Destiny 2 Harmonogram banerów żelaznych 2023, Lista poprawek reputacji

Startseite » Destiny 2 Harmonogram banerów żelaznych 2023, Lista poprawek reputacji
29. lutego 2024
4 minutes
30

By Jhonny Gamer

Destiny Żelazny sztandar 2 ma jeszcze jedno wydarzenie w sezonie 19, zanim wróci w sezonie 20 z nowym harmonogram.

Podobnie jak w przypadku poprzednich sezonów, ograniczony czas Destiny 2 Wydarzenie Crucible oferuje szansę na zdobycie sprzętu i broni wyłącznie ekskluzywnej zdarzenia – i opiera się na nowym systemie reputacji ustanowionym w 5 roku.

Ta strona obejmuje Harmonogram sztandarów żelaza na 2023 i jak zaktualizowane Iron Banner wzmacnia System działa.

Na tej stronie:


Destiny 2 PS5 vs Xbox Series X | S – prawdziwa przewaga nowej generacji

Destiny 2 harmonogram banerów żelaza 2023

Bungie nie przedstawił jeszcze harmonogramu Banner Iron Banner w sezonie 20 – począwszy od 28 lutego wraz z wydaniem rozszerzenia Lightfall w grze – ale przed bieżącym sezonem 19 kończy.

Podobnie jak w przypadku wszystkich wydarzeń żelaznych, następne wydarzenie rozpoczyna się i kończy się w zwykłym czasie resetowania:

  • Tydzień 1 sezonu 19: Wtorek, 3 stycznia do wtorku, 10 stycznia
  • Tydzień 2 sezonu 19: Wtorek, 31 stycznia do wtorku, 7 lutego

Podczas gdy w sezonie 19 nastąpi tylko dwa występy żelaza z powodu, jak to ujął Bungie, „Zwiększone obowiązki Saladin na Caiatl’s War Council ”, zaczynając od sezonu 20, powróci to do poprzedniego harmonogramu trzykrotnego sezonu.

Podobnie jak w przypadku pierwszego wydarzenia sezonu 19, będzie zawierać tryb fortecy, który jest zasadniczo strefą Kontrola z dodatkowym królem obiektywu typu wzgórza na różnych progach. Kciuki, otrzymasz dobre alianckie zapotrzebowanie po drodze.


Żelazny baner w sezonie 19 zawiera tryb fortecy.

Sezon głębin jest tutaj obok głębin poszukiwanie. Możesz wiedzieć, że łowią ryby zbyt!
Nie zapomnij mieć oku na zagubiony sektor i King’s Fall Wyzwanie harmonogram rotacji!

Destiny 2 Lista wzmacniająca reputację żelaza

Z remontem Iron Banner podczas 5 roku, Bungie wprowadził sposoby na zwiększenie wzroku reputacji poprzez serię wzmocnień.

Na drugi tydzień żelaznego banerów żelaznego z 19 sezonu – i przejście do sezonu 20 i później – niektóre z tych poprawek reputacji się zmieniły. Są następujące:

Wymaganie
Żelazny sprzęt lub ozdoby 400% dla wszystkich pięciu elementów biegów (podwójnie z 200%)
Żelazny sztandar codziennych ukończenia wyzwań 50% na wyzwanie, 200% dla wszystkich wyzwań (zmniejszyło się o połowę ze 100% na, 400% dla wszystkich)
Iron Banner Emblem 50% (w porównaniu z 10%)

Powyższa tabela odzwierciedla wzroście zysków reputacji w ramach Hotfix 6.3.0.7, wydane 31 stycznia 2023 r. – Zmiany są następujące:

  • Zwiększone zyski rangi żelaza.
  • Podwójne mnożniki z noszenia żelaznego sprzętu banerowego.
  • Połowę mnożniki do wykonywania wyzwań.
  • Znacząco zwiększył mnożnik do noszenia żelaznego emblematu.

Warto zauważyć, że wydaje się, że w grze znajduje się błąd, w którym zyski te pokazują inaczej w zależności od tego, czy masz gotowy emblemat żelazny, czy nie – gdy jest wyposażony, wydaje się, że zwiększa zyski każdego sztuki, co prowadzi do 4.50x mnożnik.

Jest to jednak prawdopodobnie tylko wizualny błąd, ponieważ, przechodząc przez komunikatów z Bungie, zyski zostały albo podwojone, zmniejszone o połowę lub – w przypadku emblematu – „znacznie zwiększone”, z ogólnym wzrostem zysków reputacji podstawowej, a jednak w In -wb.-Wartości gry wydają się niższe od węzła listy Boost.

Więc chociaż może być mylące w grze, jak wspomniano, powyższa tabela określa zaktualizowane wartości oparte na ogłoszonych zmianach Bungie w ramach wyżej wymienionego Hotfix.


Możesz zobaczyć aktywne wzmocnienia z tego węzła odtwarzania – pamiętaj, że ten obraz był z wcześniejszych Fotfix 6.3.0.7, przy czym od tego czasu wartość zysków i wzmocnienia reputacji się zmieniła.

Krótko mówiąc, że aby jak najwięcej zwiększyć gada, chcesz Wyposaż pięć żelaznych banerowych elementów sprzętu – Zbroja, ozdoby zbroi lub broń – a także Iron Banner Emblem, oprócz ukończenia każdego z Cztery codzienne wyzwania to wdrożenie podczas wydarzenia. Łącznie zwiększą one zyski z reputacji maksymalnie, do których mogą dotrzeć.

Oprócz powyższego, wiedz, że:

  • Według Bungie w każdym meczu „zarabiasz więcej na”.
  • WINS przyniesie ci „niewielki bonus oparty na obecnej randze żelaznej banerowej”.
  • Wyposażanie alternatywnej ozdoby żelaznego banera w żelaznym banerowym pancerze rejestruje, gdy dwa z pięciu wymaganych elementów biegów.

Zasadniczo – Wyposaż wiązkę żelaznego sprzętu banerowego i emblemat, kompletne wyzwania i wygraj mecze, a będziesz latał w szeregach!


Polecany zestaw zbroi żelaza Banner wprowadzony w sezonie 19, powtórzony Destiny 1.

Uwaga Jeśli szukasz pieczęci i tytułu, Bungie twierdzi, że odblokowanie ’15 do 20 godzin – i masz każde wydarzenie żelaza w sezonie, aby to zrobić. To samo dotyczy pozłacanych triumfów.

Ciesz się tegorocznym żelaznym banerem!

How do you rate Destiny 2 Harmonogram banerów żelaznych 2023, Lista poprawek reputacji ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *