tylko zakończysz zakończenie rozszerzenia ShadowKeep za misją.

Jak tylko to zrobisz, otrzymasz pamięć o zadaniu Sai Mota. Choć na początku nie jest to oczywiste, jest to pierwszy krok do uzyskania egzotycznych.

Na tej stronie:

Jak wprowadzić Deathbringer Destiny 2 w skrócie

Oto szybkie podsumowanie kroków potrzebnych do zdobycia Deathbringer:

 • Ukończ trzy zagubione sektory księżycowe i ręka w nagrodach Księżyca Spelunkera
 • Otwórz skarbę podstawową systemową w Objawieniu K1 Utracony sektor
 • Zabij koszmary na Księżycu z umiejętnościami łukowymi
 • Otwórz klatkę piersiową w portalu obok Eris na Księżycu
 • Uzupełnij wydziały misji czaszki w Circle of Bones
 • Complete Hellmouth Public Events, K1 Objawienie i zabij kolekcjonera kości
 • Zabij wroga wysokiego dyrygenta w Scarlett Keep Strike
 • Pokonaj regularne, elitarne / mini-boss i szefowie lub inni opiekunowie
 • Uzupełnij chór cholernej misji w Circle of Bones

Z tym ukończeniem Deathbringer jest cały twój.

Dzięki Datto na YouTube za pomoc w wyciągnięciu powyższych kroków:


Jak wypełnić pamięć SAI Mota i znaleźć lokalizację fragmentu danych zapory

Pierwsze rzeczy – Ukończ Destiny 2 Kampania Shadowkeep. Kończy się to w Mission, a po jej zakończeniu otrzymasz pamięć o zadaniu Sai Mota.Aby to ukończyć, podnieś tygodnik Lunar Spelunker cotygodniowy z listy nagród ERIS. The Lunar Spelunker Bounty ma ukończenie K1 Komunial Utracone sektory. Gdy to zrobisz, ręka w nagrodę, która następnie zakończy ten etap pamięci Sai Mota Quest.To następnie odblokowuje krok Fragment Data Fragment Quest. Musisz zabrać to do lokalizacji System Core Vault w objawieniu K1 Lost Sector.

W szczególności przejdź przez zagubiony sektor, aż znajdziesz się w klatce końcowej. Jeśli patrzysz na to z ziemi poniżej, spójrz w prawo i w górę, a na ścianie zobaczysz chodnik z okrągłym otworem.Udaj się tutaj i na końcu jest szklane drzwi z monitem, co pozwala użyć fragmentu danych zapory. Przejdź i użyj konsoli, aby następnie ukończyć ten krok i zaktualizować pamięć Sai Mota o złamanym naszyjniku „Sai Mota”.

Jak ukończyć złamany naszyjnik Sai Mota

Następnie musisz zabić wrogów koszmarów w miejscu docelowym Księżyca, używając umiejętności łuku, aby uzyskać skrawki naszyjnika.Źródła nie mają znaczenia, o ile jest na Księżycu, ale zalecamy odkrywanie portu Smrowo, gdzie na każdej z płyt możesz znaleźć czerwoną masę unoszącą się, która odradza większy koszmar (Ogre) i kilka małych.

Jeśli jesteś trochę podwyższony, to coś, co zrobiliśmy, było poczekanie, aż będziesz miał super, a następnie ładować się, używając go na mniejszych koszmarach, a następnie zakończ, odrywając zdrowie Ogre, a następnie używając granatu, aby go zakończyć.Każdy z nich upuści kilka resztek naszyjnika, więc trzy do czterech rund tego potrzebujesz.

Po zakończeniu udaj się do lokalizacji dostawcy Eris na południu księżyca, gdzie portal będzie otwarty. Przejdź i porozmawiaj z nią, aby dać naprawiony naszyjnik.

Następnie otwórz klatkę piersiową na bok, aby otrzymać nagrodę – legendarna broń i następne wykładki Skull – część większej Symfonii Śmierci.

Gdzie znaleźć okrąg kości i lokalizację kolektora kości

Teraz zaczniesz symfonię Egzotyczną linię zadań. Pierwszym krokiem jest „Circle of Bones Exponed”, który jest obszarem głębokim pod ziemią na Księżycu.

Aby się tam dostać, musisz udać się do piekła. Tam będziesz mieć marker zadań, aby aktywować wydziały misji czaszki, z zaleceniami mocy 860. Oto ZaFrostpet z dokładną lokalizacją:


Po zakończeniu musisz ponownie odwiedzić ERIS, a następnie ukończyć elgię szpiku, a także część większej Symphony of Death Quest. To znalazłeś:

 • Kompletne wydarzenia publiczne w pobliżu Hellmouth (aby zdobyć ropiejące kości)
 • Pełne objawienie K1 (Aby uzyskać rytualne kości)
 • Znajdź wędrujący kolekcjoner kości (aby zdobyć szpik kolekcjonerski)

Najtrudniejszą częścią tego jest lokalizacja kolektora kości. To się odrodzi gdzieś w kotwicy światła w nieco nieprzewidywalny sposób i wydaje się, że jest to głównie przypadek kręcenia się, aż się pojawi.

Oto gra gracza pokazujący to w akcji:


Gdzie znaleźć sulmaktę o wysokim przewodzie

Po zakończeniu tego musisz zdjąć wysoki dyrygent Sulmakta w Scarlett Keep Strike. To nie jest specjalna wersja strajku, więc po prostu weź go z ekranu reżysera na Księżycu.

Zagraj w przedostatnie sekcję, w której jeździsz windą po wieży i zejdź na drugim przystanku, w którym wróg się odrodzi.

Oto Esoterickk z dokładną lokalizacją o wysokim przewodzie Sulmakta:


Sezon głębin jest tutaj obok głębin poszukiwanie. Możesz wiedzieć, że łowią ryby zbyt!
Nie zapomnij mieć oku na zagubiony sektor i King’s Fall Wyzwanie harmonogram rotacji!

Jak ukończyć symfonię śmierci

Po uruchomieniu Scarlett Keep Strajk, masz „najciemniejszą harmonię”, aby zakończyć wszystko. Obejmuje to trzy kroki:

 • Pokonaj zwykłych wrogów
 • Pokonaj elity i mini-bossów
 • Pokonaj szefów lub innych opiekunów

Wykonanie powyższego na Księżycu wykonają te kroki szybciej.

Kiedy to zrobiono, ostatnim krokiem jest powrót kręgu kości – w którym wcześniej ukończyłeś wydziały misji czaszki – aby wykonać inną misję nazwaną chórem, który ma wymaganie o mocy 920, i polujeszDown Ir Airam, Deathsinger.

Tutaj możesz obejrzeć rozgrywkę THETAWREX:


Po zakończeniu Deathbringer jest w końcu twój. Gratulacje!

How do you rate Destiny 2 DEATHBRINGER QUART KROKU: gdzie znaleźć podstawowe sklepienie systemowe, kolekcjonera kości i lokalizacji o wysokim przewodzie ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *