Destiny 2 dziwne monety: jak zdobyć dziwne monety i jak wyjaśniono prace nagród Starhorse

Startseite » Destiny 2 dziwne monety: jak zdobyć dziwne monety i jak wyjaśniono prace nagród Starhorse
28. lutego 2024
5 minutes
34

By Jhonny Gamer

Dziwne monety, waluta w grze wprowadzona przez XUR W Destiny 2 odbył główną rolę podczas 30. rocznicy Bungie aktualizacja.

Waluta ma nowe zastosowanie związane z odwagi wieczności, działalność sezonową, która zadebiutowała w aktualizacji. Dziwne monety pozwalają uzyskać określone nagrody, które choć trudniejsze w naturze mogą prowadzić do lepszych nagród.

Ta strona wyjaśnia Jak zdobyć dziwne monety jak również Jak działają nagrody Starhorse jak najlepiej z nich wykorzystać.

Na tej stronie:


Destiny 2: Zwiastun wydarzeń 30. rocznicy Bungie

Jak zdobyć dziwne monety Destiny 2

Wydarzenie Bungie 30th Anniversary wprowadza nową sezonową aktywność do wzięcia udziału, a dziwne monety są jego dużą częścią.

Ta waluta, która będzie ci znajoma, jeśli kiedykolwiek wchodziłeś w interakcje z Xur w oryginale Destiny, odgrywają kluczową rolę w odwagi działalności wieczności. Zasadniczo możesz użyć waluty do zakupu nagród od Starhorse, mitycznej postaci, która dołącza do Xur w tym wydarzeniu.W skrócie można uzyskać dziwne monety z następujących źródeł:

 • Odwagi działalności wieczności
 • Zajęcia odtwarzania, takie jak gambit, strajki i tygle
 • Heroiczne wydarzenia publiczne
 • Wykonanie nagród

Z naszego doświadczenia wynika, że wskaźnik spadku był zaskakująco spójny. Zrobiliśmy dwie rundy gambit, dwa przebiegi odważności i jeden strajk i zawsze otrzymywaliśmy 1 dziwną monetę za każdą.

Oczywiście twój przebieg może się różnić. Jedynym minusem jest to, że dostajesz tylko dziwną monetę na raz zamiast wielu. Aby zwiększyć szanse, pamiętaj, aby złapać nagrody za odpowiednią aktywność, zanim w nią wskoczysz.Sezon głębin jest tutaj obok głębin poszukiwanie. Możesz wiedzieć, że łowią ryby zbyt!
Nie zapomnij mieć oku na zagubiony sektor i King’s Fall Wyzwanie harmonogram rotacji!

Jak działają nagrody Starhorse Destiny 2

Podczas gdy Xur ma nagrody za zdobycie skarbów, Starhorse ma trudniejsze nagrody na wypadek, gdybyś miał większe ryzyko możliwości lepszych nagród. Ponadto, ukończenie nagród Starhorse jest jednym z kroków w zadaniu Forerunner.

Starhorse akceptuje tylko dziwne monety na ekranie dostawcy. Jako takie, dziwne monety mogą być używane do zakupu nagród, a także innych przedmiotów. Te nagrody, codzienne lub tygodniowe, są klasyfikowane w różnych rzadkościach – brązu, srebra i złota – i dodają warstwy trudności do odwagi aktywności wieczności.


Nie jest to zaskoczeniem, że Starhorse jest tak popularny.

Największe wyróżnienie się z nagród Starhorse sprowadza się do celów, które muszą zostać ukończone w jednym serii odważności wieczności. Jeśli nie będziesz w stanie, zresetują się i stracisz nagrodę.

Kluczem jest, aby nie być zachłanni, ale jeśli szukasz większych wyzwań, to właśnie tam szukać. Jeśli szukasz kilku przykładów, są to codzienne i cotygodniowe nagrody Starhorse, które były nam dostępne w pierwszym tygodniu, DLC było na żywo:

 • Pulse of Combat (Daily Silver Starhorse Bounty): Zdobądź finałowe ciosy karabinu lub szybko pokonaj walczących. Kombatanci szybko pokonani z karabinami Pulse zapewniają najbardziej wydajny postęp (wymagane 160 000 punktów)
 • Tag laserowy (Daily Silver Starhorse Bounty): Zdobądź finałowe ciosy karabinów śladowych lub szybko pokonaj walczących. Kombatanci szybko pokonani z karabinami śladowymi zapewniają najbardziej wydajny postęp (wymagane 160 000 punktów)
 • Podwójna beczka (Daily Silver Starhorse Bounty): Uzyskaj finałowe uderzenia strzelby lub szybko pokonaj walczących. Kombatanci szybko pokonani ze strzelbą przyznawaną najskuteczniejszym postępem (wymagane 160 000 punktów)
 • Staromodna droga (cotygodniowe srebrne nagroda za gwiazdy): Pokonaj walczących z naładowanymi lub niezniszczonymi zdolnościami w zwarciu, pokonaj walczących z bronią wyposażoną w gniazdo kinetyczne i uzupełnij aktywność imponującym wynikiem (wymagane 180 000 punktów)
 • Przynieś Overkill (cotygodniowe srebrne nagroda za Starhorse): Pokonaj walczących z super, rozpadającymi się walkami z końcowymi ciosami elementarnymi o wysokim obrębie i uzupełnij acitivty z imponującym wynikiem (wymagane 180 000 punktów)
 • Mecz mecz (cotygodniowe złotą nagrodę Starhorse): Pokonaj walczących z bronią pustki, łuku lub słoneczną, która pasuje do aktualnie wyposażonej podklasy, pokonaj walczących z dowolną bronią mocy i uzupełnij aktywność z niewiarygodnym wynikiem (wymagane 300 000 punktów)


Jeśli chodzi o nagrody, wahają się one od XP do przyczyn przyczynowych (pojemniki, które mogą dawać egzotyczny sprzęt, legendarny sprzęt, dziwne monety lub klucze skarbów), a także rdzenie ulepszeń.

Jeśli jesteś ciekawy, jakie inne przedmioty ma Starhorse, oto pełna lista (na podstawie pierwszego tygodnia wydarzenia):

 • Legendarny Engram: 3 dziwne monety
 • 1000 Glimmer: 5 dziwnych monet
 • Przypadki: 7 dziwnych monet
 • Klucz skarbów: 10 dziwnych monet

Powodzenia polowanie na dziwne monety w celu ukończenia nagród Starhorse!

How do you rate Destiny 2 dziwne monety: jak zdobyć dziwne monety i jak wyjaśniono prace nagród Starhorse ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *