Destiny 2 Krait God Roll Zalecenie i wyjaśniono lokalizację upadku

Startseite » Destiny 2 Krait God Roll Zalecenie i wyjaśniono lokalizację upadku
1. marca 2024
3 minutes
27

By Jhonny Gamer

Krait jest legendarnym karabinem samochodowym w Destiny 2, Dodano dla rozszerzenia Królowej Witch.

Ta broń zawiera wysoki szybki wpływ, solidny uderzenie i całe mnóstwo potężnych profitów do wyboru. To’po prostu jeden z najlepszych karabinów auto w Destiny 2.

Ta strona szczegółowo Jak wprowadzić Krait Destiny 2, I Jakie zalety potrzebujesz do Kraita Boga.

Na tej stronie:

Jak wprowadzić Krait Destiny 2

Krait jest częścią światowej basenu łupów. To znaczy’nie jest powiązany z określoną aktywnością i zamiast tego może losowo spaść z dowolnego źródła, które może nagrodzić legendarne łupy. Nie ma też dla tego wzoru, więc Nie możesz wyrobić krita.


Najlepszą rzeczą do zrobienia są działalność rolnicza, które oferują legendarne nagrody. Oznacza to, że playlista Vanguard może być dobrym wyborem i potencjalnie nagradza Krait po pomyślnym zakończeniu. Możesz także dekodować nieokreślone parametry Umbral, aby strzał w jego broń.

Upewnij się, że wyposaża Ghost Mod Prosperity (Vanguard). Daje to odtwarzanie na liście playlistów i zapadnięciach szans na upuszczenie dodatkowego legendarnego sprzętu po zakończeniu, który zawiera broń taką jak Krait.

W przeciwnym razie po prostu graj, co lubisz Destiny 2 i miej oko na swoje zapasy i/lub postmaster. Krait może upaść prawie w dowolnym momencie, a kiedy chcesz upewnić się’T przypadkowo to usuń.

Rekomendacja Krait God Roll w Destiny 2

Krait jest świetny w rozładunku trwałych uszkodzeń od krótkiego do średniego zasięgu. To’jest kinetyką zastoju i ma pochodzenie cechy veist żądła, który ma szansę na uzupełnienie magazynu za każdym razem, gdy uszkodzisz wroga.


Idealny lub „boski roll”, Krait jest zbudowany dla nieubłaganych szkód, z rozszerzonym utrzymanym ogniem, który eliminuje grupy wrogów w PVE i wywiera presję na przeciwnych strażnikach w PvP.

Oto nasz zalecany Krait God Woln Destiny 2:

  • Break strzałki
  • Ricochet rundy
  • Istnienie
  • Nagrobek

Hamulec strzałki jest łatwym wyborem dla Kraita. ControlOdrzut lingowy jest kluczem do uderzenia w cel podczas ciągłego strzelania, a wzmocnienie od hamulca strzałki do tego i obsługa jest znacząca.

Ricochet rundy Dalsze zwiększenie stabilności Kraita, a także zwiększanie zakresu. Sprytni opiekunowie zdają sobie również sprawę, że możesz to użyć do odbicia pocisków z twardych powierzchni, umożliwiając rozpylanie strzałów w ścianach lub podłodze, aby utrzymać presję na ukrywających się za osłonę lub bezkrytycznie obrażeń grupom słabych wrogów.

Istnienie idealnie pasuje do Kraita. Z tą zaletą 14% magazynu broni zostaje uzupełnione po zabójstwie. Oznacza to, że grupa dodatków może utrzymać Krait wypełniony i strzelał w nieskończoność.

Nagrobek jest potężnym profitem, jeśli wiesz, jak go używać. Każdy zabity wroga pozostawia kryształ zastoju, tak zwany nagrobek tego profitu. Ten kryształ robi kilka dobrych rzeczy. Niektórzy wrogowie będą się tym zaatakować, czerpiąc od ciebie ogień. Może zamrozić wrogów, którzy go dotykają. Możesz także zastrzelić go bronią zastoju (jak Krait), aby ją rozbić, wykonując rozrywkę dookoła obrażeń. To’S szwajcarski nóż energii zastoju i niezwykle pomocny.

Jak zwykle, po preferowanym rzucie, pamiętaj, aby ulepszyć ją do arcydzieła Aby nadać mu zwiększenie statystyki, możliwość generowania kuli na wielu Kartach i dodawanie opcji zabójstwa śledzącego!

How do you rate Destiny 2 Krait God Roll Zalecenie i wyjaśniono lokalizację upadku ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *