Destiny 2 Lokalizacje pingwina: gdzie znaleźć wszystkie personeńs

Startseite » Destiny 2 Lokalizacje pingwina: gdzie znaleźć wszystkie personeńs
4. marca 2024
7 minutes
29

By Jhonny Gamer

Destiny Pingwiny 2 są kolekcjonerskimi dostępnymi w Europa, docelowym rozszerzeniem roku w wieku 4.

Początkowo wydany jeden po drugim przy każdym tygodniowym resetowaniu, pełna kolekcja pingwinów jest teraz dostępna do znalezienia w dowolnej kolejności.

W przeciwieństwie do martwych egzos lub odłamki entropiczne, Nie są one związane z żadnymi zadaniami w momencie pisania.

To powiedziawszy, zbieranie wszystkich dziewięciu lokalizacji pingwina odblokowuje ponowne połączenie wyzwania widzenia wydarzenia i jest jednym z wymagań dotyczących podzielonej pieczęci.

Na tej stronie:


Czego można oczekiwać od nowych egzotyków i sprzętu Light.

Jak wspomniano powyżej, chociaż pingwiny były bramkowane w czasie, aby wydać stopniowo tygodniowo, można je zebrać w dowolnej kolejności. Poniższa lista grupuje je razem, abyś mógł łatwo zdobyć lokalizacje jeden po drugiej.

Destiny 2 Lokalizacja pingwina w Cadmus Ridge

Pierwszy pingwin wydany w Destiny 2 znaleziono w Cadmus Ridge.

Udaj się tutaj z Cadmus Ridge na południe i przytul prawą ścianę, aż znajdziesz jaskinię na półce.

Wewnątrz znajduje się grupa Vex, która broni bariery w rogu. Wyczyść Vex, a pingwin staje się dostępny.

Destiny 2 Lokalizacja pingwina w otchłani asterion

Ten pingwin znajduje się na wysokim klifie po zachodniej stronie otchłani asterion.Z centrum tego obszaru możesz to zobaczyć.Najłatwiejszym sposobem na jego dotarcie jest wejście do przejścia Północno -Zachodnie. Teraz idź na południe i podążaj za ścianą biegnącą po prawej stronie. To pozwala na podejście do kilku kroków prowadzących do klifu, w którym znajdziesz pingwina (a także dwa gobliny, więc pozostań na straży!).

Destiny 2 Pingwin Lokalizacja w ruinach Eventide

W Ruinach Eventide udaj się na północ od obszaru, tuż przed podnośnikiem do Riis-Reborn.

Tuż na zewnątrz jest upadły kapitan, który będzie nosił karabin Scell. Pokonaj ich i wyposaż.

Teraz udaj się do budynku, w którym bunkier E15 Znajduje się zagubiony sektor. Po przeciwnej stronie znajduje się dolne drzwi prowadzące.

Tuż przed wyjazdem, we wnęce obok drzwi, znajduje się blok lodu, który należy podkreślić znacznikiem ekranowym, pod warunkiem, że masz wyposażoną armatę Scorch.

Wymagaj lód, aby znaleźć lokalizację pingwina.

Destiny 2 Lokalizacja pingwina w podejściu Riis-Reborn

Udaj się do Riis-Reborn, dopóki ścieżka się nie rozsta, pozwalając ci iść w prawo, aż do powstania Kell i żelaza Technokrat.Po prawej stronie przed korytarzem prowadzącym do windy, która zabiera te dwa obszary, to pingwin.

Kiedy tu jesteś, możesz równie dobrze awansować do Kell’s Rising (zabrać te drzwi, a następnie podnośnik i podążaj drogą trasy) na następnego pingwina.

Destiny 2 lokalizacje pingwina w Rising Kell

W tej lokalizacji musisz udać się do Kell’s Rising, który znajduje się, uzyskując dostęp do Riis-Reborn, a następnie przy podziale, przejdź przez drzwi, w górę i podążaj liniową trasą.Pod koniec pojawiasz się na zewnątrz z różnymi chodnikami.Na tym poziomie weź prawy chodnik, a przyjedziesz przeciwko snajperze zastoju (upadł kapitan) po prawej stronie.

Pokonaj ich, a następnie sprawdź skrzynię.

Destiny 2 Lokalizacja pingwina w Nexusie (gdzie znaleźć lokalizacje Nexus Oracle)

Udaj się do Nexusa, obszar na wschód, do którego można uzyskać dostęp z Asterion Abyss. Po wejściu, przy splichu, spójrz prosto na odległą strukturę kątową i spójrz na szczyt, aby zobaczyć diament na niebie.


Lokalizacje czterech wyroczni w Nexusie.

To jest wyrocznia – obiekt znany długo Fani przeznaczenia. Strzelanie zobaczy kolejna wyrocznia pojawia się gdzie indziej. W tym pierwszym wyroczni, można znaleźć cztery, które w sekwencji odradzają się:

  1. Najpierw wprost, gdy wchodzisz do Nexusa, w górę na niebie w kierunku szczytu odległej struktury.
  2. Idź stąd na tym otworzeniu na Nexus i przytul prawą ścianę. Spójrz prosto na krawędź klifu, aby zobaczyć go poniżej.
  3. Stąd spójrz w górę i nad odległą strukturą, aby zobaczyć ją na niebie.
  4. Czwarty i ostatni jest schowany za rogiem platform „miedzianych” po lewej stronie (lub, gdy stajesz w obliczu podziału Nexusa po wejściu, około 2).

Strzelanie do czwartej wyroczni zobaczy pingwin pod spodem.Stąd idź na południe do odrobiny nieskończoności, aby znaleźć kolejną lokalizację pingwina…

Destiny 2 Lokalizacja pingwina w studniach nieskończoności

Udaj się do Nexusa, a następnie na początkowym podziale, idź w prawo, aby udać się do studni nieskończoności. To dość liniowa trasa. Krótko po przyjeździe musisz podróżować w dół małego korytarza z oświetlonym wejściem opadającym w dół (pokój, w którym się znajduje, będzie miał wrogów, w tym hydra).

Nie idź korytarzem. Zamiast tego idź w lewo, gdzie jest ukryta wnęka z barierą.

Obniżyć barierę, aby odsłonić pingwin.

Destiny 2 Lokalizacja pingwina w Exoscience Bray

Udaj się do Bray Exoscience, obszar na zachód od Cadmus Ridge. W pierwszym pokoju idź prosto, co zabierze Cię na liniową ścieżkę przez obszar.

Po dwóch zestawach dronów w skręconym zestawie korytarzy dojdziesz do zamrożonego obszaru badań, w którym znajduje się pingwin. Pokonaj wrogów tutaj, obniżając barierę, umożliwiając dostęp do niej.

W tym momencie warto kontynuować wieczność, którą można wybrać kolejną lokalizację pingwina.

Destiny 2 Lokalizacja pingwina w wieczności

Udaj się do Eternity, który jest obszarem na dalekim południowo-zachodnim mapie, do którego można dotrzeć, kierując się do Exoscience Bray, idąc prosto przed liniową trasą.

Idź dalej, aż dojdziesz do otwartej przestrzeni między dwoma obszarami wewnętrznymi, gdzie w następnym pokoju znajduje się duży cylinder na środku.

Po lewej stronie są drzwi, a wewnątrz następującego fragmentu wrog o imieniu Drake, Charge Courier. Pokonaj ich, aby upuścić kulę, którą możesz odebrać.

Kontynuuj trasę przez wieczność – znowu jest dość liniowa – dopóki nie dojdziesz do cienkiego, czerwonego przejścia.

Mniej więcej w połowie jednej z lewych platform jest urządzeniem, na które można zdeponować Kulę. Zrób to, aby odrodzić pingwin.

Gratulujemy znalezienia wszystkich dziewięciu pingwinów! Teraz, co z nimi zrobić…

Gdzie umieścić pingwiny Destiny 2

Po znalezieniu pingwina, ponowne zjednoczenie The Eventide Rookery Triumph instruuje cię, abyś „umieścić” go gdzieś na Europie.

Ta lokalizacja jest pokojem obok Variksa, sprzedawcy Europy. Aby do niego dotrzeć, wyjdź z pokoju, aby wyjść na zewnątrz i natychmiast skręć w lewo i wejdź do następnych drzwi.

Tutaj są różne punkty, które możesz umieścić pingwiny.

Jeśli jeszcze nie umieścisz pingwina w określonym miejscu, otrzymasz powiedziane, do którego regionu brakuje zaginionego pingwina – przydatny, jeśli pozostało tylko jeden lub dwa na liście powyżej.

Po zakończeniu jesteś o krok bliżej ukończenia podzielonej pieczęci. To wymaga ukończenia triumfów i znajdź pozostałe martwe lokalizacje EXO lub odłamki entropiczne Jeszcze nie znalazłeś jako część Beyond Light.

How do you rate Destiny 2 Lokalizacje pingwina: gdzie znaleźć wszystkie personeńs ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *