Destiny 2 Ślepe dobrze wyjaśnione, nasiona światła i Oracle Engine oferują lokalizacje

Startseite » Destiny 2 Ślepe dobrze wyjaśnione, nasiona światła i Oracle Engine oferują lokalizacje
6. marca 2024
6 minutes
26

By Jhonny Gamer

Destiny 2 dobrze ślepy jest wydarzeniem w stylu hordy w stylu Destiny 2 miejsce do gry, The Dreaming City.

Podobnie jak w przypadku Court of Oryx, Archon’s Forge oraz protokół eskalacji z poprzednich Destiny ekspansje, wymaga wydawania materiałów eksploatacyjnych w celu wzięcia udziału w aktywności, która wymaga innych graczy (w furecie lub którzy już znajdują się w okolicy), aby pomóc w zakończeniu.

Zabranie się w ciemno pomaga ukończyć Ziarno światła W Destiny 2 – Oba wyjaśnimy więcej na tej stronie.

Na tej stronie:

Ślepy dobrze lokalizacja i przygotowanie Destiny 2

Aby znaleźć ślepą lokalizację, najpierw odblokuj miasto marzeń w ramach porzuconego instruktażu. Od miejsca, w którym się spawnujesz do wymarzonego miasta, w oddali zobaczysz gigantyczne drzwi w klifach. Przejdź tutaj, przez korytarz i fragmenty, aż pojawi się w pokoju z zatopionym miejscem i totemem na środku.Zanim zaczniesz, gorąco polecamy „bramę między światami” najpierw, którą należy kupić od Planetary Vendor Petra za 40 ciemnych fragmentów – waluta, którą znajdziesz od ukończenia czegokolwiek, od wydarzeń publicznych po patrole lub otwieranie skrzyń otwierających skrzynie. Wymaga to ślepego odtwarzania, aby zakończyć, więc równie dobrze możesz zabić dwa ptaki jednym kamieniem.Nie możesz dobrze robienia ślepy solo, więc mam nadzieję, że po przyjeździe będą inni gracze. Jeśli tak, po prostu dołącz do nich. W przeciwnym razie potrzebujesz co najmniej pełnej fireamu, aby ukończyć niższe poziomy. Jeśli jesteś solo i nie pojawiają się żaden inni gracze na wolności, a następnie wycofaj się do poprzedniego obszaru, a następnie przejdź – nie biegaj! – Powrót do obszaru ślepego studni, a gra powinna załadować innych graczy.

Aby rozpocząć spotkanie, musisz „naładować” totem za pomocą lekkiej konsumpcji. Są szanse, że wybrałeś jedną z nich jako nagrodę za ukończenie różnych działań w mieście marzeń, w przeciwnym razie możesz je złapać z Petry.

Istnieją trzy rodzaje poziomów, z którymi możesz użyć do naładowania totemu, oraz heroiczna środka ślepa poprzez wprowadzanie niestabilnego ładunku światła do studni prosto po zakończeniu poziomu 3:

  • Ślepa studnia Tier 1 – Jedno spotkanie z bossem Plagi = 10% bramy między światem wzrostu
  • Ślepa studnia poziom 2 – dwa spotkania z bossami Plagi = 20% bramy między wzrostem świata
  • Ślepa studnia poziom 3 – trzy spotkania z bossami Plagi = 30% bramy między światem wzrostu
  • Ślepy studnia poziom 3 + Heroiczne spotkanie = 50% bramy między wzrostem świata

Krótko mówiąc – im wyższy poziom, tym mocniej napotyka końc. Zważyć swój zespół i potężny poziom, abyś nie gryźć więcej niż możesz przeżuć!Jak dobrze pokonać ślepy Destiny 2

Kiedy będziesz gotowy, naładuj totem. Jak każda runda ślepej studni jest dość prosta. Musisz stać w „bezpiecznych” bąbelkach, które pojawiają się w sekwencji wokół totemu, zabijając wrogów, którzy zbliżają się. Po pobiciu pewnej ilości wrogów następna bańka aktywuje. Wejdź do środka i powtórz, aż do ostatniego spotkania przeciwko wrogom zarazy.

Jednak po drodze jest kilka rzeczy. Po pierwsze, musisz zostać w bańce, aby uniknąć uszkodzenia. Po drodze spotkasz także niektórych niezwyciężonych wrogów – słudzy plagi. Nie musisz ich zabijać na tych wczesnych spotkaniach, ale jeśli chcesz, zlokalizuj wrogów anatema, które dają ci buff, abyś mógł ich uszkodzić.

Ostatnim spotkaniem ma do czynienia przeciwko Heraldowi wrogów zarazy. Są one niezwyciężone w taki sam sposób, jak słudzy wrogów zarazy i mogą stać się wrażliwe w ten sam sposób – pokonując anatemę, która spawnuje się w pobliżu. Gdy tarcza spadnie na jednego z wrogów zarazy, nie powinna się odzyskać. Ale bądź ostrożny z zegara – masz tylko pewien czas, aby je zabić.Po upadku Herald of the Plague wrogów, spotkanie jest kompletne, a klatka piersiowa na środku. Spotkanie zrobione! Następnie możesz pobierać opłatę i odejdź ponownie, jeśli grupa wokół ciebie chcesz dołączyć do ciebie.

Pamiętaj, że nagroda „brama między światami” zajmie kilka rund do naładowania, ale trzymaj się jej, aż będzie kompletna, aby przejść krok Oracle Engine.

Lokalizacja Oracle Engine Office

Po pełnym konkursie nagroda „Brama między światami”, możesz następnie zrobić krok Oracle Engine.

Musisz to zrobić w kręgosłupie Keres. Jest to lokalizacja nie na mapie, ale aby się tam dostać, załaduj się do Dreaming City Patrol, a w tym strefie startowej trzymaj gigantyczne drzwi do ślepy na prawągłaz:

Śledź to, a dotrzesz do kręgosłupa Keres.Pierwszy budynek, na który się spotkasz, to miejsce, w którym składasz ofertę. Po wejściu, idź prosto i na balkonie, zobaczysz monit.

Upewnij się, że otworzysz klatkę piersiową przed sobą po wykonaniu oferty wyroczni. Następnie otrzymasz kolejną pościg, którego nagroda otrzymuje transcendentny mod błogosławieństwa – zwiększając wyniki obrażeń we wszystkich działaniach w mieście.

Kroki, aby go ukończyć, różnią się od tygodnia do tygodnia, ale powinny być dość jasne z opisu.

Sezon głębin jest tutaj obok głębin poszukiwanie. Możesz wiedzieć, że łowią ryby zbyt!
Nie zapomnij mieć oku na zagubiony sektor i King’s Fall Wyzwanie harmonogram rotacji!

Jak uzyskać więcej nasion światła

Nasiona światła jest konsumentalna, która daje trzeci super i zestaw umiejętności w każdej podklasie. W przeciwieństwie do ostatniego razu, gdy gra wprowadziła nowe umiejętności takie jak ta Destiny Pierwsze poważne rozszerzenie 2 Król – odblokowanie ich wymaga kilku kroków.Jeśli grałeś w opuszczony instruktaż, Dowiesz się wcześnie, otrzymasz kamień milowy „Nowe moce”, w którym zbierasz „wizje światła” od potężnych stworzeń, co z kolei odblokowuje misję zdobycia pierwszego nasienia światła.

Następnie istnieją dwa inne znane źródła nasion światła, które pochodzą z określonych działań w późnej grze:

  • Ślepe dobrze ukończenia poziomu 2. To jest losowy upuszczenie po zakończeniu tego spotkania. To dość rzadkie – podejmowanie nas około 4-5 prób się pojawia.


  • Last Wish Raid First Boss Zwycięstwo. Gracze widzą ziarno lekkiego kropli podczas pokonania pierwszego spotkania Bossa Raid – Kalli Corrupted.

Istnieje szansa, że z czasem pojawią się inne nasienie źródeł światła, ponieważ pokonanie nawet pierwszego kroku ostatniego życzenia jest całkiem wyzwaniem – i wątpliśmy, aby programista Bungie tak łatwo zablokuje graczy z trzeciej umiejętności.

How do you rate Destiny 2 Ślepe dobrze wyjaśnione, nasiona światła i Oracle Engine oferują lokalizacje ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *