Destiny 2 – Odstąpienie Apheliona, komora światła gwiazd i zatoki utopione w Lokalizacje

Startseite » Destiny 2 – Odstąpienie Apheliona, komora światła gwiazd i zatoki utopione w Lokalizacje
27. lutego 2024
2 minutes
27

By Jhonny Gamer

Reszta Apheliona, komora światła gwiazd i Zatoka utopionych życzeń Czy snu miasto zagubione Destiny 2.

Chociaż możesz je odwiedzić w dowolnym momencie, gdy odblokujesz miasto marzeń jako obszar patrolowy, będą one zobowiązane do odblokowania niektórych linii zadań i nagród dla Petry, więc nauka ich lokalizacji przyda się.

Jeśli jesteś nowy w Dreaming City, ostrzegaj, że są to wysoki poziom – 560 – więc nie zdziw się, jeśli musisz wrócić znacznie później!

Szukam bardziej zagubionych lokalizacji sektora w Forsaken? Dowiedz się, gdzie znaleźć wszystkie splątane lokalizacje brzegowe w ramach złamanego zadania Talizman Talizman.

Na tej stronie:

Lokalizacja odpoczynku aphelionu

Reszta Apheliona znajduje się w nici, obok miejsca, w którym znajdziesz Petrę:W szczególności zeskocz na wschód od podwyższonego obszaru, w którym znajduje. Spójrz teraz w stronę ściany, a zobaczysz symbol zagubionego sektora. Jaskinia jest tuż obok niej.Przejdź ścieżką liniową przez jaskinię, aby dotrzeć do lokalizacji odpoczynku aphelionu.Komora Starlight Lokalizacja

Komnata Starlight Location znajduje się w Rheasilvia, obszar na północ od Dreaming City. W szczególności to na południe od publicznego wydarzenia, które regularnie się tam odradza:Chcesz zlokalizować most, w którym zaczynają się wydarzenia publiczne. To właśnie zobaczysz, zbliżając się z południa, z fontanną na północny zachód:Teraz spójrz na południe od mostu, a w dolinie poniżej zobaczysz symbol zagubionego sektora na samym końcu:Zeskocz na prawą stronę doliny i przejdź do samego końca.Przejdź się, a w końcu dotrzesz do komory Starlight Location.Sezon głębin jest tutaj obok głębin poszukiwanie. Możesz wiedzieć, że łowią ryby zbyt!
Nie zapomnij mieć oku na zagubiony sektor i King’s Fall Wyzwanie harmonogram rotacji!

Lokalizacja Lokalizacji Lokalizacji Lokalizacji

Lokalizacja Zatoki Zatoki utopionych jest najłatwiejsza z trzech lokalizacji. Po pierwsze, podróż do podróży do mgły Divali Szybka lokalizacja podróży:Następnie odwróć się, a zobaczysz symbol zagubionego sektora, który wystaje na górę za skałą. Przeskocz na skałę, żeby to wyraźnie zobaczyć.

Obok symbolu jest jaskinia – podążaj za nią.Wkrótce przyjdziesz do Zatoki utoniętego życzenia Lost Sector Location.

How do you rate Destiny 2 – Odstąpienie Apheliona, komora światła gwiazd i zatoki utopione w Lokalizacje ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *