Destiny 2 Iglica obserwatora, wszystkie tajne skrzynie i przewodnik po lokalizacjach kolekcjonerskich

Startseite » Destiny 2 Iglica obserwatora, wszystkie tajne skrzynie i przewodnik po lokalizacjach kolekcjonerskich
1. marca 2024
24 minutes
25

By Jhonny Gamer

Iglica lochów obserwatorów W Destiny 2 został wprowadzony wraz z sezonem 5 roku Seraph w grudniu 2022 r.

Ten loch odbywa się na Marsie i sprawia, że pracujesz z Osiris, aby zatrzymać wtargnięcie głęboko w Bunkrze Warmind.

Oprócz apartamentu unikalnej broni i zbroi, wielką nagrodą, którą wielu graczy bez wątpienia będzie gonić Dungeon Exotic – hierarchia potrzeb Słoneczny łuk, który zadebiutował w trakcie Destiny 2Sezon Seraph.

W naszym Iglica obserwatora Do Destiny 2, obejmujemy wszystkie tajne lokalizacje klatki piersiowej również Jak pokonać Akelous, obecny szef syreny i Persys, Primordial Ruin Boss.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Jak przygotować się na iglicę lochu obserwatora

Jak w przypadku innych obrotowych lochów, Zalecany poziom mocy wynosi 1790. Ta liczba wzrasta z każdym spotkaniem, więc jeśli możesz uzyskać jako Wysoki jak ograniczenie miękkiego poziomu 1810 Będziesz miał znacznie łatwiejszy czas.

Oczywiście, Jeśli bawisz się fureamem, ten loch będzie znacznie gładszy Podejmować, ponieważ cała grupa może się wyrzucić, aby rozrzedzić liczby wroga i uzupełnić mechanikę, łagodząc presję na biegi solo.

To powiedziawszy, opcja solo w lochach jest tam – z dodatkowymi nagrodami, takimi jak emblemat, jeśli pokonujesz go bez śmierci – ale szczególnie jeśli to twój pierwszy raz, zalecamy uruchomienie go z grupą dwóch lub trzech.


Solar Titan Build for Aspades, Super and Chelee – Wybierz dowolne fragmenty i opcję granatów, które preferujesz.

Jeśli chodzi o najlepszą klasę, chociaż możesz wybrać, co działa dla Ciebie, polecamy Tytan słoneczny Dzięki jego obfitym i silnym potencjałowi leczniczym podczas rzucania i zbierania młotów – atak z mniej więcej nieskończonymi zarzutami, który gwarantuje zdrowie powrót do odbioru, o ile kontaktuje się z wrogiem.

Połącz to z Sol Invictus i Ryczące płomienie Aspekty Sunbreaker, a także Lorely Splendor Helm, Będziesz miał wzmocnione zdolności i mnóstwo źródeł leczenia, priorytetyzując przeżywalność, a jednocześnie mając wysokie obrażenia.

Threadlings, które można utworzyć za pomocą Strand buduje są teraz wyjątkowo silne i prezentują kolejną dobrą opcję, zwłaszcza jeśli sparujesz ją z bronią stojącą.

PersonaLly, ukończyłem większość lochów – zarówno solo, jak i z grupą – grając jako łowca łuku za pomocą egzotycznego hełmu korony Wormhusk, ze stanem przepływu i śmiertelnymi aspektami prądu. W połączeniu z wręczami w walce, byłem w stanie układać uszkodzenia w zwarciu i stale poprawić przeżywalność, podczas gdy w walce w zwarciu. To powiedziawszy, z suplikantami podczas ostatniego spotkania, stracił żywotność podczas gry solo.


Podstawowe wyposażenie, które zalecamy w lochach.

Jeśli chodzi o broń, utknąłem z egzotycznym Witherhoard granatnik w gnieździe kinetycznym, SMG – taki jak Calus Mini-Tool – w gnieździe energii i Taipan-4fr liniowy karabin fusion w gnieździe mocy przez większość biegu.

Ostatecznie wszystko zależy od tego, z czym czujesz się najbardziej komfortowo, ale są to kompilacje, których użyłem i widziałem, jak zyskuje przyczepność wśród społeczności.

Jak odblokować Spire of the Watcher Dungeon z zadaniem „Ares Dessperado”

Aby uzyskać dostęp do tego lochu za pośrednictwem jego odblokowania, musisz najpierw kupić albo Królową Witch Deluxe Edition – lub aktualizację z edycji standardowej, jeśli masz już rozszerzenie podstawowe – lub Klucz z lochu czarownictwa, dostępny w sklepie w grze za 2000 srebrnych.


Ares Desperado Quest do odebrania od Ikora Rey w wieży.

Potem, aby uzyskać dostęp do samego lochu, podobnie jak podwójność, musisz zdobyć ’Ares desperado„Quest, dostępna do zebrania od Ikory Rey na bazarze w wieży.

To zadanie odblokuje zarówno normalne, jak i mistrzowskie wersje lochu – ta ostatnia jest tym, co będziesz chciał zagrać podczas polowania na hierarchię potrzeb ” Katalizator.

Jak działa węzeł łukowy i mechanika obwodu w iglicy lochu obserwatora

Po załadowaniu do lochu i podążaniu skalistą ścieżką do przodu i wokół lewej, dotrzesz do pierwszego obszaru z patrolowaniem samotnym goblinem.

Idąc naprzód, wrogowie zaczną się odradzać, a kilka Cyklopów wysadzi cię z górnych krawędzi tego obszaru, a wiele goblinów i harpiów na ziemi i dachach. To są główni wrogowie, których tu będziesz walczył.

Na przeciwległym końcu obszaru zauważysz mały siatka mocy z czterema węzłami wokół niego, z których każdy ma żółty drut Bieganie przed nim.

To, co musisz zrobić, to podążać za każdym z tych przewodów, dopóki nie zatrzyma się tam, gdzie będzie węzeł żółty, zauważysz kilka po drodze, ale musisz kontynuować, aż drut się zatrzyma, gdzie dotrzesz do tego drutuWęzeł pochodzenia, zwykle oznaczony przez metalowa pudełko z migającą niebieską strzałką na tym.

Zanim będziesz mógł go aktywować, musisz zdobyć ’Arktrik„buff z”Minotaurs’.


Minotaur kanału w obszarach otwierających lochu.

Dwa z nich będą wędrować wśród innych wrogów w okolicy – na zewnątrz, zlokalizuj i pokonaj jeden z nich, stojąc w puli łukowej, który spada, a następnie wróć do punktu pochodzenia drutu i strzelaj do znalazanego węzła.

Po tym, podążaj za drutem z powrotem do siatki na zewnątrz, strzelając do każdego z podłączonych do niej węzłów za pomocą tego samego żółtego drutu.

Po zewnątrz strzelaj do węzła obok siatki – ten podłączony do drutu, który właśnie obserwowałeś.

Po aktywności zobaczysz wiadomość ’Zakończony obwód węzłów łukowych„Po lewej stronie ekranu. Następnie będziesz musiał to zrobić jeszcze trzy razy dla innych węzłów na siatce.


Niebieski przewód po prawej pokazuje poprawne i ukończone połączenie w ciruit – ten obwód został zakończony, stąd komunikat „Kurcuit węzła łukowy” w lewym dolnym lewym.

Po prawidłowym połączeniu dwóch węzłów, segment drutu łączący dwa węzły, które nakręcisz Blow Blue zbyt.

Nie musisz się martwić o żadne timery na tych określonych obwodach – o ile drut zmienił się niebieski, tak pozostanie.

Jeśli jednak jest to niewłaściwy zestaw węzłów, drut nie będzie niebieski, a węzeł wyłączy się po krótkim czasie.

Jest jednak licznik 30 sekund z bawolem zręcznościowym, ale z każdą prawidłową aktywacją węzła będziesz Zyskaj dodatkowe 5 sekund, A jeśli skończy się zegar buffa, nie ma kar – po prostu wyeliminuj kolejny minotaur, aby odzyskać buff.

To spotkanie otwierające – a następnie cały loch – zawiera ten mechanik, więc ten otwieracz daje dobrą szansę na zapoznanie się z tym, co ma nadejść.

Gdy wszystkie cztery węzły zostaną zasilane na siatce, drzwi otworzą się na ziemi, pozwalając ci zejść i wejść do następnego obszaru i rozpocząć drogę do pierwszego odpowiedniego spotkania – wspinanie się.

Jak rozpocząć spotkanie z igliczkami i tajną lokalizację klatki piersiowej 1

Po zejściu i ześlizgnięciu się na podziemny obszar, będziesz chciał wskoczyć na balkon powyżej po lewej stronie – lub po prawej stronie dla jeden z sześciu kolekcjonerskich Będziesz chciał triumf, który zwiększy twoją szansę na zdobycie egzotycznej, hierarchii potrzeb w lochach – Będzie na ekranie z niebieskim upadkiem.

Podążając główną ścieżką, będzie mała wnęka, przez którą możesz przecisnąć się – przejdź tutaj, podążając za otworami, aż upadniesz do pokoju z wieloma otworami w podłodze – niektóre są oświetlone białe, inne czerwone.


Czerwone i białe otwory znalezione po przejściu przez niektóre otwory wentylacyjne.

Przejdź do połowy – do oświetlonego czerwonego otworu – rozwijaj.

Z innego obszaru, w który możesz wpaść, jest zielony blask – znajdziesz Drugi kolekcjonerstwo Tutaj.


Pokój z zielonym blaskiem emanującym z ziemi – po odebraniu kolekcjonowania, kontynuuj ścieżkę do przodu.

Wejdź do pokoju po prawej stronie z oknem z widokiem na ogromny podziemny kompleks – jest to obszar, przez który będziesz platformować.

Skręć w lewo i wspinaj się na platformę świecącą na czerwono, która doprowadzi cię do platformy rozciągającej się na masywny kompleks.

Musisz się tutaj na platformę, a ścieżka jest stosunkowo wyraźna, obejmując skakanie między różnymi platformami wiszącymi, ale umieściliśmy kilka zrzutów ekranu poniżej, które pokazują ścieżkę dokładniej.Te obrazy są w kolejności ścieżki – jeśli utkniesz na wiszących platformach, dolna lewa po lewej stronie trzeciego obrazu powinna wskazać właściwy kierunek z widocznym rusztowaniem – to twoja ścieżka do przodu.

Po upadku do rusztowania przymocowanego do dużego filaru (na zdjęciu powyżej) i wspinasz się w górę, kontynuuj dalej lub – jeśli jesteś na polowaniu na kolekcjonerskiewłaśnie wspiął się na platformę ukrytą w ciemności.

Podążaj za tym rundą, aby zobaczyć ekran z niebieską pieską Trzeci kolekcjonerstwo, i przejdź poza nią kolejną platformę w ciemności do boku innego pobliskiego filaru z Pierwszy z dwóch tajnych skrzyń.

Jeśli jest to twój pierwszy bieg, klatka piersiowa jest warta odejścia, ponieważ nagradza tylko sprzęt, który zarobiłeś, a loch nie daje pierwszej nagrody, dopóki spotkanie po tym spotkanie.

Filar widoczny na drugim obrazie jest tym, co musisz skakać – po drugiej stronie jest Twoja ścieżka do przodu, z lewą ścianą prowadzącą do kolekcjonowania czterech.

Wróć na główną ścieżkę, przeskakując między różnymi platformami – na zdjęciu powyżej – eliminując lub uchylając wrogów, a po skoku wokół dużego filaru osiągniesz windę.

Idź tutaj, aby kontynuować, z nieco więcej platform, aby dotrzeć do pierwszego spotkania, lub przeskoczyć na małą platformę do lewego rogu ściany, aby znaleźć kolekcjonerski cztery Przed wejściem w górę, aby kontynuować.

Spotkanie o igrzewaniu

Przed wyskoczeniem i w górę, aby rozpocząć pierwsze spotkanie, możesz znaleźć Piąty kolekcjonerstwo Na ekranie komputera za rajdowym pierścieniem umieszczającym baner, w pobliżu drzwi blokowanych piaskiem.

Gdy jest gotowy do rozpoczęcia, wyskocz i wspinaj się na górę.

To pierwsze spotkanie przyjmuje węzeł łukowy i mechanikę obwodu i wymaga go użycia w bardziej konfiguracji wysokiej stawki z wymaganą platformą i uchylaniem się od silnych wrogów, takich jak Hydry To zaatakuje cię z daleka.

Koncepcja pozostaje taka sama, z wyjątkiem pęknięcia i łączenia dwóch zestawów przewodów i węzłów na trzech różnych poziomach, gdy podnoszenie zasilania na szczycie iglicy.

Po raz kolejny będzie wymagało uruchamiania łańcucha węzłów – na pierwszym poziomie te dwa zaczynają się po stronie przeciwnej do podnoszenia, który będziesz zasilał – za rogiem od pierwszego w górę – na ścianie obokplatforma wystająca z budynku, w którym można znaleźć minotaur.


Lokalizacja miejsca, w którym rozpocząć połączenie obwodu węzłów łukowych na pierwszym piętrze.

Ich przewody łączą się wokół całej szerokości jednej strony budynku z odpowiednimi generatorami.

Zgodnie z tym samym procesem, będziesz chciał zdobyć wzmocnienie arktrich i zacząć strzelać do tych węzłów, gdy łączą się wokół budynku.

Podobnie jak w przypadku otwieracza, jedynym timerem, o który musisz się martwić, jest wzmocnienie arktranu, które można rozszerzyć, uderzając w prawidłowe węzły łukowe i uzupełniane w dowolnym momencie, zabijając kolejny minotaur przewodów – te odrodzenie w różnych lokalizacjach, zwykle po każdej stronie budynku budynku.

Po ukończeniu dwóch pierwszych obwodów winda aktywuje się i pozwoli ci przejść na następne piętro.

Po ich wyczyszczeniu, zdobądź wzmocnienie zręcznościowego, jeśli go potrzebujesz, a następnie skieruj się na lewą stronę podłogi – skierowaną od podnoszenia – i rozpocznij łańcuch od węzła po obu stronach za ogrodzenie elektryczne.

Warto zauważyć, że nie musisz przeglądać tych ogrodzeń elektrycznych, jeśli wolisz nie, dzięki poręcznym platformom, których możesz użyć na zewnętrznych krawędziach, które pomogą ci poruszać się bez wstrząsów.


Lokalizacja miejsca, w którym rozpocząć obwód węzłów łukowych na drugim piętrze, za ogrodzenia elektryczne – po lewej stronie znajdują się platformy zewnętrzne, które można użyć do bezpiecznego poruszania się po arenie.

Po zakończeniu obwodu na drugiej podłodze, winda otworzy się między dwoma punktami końcowymi obwodu – wskakuj i wzniesie się, eliminując minotaur przewodu, gdy dotrzesz na trzeci poziom.

Podobnie jak poprzednie dwa piętra, musisz podłączyć wszystkie węzły, ale istnieją dwa punkty początkowe dla tej podłogi – jeden występuje natychmiast po wyjściu z windy, a drugi jest po przeciwnej stronie budynku.


Pierwszy węzeł na trzecie piętro znajduje się po lewej stronie na tym obrazie – drugi węzeł jest aktywowany po przeciwnej stronie budynku, skąd wychodzisz z windy.

Zacznij od najbliższego, gdy wychodzisz z windy i pracujesz, łącząc wszystkie węzły oraz rozpoczynając i uzupełniając drugi obwód łukowy, aby zakończyć spotkanie i opierać się na pierwszej z trzech nagród spotkania.

Następnie przeskocz nad klatką piersiową, aby wejść do kwadratowego pokoju z widokiem na obszar poprzedniego spotkania – po jednej stronie tego pokoju, ponownie zapalisz monitor z niebieską ikoną, Ukończenie polowania na kolekcję.

Aby dotrzeć do następnego spotkania, odwróć się i wskocz na wybieg prowadzący do dużego okna i przełącznika, który pozwoli ci dotrzeć do kwadratowego szczytu iglicy, w którym rozpoczyna się drugie spotkanie.

Akelous, obecne spotkanie z walką z bossem syreny

Podobnie jak w przypadku poprzednich spotkań, używany tutaj mechanika jest dokładnie taka sama, z wyjątkiem przewodów rozkładanych przez, pod i około czterech wybiegów rozciągających się od platformy centralnej kwadratowej, na którą początkowo skacząc.

To spotkanie zabiera mechanikę i platformę, którą robiłeś do tego momentu i używa go w warunkach walki z boss.

Zasadniczo – zaczynając od centralnej siatki – musisz ponownie uzyskać buff zręcznościowy i strzelać do wszystkich węzłów łączących się z prętami paliwowymi na każdym końcu czterech platform.


Obraz pokazujący komunikat, który pojawia się, gdy wszystkie cztery pręty paliwowe zostały aktywowane.

Po aktywacji czwartego pręta paliwowego – będziesz wiedział, kiedy jako wiadomość ’Wszystkie pręty paliwowe aktywowane„pojawi się w lewym dolnym lewym ekranie – musisz pozostać w pozycji, ponieważ boss przejdzie do lokalizacji tego pręta paliwowego i możesz rozpocząć fazę uszkodzeń.

Nie martw się jednak, ponieważ szef nie zaatakuje cię w tej fazie.


Faza przed lakier.

Zanim jednak faza obrażeń naprawdę się zacznie, musisz zastrzelić wszystko Świecające czerwone oczy W krótkim czasie – po tym szef zacznie unosić się do tyłu w kierunku centralnej platformy Igry Liniowe karabiny fuzyjne są szczególnie przydatne!


Boss w fazie uszkodzeń.

Zachowaj jednak ostrożność, ponieważ po tym, jak timer się stanie, boss detonuje falą uderzeniową, która dezorientuje i odepchnie cię z powrotem, z możliwością zabicia go, jeśli stoi zbyt blisko bossa.

Możesz powiedzieć, że to się stanie, pilnując, gdy energia zacznie wirować wokół bossa – będziesz miał kilka sekund do zauważenia, zanim fala uderzeniowa odejdzie.

Jeśli fala uderzeniowa cię jednak uderzy, o ile masz trochę Kontrola Na pędu możesz być w stanie pozostać uziemiony lub lądować na dolnej platformie podłączonej do wybiegu za prętem paliwowym.

Po fazie uszkodzenia proces pozostaje taki sam i musisz ponownie aktywować wszystkie pręty paliwowe przed ponownym osiągnięciem fazy uszkodzeń.

Podczas tego spotkania zmierzysz się ze standardowymi wrogami goblinów i minotaurów, a harpie odlewają się daleko od platformy – mogą być najbardziej niebezpieczne, jeśli pozostawione przy życiu podczas faz obrażeń, więc warto wyeliminować je wszystkie, zanim aktywujeszOstateczny pręt paliwowy.

Po przejściu przez wystarczającą liczbę faz obrażeń i pokonanie bossa, będziesz mógł wrócić na centralną platformę, odnieść nagrody i upuścić się, aby poślizgnąć się przez mały otwór i przejść do ostatniego spotkania.

Jak działają obwody czerwonego drutu w iglicy obserwatora i tajnej skrzyni 2

Po zrzuceniu kilku otworów i kucaniu przez otwór wentylacyjny wylądujesz w niebiesko-zabarwionym pokoju z dużą ilością wrogów-wyeliminuj ich, aby odrodzić minotaur przewodu, od którego musisz nabyć Buff zręcznościowy, aby kontynuować.

Odtąd loch wprowadza zmianę mechaniki obwodu żółtego czerwone przewody i węzły, które są aktywowane inaczej.


Niektóre czerwone przewody i powiązane węzły łukowe.

Zamiast uderzać w kolejne węzły w określonej kolejności z nieograniczonym czasem, jak w przypadku żółty.

Jeśli nie trafisz wszystkich łączących węzłów w wyznaczonym czasie, wiadomośćZastąpienie blokady nie powiodło się, węzły ARC zresetowane„ Pojawi się i będziesz musiał spróbować ponownie.

W następnych kilku obszarach – rozbity przez niektóre platformowanie wokół fanów oraz w otworach wentylacyjnych i kanałach – jest to mechanika, którą musisz zastosować.

W tym pierwszym obszarze punkt początkowy dla czerwonych przewodów pochodzi ze szklanych drzwi na parterze w pokoju wrogów-chwyć buff i uderz wszystkie węzły połączone z czerwoną drutem, aby otworzyć podłogę i kontynuować.

Przez czerwoną wnękę, wyjdziesz w obszar z wirującymi fanami – niektórzy fani mogą pamiętać o tym z sezonu Zero Hour Mission Drifter Exotic.


Jeden z rozwijanych obszarów wentylatorów.

Chodzi o to, abyś czas spada między fanami a lądem na poniższej platformie – musisz to zrobić dwa razy, zanim dotrzesz do dna i wejść do innego małego wentylacyjnego.

Tak długo, jak nie wpadniesz do wentylatorów w dolnym końcu obszaru, będziesz dobry – pierwsze dwa zestawy ostrzy tylko cię uszkadzają, podczas gdy trzeci zestaw natychmiast cię zabije.

Kontynuuj do następnego zabarwionego niebieskiego pokoju, zgodnie z tym samym pomysłem co poprzedni pokój, aktywując wszystkie czerwone węzły drutu, przepływając przez wnękę i mijając wentylatory.


Jeden z węzłów do strzelania w drugim niebieskim pokoju – zignoruj fakt, że nie miałem wtedy buffu!

Następnie upadniesz na platformę w kształcie diamentu z ogrodzeniami elektrycznymi – poruszaj się szybko, aby uniknąć tarła hydra na tobie, i wyeliminować wrogów wokół pokoju.

Mechanik tutaj jest taki sam jak poprzednie dwa – Zabrwiń buff arctrian i strzelaj do wszystkich łączących węzłów z czerwonego koła – jest jeden po każdej stronie kwadratowej pomieszczenia, z kolejnym ukrytym po wewnętrznej stronie filarza w pobliżu środka pokoju.


Ostatni czerwony pokój drutowy przed ostatnim spotkaniem lochu – jest to obszar, w którym można znaleźć drugą tajną skrzynię.

Po aktywacji wszystkich możesz kontynuować, ale nie zapomnij o Druga sekretna skrzynia Przed wyjazdem, ukryty przez łamliwy wentylację – zestaw schodów każdego narożnika ma jeden, ale tylko jeden z czterech pozwala wpaść do ukrytego przedziału.

Ponownie, chwyć to tylko wtedy, gdy jesteś zadowolony z otrzymania sprzętu, który podłączyłeś z lochu do tej pory – jeśli nie, zawsze możesz go zebrać na powtarzającym się biegu.

Wyjdź z otworem wentylacyjnym z powrotem do kwadratowego pokoju i zrzuć jeden z otwartych zakątków do następującego pokoju, kontynuując, aż dotrzesz do ostatniego spotkania.

Persys, Primordial Ruin Ruin Boss Fight

To ostatnie spotkanie w iglicy obserwatora jest walką z bossem z Persys, pierwotną ruiną, Vex Wyvern, który tak, podąża za tobą i może skakać, po prostu lubisz wszystkie inne Vex Wyverns w grze – zabawne czasy!


Szef poruszający się i atakujący podczas fazy roamingu – aż do momentu zadajesz obrażenia, będzie cię tak ścigać.

Na szczęście, pomimo tego, że podąża za tobą po większości pokoju, nie jest tak bezpośrednio agresywny ani podstępny, jak standardowe Wyverns, choć nadal jest to obecne niebezpieczeństwo, na którym chcesz mieć oko!

Do tej ostatniej walki będziesz do tej pory zastosować mieszankę wszystkich mechaników, zawierających obwody czerwonych i żółtych.

Kiedy rozpocznie się ta walka, zostaniesz powitany z hydra Vex po obu stronach pokoju i ciągłą gamą goblin i suplikantów – jakkolwiek poradzisz sobie z tą walką, będą one przez cały czas spaść poza uszkodzeniem szefa.Faza, więc musisz po prostu pozostać na palcach, skakać, uchylać się i unikać.


Jeden z dwóch hydrów, które musisz zdjąć, aby odrodzić minotaurów przewodów.

Po wyeliminowaniu obu hydrów minotaur kanałowy odrodzi się po obu stronach pokoju. Znasz wiertło – Zabij minotaur i chwyć bawoła zręcznościowego.

Najpierw będziesz chciał trafić pięć węzłów z czerwonego drutu – są one widoczne, gdy stoją na środku pokoju, z jednym na każdym filarze i piątym nad drzwiami, od których szef wszedł do pokoju.


Czerwone węzły drutowe w pierwszym pokoju – nad drzwiami jest jeszcze jeden nad drzwi.

Takie, ponownie otworzy drzwi – to zamknięte, gdy szef wszedł do pokoju – i pozwoli na zastrzelenie pierwszego z dwóch żółtych węzłów drucianych, rozpoczynając odpowiednie łańcuchy.

Istnieją cztery punkty, od których może rozpocząć się żółty drut, a na każdym z czterech filar.


Jeden z czterech węzłów łukowych z żółtymi przewodami, które inicjują rdzenie reaktora – ten węzeł jest zamknięty, ponieważ węzły z czerwonego drutu nie zostały jeszcze włączone.

Dwa węzły, które otwierają się, są za każdym razem losowe – e.G. Z przodu lewy filarem może być jeden, a drugi z prawego filaru z tyłu – ale musisz po raz kolejny uderzyć wszystkich łączących węzłów, które prowadzą do tylnego pokoju, gdzie boss był na początku spotkania.

Wszystkie prowadzą do rdzenia reaktora, co będzie aktywować w tym spotkaniu.

Dzięki tej poręcznej mapie dostarczone przez użytkownika Reddit Holdenagrenade, Możesz zobaczyć, gdzie są cztery kwadratowe filary, wraz z każdym połączonym z nimi węzłów.

Każdy kolor reprezentuje inny zestaw żółtych węzłów drucianych, przy czym małe czerwone kwadraty to czerwone przełączniki drutu Kontrola Ling the Large Door.


Mapa ostatniego pokoju i wszystkich lokalizacji węzłów udostępnianych przez użytkownika Reddit Holdenagrenade.

Po zakończeniu obu obwodów tekstReaktor rdzeń – uzbrojony’ I ’Aktywna komora izolacyjna reaktora… Kryć się„Pojawi się w dolnej lewej stronie ekranu i będziesz musiał wycofać się z powrotem do pierwszego pokoju, choć upewnij się, że szef jest w pokoju rdzeniowym reaktor.

Po powrocie do pierwszego pokoju, upewniając się, że masz buff zręcznościowy, ponownie zastrzel pięć węzłów z czerwonego drutu, aby zamknąć drzwi – zobaczysz wiadomość ’Izolacja kompletna„Potwierdź, kiedy to zrobisz poprawnie.

Po tym przesłaniu wybuch ulegnie wyłączeniu, a wiadomości „reaktor rdzeń oczyszczony” i ’Persys jest wrażliwy„Pojawi się – oznacza to, że nadszedł czas, aby wyrządzić obrażenia.


Reaktore wiadomości podstawowe można zobaczyć w dolnej lewej, a także czerwoną ikonę i powyższą listę stwierdzającą „Rekomat reaktorowy, szukają bezpieczeństwa”.

Szef zaatakuje i zamyka cię podczas fazy obrażeń, więc bądź ostrożny podczas tego procesu, ale nie będziesz mieć innych wrogów, o które mogą się martwić, więc po prostu użyj pobliskiej osłony i ruszaj się, gdy będziesz musiał.

Liniowe karabiny fusion po raz kolejny wydają się tutaj najlepiej działać, choć z czasem łatwym do zatrzymania punktem krytycznym, wyrzutnie rakiet mogą okazać się bardziej skuteczną-i bezpieczniejszą opcją-.


Persys, pierwotna ruina podczas fazy uszkodzeń spotkania.

Po zakończeniu fazy uszkodzeń przesłaniePersys przepełnia swoje tarcze„Pojawi się i nadejdzie czas, aby powtórzyć cały mechanik, aby ponownie osiągnąć fazę uszkodzeń.

Trzymaj to, dopóki szef nie pozostało w stanie zdrowia, a pomyślnie ukończysz iglicę lochu obserwatora – gratulacje!

Zagłów swoje łupy – być może zawierając się w hierarchii potrzeb egzotycznych – i zapewniam, że udaremniłeś kolejne zagrożenie dla ludzkości.


Destiny Sibe Watcher Exotic, hierarchia potrzeb.

Iglica tajnych lokalizacji klatki piersiowej

Istnieją dwie tajne skrzynie, które można znaleźć w iglicy obserwatora.

Pierwsza tajna skrzynia znajduje się przed pierwszym spotkaniem – najlepiej odebrać po uzyskaniu co najmniej jednego sprzętu:

  • Po wyskoczeniu z niewielkiego kawałka rusztowania w szeroko otwartym podziemnym kompleksie, odwróć się i przeskocz wokół filarza na inną platformę – przeskakuj przez szczelinę i w prawo na półce to klatka piersiowa.
  • Trzeci kolekcjonerstwo znajduje się również na jednym z pobliskich terminów tutaj.
Lewy obraz pokazuje wybieg za filarem, aby wskoczyć w podziemnym kompleksie – w kierunku tylnej części obrazu można zobaczyć małą platformę, która jest pokazana z bliska na drugim obrazie.

Druga sekretna skrzynia znajduje się po drugim spotkaniu:

  • Po przejściu obok dwóch zestawów wentylatorów i wejściu do pokoju z czterema elektrycznymi ogrodzeniami i hydra pośrodku, spójrz pod zestawami schodów w każdym rogu pokoju, niszcząc powiązane otwory wentylacyjne, aby znaleźć otwór – po znalezieniuWprowadź z otworem, upuść i przeciśnij, aby dotrzeć do drugiej tajnej skrzyni.Pierwszy obraz pokazuje otwarty kanał ukryty pod schodami, które musisz wejść, aby dotrzeć do klatki piersiowej, a drugi obraz pokazuje skrzynię po prawej – jest to dość ciasne i ukryte lokalizacja!

Iglica lokalizacji kolekcjonerskich obserwatorów i jak wypełnić diabeł w szczegółach triumf

W iglicy obserwatora jest sześć przedmiotów kolekcjonerskich, wymaganych do ukończenia diabła w szczegółach triumf Podczas bicia lochu.

Pierwszy kolekcjonerstwo znajduje się po otwarciu lochu:

Pierwszy kolekcjonowany, na platformie po prawej stronie tuż po zejściu do podziemnego bunkra po otwarciu lochu.

Drugi kolekcjonerstwo znajduje się przed pokojem z widokiem na podziemny kompleks.

Po przejściu przez wnęki z pokoju, w którym znaleziono poprzedni kolekcjoner.

Trzeci kolekcjonerstwo jest poza ubraną ścieżką przez kompleks:

Po wspinaczce z rusztowania, skręć i skacz, aby dotrzeć do miejsca trzecie.

Czwarty kolekcjonerstwo jest na rogu pobliskiego windy:

Przed wejściem w górę pierwszego windy do pierwszego spotkania, spójrz i przeskocz na małą okonię po lewej stronie, wystając z rogu, aby znaleźć czwarty kolekcjonerstwo.

Piąty kolekcjonerstwo jest tuż przed pierwszym spotkaniem:

Za rajdowym rozmieszczeniem pierwszego spotkania, obok drzwi do piasku, będzie przedostatnie kolekcjonerski.

Szósty kolekcjonerski jest bezpośrednio między pierwszym a drugim spotkaniem:

Na jednym z terminali w kwadratowym pokoju, który wychodzi na pierwsze spotkanie, można znaleźć ostateczny kolekcjoner.

Po ich zebraniu ukończysz triumf „diabła w szczegółach”, co zwiększy twoje szanse na zdobycie hierarchii potrzeb Egzotyczny łuk.

Powodzenia w lochach!

How do you rate Destiny 2 Iglica obserwatora, wszystkie tajne skrzynie i przewodnik po lokalizacjach kolekcjonerskich ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *