Destiny 2 Hawkmoon Quest: All Feather Locations i jak ukończyć, jak wrony latają i stracić kroki TWOJE

Startseite » Destiny 2 Hawkmoon Quest: All Feather Locations i jak ukończyć, jak wrony latają i stracić kroki TWOJE
29. lutego 2024
6 minutes
41

By Jhonny Gamer

Destiny 2 Hawkmoon jest egzotyczny Quest wydany na sezon posiadaczy Hunt Pass w grudniu 2020 roku.

Udostępniony wraz z wersjami PS5 i Xbox Series Destiny 2, Hawkmoon to działo ręczne powracające z oryginału Destiny.

Na początek musisz odebrać quest jako Crow Flies z Spider, który najpierw zadaje ci znalezienie kilku Lokalizacje piór, przed znalezieniem samego Hawkmoon i przywróceniem jego mocy.

Na tej stronie:


Czego można oczekiwać od nowych egzotyków i sprzętu Light.

Jak dostać Hawkmoon Destiny 2 w skrócie

Oto szybkie podsumowanie kroków potrzebnych do uzyskania Hawkmoon:

  1. Odwiedź Spider w splątanym brzegu
  2. Znajdź pięć parakauzalnych lokalizacji piór
  3. Odwiedź wrona w splątanym brzegu
  4. Kompletna misja A płacz z daleka w EDZ
  5. Wygeneruj 50 kulek mocy
  6. Wróć do wrony w splątanym brzegu
  7. Zbadaj zaznaczone współrzędne i znajdź więcej piór parakauzalnych w EDZ
  8. Pokonaj mistrzów lub pokonaj strażników w meczach Gambit i Crucible
  9. Kompletna misja wrona i jastrząb w EDZ

Po zdobyciu Hawkmoon możesz go poprawić, wyruszając w zwiastun misja.Jak rozpocząć Hawkmoon Quest, gdy wrona leci Destiny 2

Najpierw odwiedź Spider w splątanym brzegu i podnieś misję As Crow Flies na dole ekranu ekranu.UWAGA – musisz mieć sezon Pass Hunt, aby uzyskać dostęp do tego zadania, i ukończyłeś poszukiwanie Wrathborn Quest (odebrane z Crow, gdzie wyruszasz na swoje pierwsze polowanie na gniew).Destiny Wyjaśniono 2 lokalizacje piór dla Hawkmoon Quest

Po zebraniu misji musisz następnie znaleźć pięć parakauzalnych lokalizacji piór w sekwencji.

Pierwsza lokalizacja pióra

Aby znaleźć pierwsze pióro, udaj się do wejścia do Lair Spider’s Lair. Tuż przed wejściem do korytarza z zewnątrz będzie on na szczycie obiektu przypominającego skrzynię po prawej stronie.

Druga lokalizacja pióra

Następnie udaj się do szlamu w EDZ. Korzystając z szybkiego punktu podróży, skieruj się na zachód, aż zobaczysz wydrążonego chodnika wystającego z budynku.

Przeskocz tutaj, a na krawędzi z widokiem na obszar jest pióro.Lokalizacja trzeciego piór

Podróż do kosmodromu. Ta lokalizacja piór jest tuż obok miejsca, w którym szybko podróżujesz w pobliżu sprzedawcy.W szczególności poszukaj złamanej kolumny, w której znajduje się na górze. Musisz podwoić się lub potrójnie podskoczyć, aby to zdobyć.

Czwarta lokalizacja pióra

Następnie idź do Dreaming City. Udaj się do gigantycznych drzwi w klifie na wschód od Fast Travel Point, co doprowadziłoby cię do ślepego publicznego wydarzenia.Po lewej stronie, tuż przed wejściem na lekko podniesioną półkę, znajduje się pióro.

Ostateczna lokalizacja pióra

Ostateczne pióro znajduje się w świątyni Oryx na Księżycu. Aby go znaleźć, udaj się do linii Archera i idź pod ziemią ścieżką prowadzącą na północny wschód.

Przejdź przez sala mądrości, a następnie przytul lewą ścianę i przez tunel do świątyni Oryx.

Aby znaleźć pióro, na końcu pełnego wroga przejścia jest duża arena. Przejdź do środkowej konstrukcji, a pióro znajduje się na ziemi na drugą stronę, tuż przed zewnętrznym chodnikiem.

Sezon głębin jest tutaj obok głębin poszukiwanie. Możesz wiedzieć, że łowią ryby zbyt!
Nie zapomnij mieć oku na zagubiony sektor i King’s Fall Wyzwanie harmonogram rotacji!

Wypuść swoje talony misja Destiny 2 wyjaśnił

Gdy znajdziesz pióra, wróć do wrony w splątanym brzegu, który da ci Płacz z Niedbuchu misji w EDZ w ramach linii zadań Let Loose twoich talonów.To tutaj znajdziesz wizerunek Hawkmoon na końcu zadania. W żadnym wypadku nie skończyliśmy, ponieważ mamy kilka kroków, aby to włączyć.Następnie musisz wzmocnić Hawkmoon Zbieranie i generowanie 50 kule mocy. Jest to dość proste i przychodzi naturalnie podczas gry;Jeśli spieszysz się, przydatne jest natychmiastowe wydobycie flag przed publicznymi wydarzeniami w strefach patrolowych.

Potem wróć do Crow ponownie, a następnie otrzymasz misję Zbadaj oznaczone współrzędne W EDZ. To kolejne zadanie podobne do płaczu z daleka, z wyjątkiem tego, że musisz zbierać pióra w miarę upływu czasu – których lokalizacje są dość proste.

Gdy znajdziesz tyle, ile możesz, musisz zabić bossa Ishraseka, Lightbinder of Savathun, aby zakończyć misję.

Następnie jest krok pokonaj mistrzów lub pokonaj strażników w meczach Gambit i Crucible. Mistrzowie, których znajdziesz regularnie w strefach patrolowych i różnych misjach końcowych, więc może być taki, który ma tykanie w tle, podczas gdy robisz inne rzeczy – w przeciwnym razie skakanie do meczów tygla (chaos, z szybkim obrotem, może być dobrytutaj) to najlepszy zakład.Z tym zrobieniem masz Jedna ostatnia misja z powrotem na EDZ – Crow and the Hawk. Zawiera dwa spotkania bojowe i przeskakiwanie pomiędzy nimi, a także w przypadku innych egzotycznych zadań, które zadebiutowały podczas Beyond Light, takie jak Grip Salvation i lament, Faktycznie zbierasz Hawkmoon w ramach tej misji – dając ci mile widzianą okazję, aby dać jej spin:


Jak zdobyć katalizator Hawkmoon i zdobyć nowe bułki Hawkmoon

Po zdobyciu Hawkmoon możesz go poprawić, wyruszając w zwiastun misja.


Jak rozpocząć misję Harbinger w Destiny 2

Podobne do Whisper z robaka i wybuch doskonałyZero godzina, jest to trudna misja łamigłowa w walce i skoku, która oferuje nagrody za zasilanie egzotycznego – w szczególności, zdobywając nowe jastrzębie z losowymi rolkami, pierwsza dla egzotycznej broni – a także odblokowanie katalizatora po zakończeniu, który ma, który maNastępujące zalety:

„Zwiększony rozmiar magazynu. Dotacje zwiększone, prędkość przeładowania i zasięgu broni w oparciu o liczbę stosów ładunku parakauzalnego.”

Ponowne uruchomienie misji Harbinger w późniejszych tygodniach pozwala ciągnąć nowe bułki dla Hawkmoon, a także pióra, aby odblokować egzotyczny statek.

How do you rate Destiny 2 Hawkmoon Quest: All Feather Locations i jak ukończyć, jak wrony latają i stracić kroki TWOJE ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *