Destiny 2 Frakcja Rajd: Jak zdobyć sławę, a którą frakcję najlepiej wybierać spośród martwej orbity, przyszłego kultu wojennego i nowej monarchii

Startseite » Destiny 2 Frakcja Rajd: Jak zdobyć sławę, a którą frakcję najlepiej wybierać spośród martwej orbity, przyszłego kultu wojennego i nowej monarchii
29. lutego 2024
7 minutes
28

By Jhonny Gamer

Destiny 2 Rajd frakcji powraca do sezonu 3, dając graczom wybór wspierania jednej z trzech frakcji, aby zostać nagrodzonym rabatami od ich unikalnych towarów.

Jaką frakcję wybrać Czy nie jest łatwym pytaniem, ale ci, którzy grali w oryginalną grę, rozpoznają trzy, o których mowa – Martwa orbita, przyszły kult wojenny i nowa monarchia – Więc możesz już mieć preferencje.

Sezon 3 wprowadza także nową mechanikę – Rozgłos – i niektóre z najlepszych nagród, w tym unikalna egzotyczna ozdoba zbroi i katalizator.

Na tej stronie:

Destiny 2 Frakcja Rally wyjaśniła i jak wybrać frakcję

Od 17 lipca do 24 lipca gracze mogą dostosować się do jednej z trzech frakcji, którzy rekrutują strażników, aby pomóc im „zebrać zapasy i zniszczyć zasoby wroga”.

To da ci tokeny, które można wykorzystać do wyrównania ich frakcji jak każda inna w Destiny 2.Pod koniec tygodnia frakcja, która odkupiła najwięcej pakietów frakcyjnych, zostanie uznana za zwycięzcę, który następnie sprzeda konkretną broń każdemu graczowi w grze.

Jeśli jednak jesteś częścią tej zwycięskiej frakcji, będzie ona dostępna ze znaczącym zniżką:

 • Koszt broni dla członków zwycięskiej frakcji: 1000 błysku
 • Koszt broni dla graczy innych frakcji: 50 000 błysku

Broń, o której mowa, do rajdu frakcji jest następujący:Oczywiście zdobędziesz inne broń i sprzęt od swojej frakcji, gdy wymieniasz pakiety frakcyjne. W ramach sezonu 3 obejmuje to teraz unikalne egzotyczne ozdoby i egzotyczne katalizatory, dostępne jako nagrody frakcyjne:

 • Martwa orbita (oko innego światowego ornamentu, Graviton Lance Catalyst)
 • Nowa monarchia (Crest of Alpha Lupi Ornament, Sweet Business Catalyst)
 • Future War Cult (Knucklehead Radar Ornament, Sunshot Catalyst)


Te, obok innych zestawów przedmiotów, są upuszczane po zarażeniu tokenami. Są również udostępniane na niektórych stopni. Powyższe ozdoby i katalizatory są dostępne po osiągnięciu rangi 50, na przykład. I nie martw się o osiągnięcie rangi 50 w ciągu jednego tygodnia – masz na to cały sezon, z w sumie trzy rajdy frakcyjne.

Warto zauważyć, że sprzęt otrzymuje od tych frakcji, spadnie poniżej twojego poziomu – a nie na maksymalnej czapce na poziomie mocy Jak końcowe zajęcia z gry i rajd.

Jak wybrać frakcję

Uwaga są spoilery Do Gra końcowa Destiny 2, więc pomiń poniżej, jeśli jeszcze nie ukończyłeś historii.

Po ukończeniu historii gry podróżuj do nowej przestrzeni społecznościowej Tower, a zostaniesz poproszony o dołączenie do frakcji, odwiedzając jednego z trzech dostawców frakcji, którzy są w następujących lokalizacjach:

 • Dead Orbit: Hangar, skręć w lewo na północną stronę


 • Future War Cult: Hangar, skręć w lewo, gdy tylko wejdziesz i w górę po schodach
 • Nowa monarchia: Bazaar, w dalekim południowo -zachodnim rogu


Po wizycie wszystkich trzech, będziesz musiał wybrać jeden, aby dołączyć.

Jeśli zrobiłeś frakcję po raz pierwszy, to nie musisz wybrać się na wycieczkę – po prostu odwiedź frakcję, którą chcesz dołączyć. Więc chociaż nie możesz zmienić frakcji po wybraniu w danym tygodniu, możesz zmienić lojalność między wydarzeniami rajdowymi frakcji.

UWAGA Jeśli używasz wielu znaków, każdy może być z innej frakcji, Według Bungie.


Jak zdobyć znany w frakcji i wyrównać wybraną frakcję

Coś nowego w sezonie 3 to „słynny” buff, który daje ci więcej tokenów do twojego występu. Po zobowiązaniu do frakcji wejdzie w życie, gdy zaczniesz przechodzić niektóre działania w wydarzeniach publicznych:

 • Patrol Mission (1 znany)
 • Wrogowie z żółtych barów w przestrzeniach publicznych (1 znany)
 • Standardowe wydarzenia publiczne (2 znane)
 • Heroiczne wydarzenia publiczne (3 znane)

Możesz także zdobyć dodatkowe 1 znane na aktywność, nosząc pełny zestaw zbroi frakcji.Im wyższy słynny, tym więcej tokenów zarobisz za bieżące zagubione sektory. Buff ułoży w sumie pięć razy, co daje w sumie 10 tokenów do ukończenia utraconego sektora (otrzymasz również dodatkowe 15 w ramach codziennego wyzwania.)

Istnieje jednak nagroda za ryzyko, ponieważ umieranie zmniejszy renomę o jeden poziom. Tymczasem szybkie podróże całkowicie je usuną. Dodatkowo, im wyższy buff, trudność wzrośnie na następujące sposoby:

 • Regeneracja zdrowia jest zmniejszona, chociaż wrogowie mają szansę na upuszczenie kuli zdrowia
 • Uszkodzenie zawodnika są zmniejszone
 • Przychodzące szkody są zwiększone
 • Zwinność gracza jest zmniejszona

Ukończenie zagubionego sektora, bez względu na sławę, zresetuje go z powrotem do zera, więc będziesz musiał go ponownie zbudować, zanim zabierzesz kolejny zagubiony sektor i zdobyć dodatkowe nagrody.

Wygląda na to, że najlepszym sposobem na granie jest to, aby zrobić Flashpoint w tym tygodniu, zbudować renomę do maksimum, a następnie przerwę, aby rozwiązać zagubione sektory. Po zakończeniu kamienia milowego możesz przenieść swoje działania na inne planety.

Idealnie byłbyś również grał z przyjacielem – przyjmowanie zagubionego sektora z w pełni zbudowanym solowym solo może być szczególnie trudne, więc zaleca się to w fureamie!Jako mały bonus kosmetyczny, zaprezentujesz również wybraną frakcję, oglądając w trzeciej osobie, jak widać powyżej. To, czy zdecydujesz się trzymać strażników rywalizującej frakcji przeciwko nim, zależy całkowicie od Ciebie!

Dzięki niesamowite na Destiny subreddit do wypełniania luk powyższym szczegółami.

Jak inaczej wyrównujesz swoją frakcję?

Oprócz sensownego systemu, istnieje wiele sposobów na zarabianie tokenów i zdobyć nagrody. Możesz to zrobić z następujących czynności:

Pamiętaj, że możesz wyrównać swoją frakcję aż do cotygodniowego zresetowania.Sezon głębin jest tutaj obok głębin poszukiwanie. Możesz wiedzieć, że łowią ryby zbyt!
Nie zapomnij mieć oku na zagubiony sektor i King’s Fall Wyzwanie harmonogram rotacji!

Która frakcja najlepiej wybierać spośród martwej orbity, przyszłego kultu wojennego i nowej monarchii

Jak z Pokémon Go trzy zespoły, Nie ma dobrego lub złego wyboru frakcji w ofercie. Chociaż ich indywidualne nagrody broni są wyjątkowe, wszystkie mają rozkład tej samej broni i typów sprzętu, które można również otrzymać z kropli nagrody frakcji.

Być może najbardziej przekonującym powodem jest to, jaki sprzęt uważasz za najbardziej atrakcyjny, dlatego warto mieć oczy na gamie towarów każdej frakcji, które są następujące:

Martwa orbita


Obejmuje oko innego ozdoby świata, Graviton Lance Catalyst

Przyszły kult wojenny


Zawiera ozdobę radaru Knucklehead, katalizator słońca

Nowa monarchia


Obejmuje herb alfa lupi ornament, słodki katalizator biznesowy

Inne możliwe rozważania obejmują:

 • Czym są twoi przyjaciele lub towarzysze
 • Który wygrał w poprzednich wiecach (do tej pory dominująca Orbit i nowa monarchia – w końcu Future War Cult wreszcie wygrał najnowszy wiec frakcji), aby dać ci większą szansę na sukces uzyskania zdyskontowanego „wygranej” przedmiotu
 • Twój wybór w oryginale Destiny

Lub może być wybrany losowo. Ostatecznie jest to decyzja, która nie powinna cię utrzymywać w nocy;Bez względu na to, jaką frakcję wybierzesz, będziesz mógł kupić broń „zwycięską”, pod warunkiem, że masz wystarczająco dużo przebłysku zaoszczędzone – i według stawki, którą go zarabiasz, nie powinno to być zbyt trudne.

How do you rate Destiny 2 Frakcja Rajd: Jak zdobyć sławę, a którą frakcję najlepiej wybierać spośród martwej orbity, przyszłego kultu wojennego i nowej monarchii ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *