Destiny 2 Oryx Boss Strategia, jak radzić sobie z aurą nieśmiertelności i przetrwać cień Oryx

Startseite » Destiny 2 Oryx Boss Strategia, jak radzić sobie z aurą nieśmiertelności i przetrwać cień Oryx
5. marca 2024
4 minutes
29

By Jhonny Gamer

Oryx jest ostatnim szefem Raid King’s FallW Destiny 2, Odbywa się na tej samej arenie co córki Oryx.

Ta ostatnia walka może być prosta na papierze, ale w praktyce – nie tak bardzo. Powodzenia strażnicy!

Pamiętaj, aby odwiedzić jesień naszego króla Aby dowiedzieć się więcej o tym Destiny 2 Raid.

Na tej stronie:


Strategia Bossa Oryx

Przypisz te same role co córki Oryx; czterech graczy przypisanych do płyt i dwóch pływaków.


Clear dodaje, dopóki Oryx uderzy pięścią na jedną z płyt, to jest Pierwsza płyta, którą należy aktywować. Jeden opiekun będzie losowo rozdarty między wymiarami. Ten gracz jest biegaczem i powinien dołączyć do Strażnika trzymającego ten talerz.


Biegacz będzie musiał spójrz nad innymi płytami, aby zlokalizować kula światła. Wywołaj, który to jest płyta, a przydzielony strażnik będzie na nim stać, tworząc pływające platformy. Biegacz go zbierze i wszyscy natychmiast zeskoczą ze swoich talerzy. Następnie proces powtarza się dwa razy więcej, a biegacz odbierze roszczenie marki.


Po zebraniu drugiej kuli światła a Specjalny rycerz zwany statkiem Oryx pojawi się. Ma aurę nieśmiertelności, która musi być skradziony przez biegacza z kradzieżą marki.

W czasie, gdy gracze zbierają kule światła, ogry będą się odrodzić w pobliżu każdej płyty. Zabij ich, a każdy z nich upuści bombę. Pojawiają się pojedynczo i umierają szybko, aby skoordynować ogień zespołu.

Lekkie rycerze odrodzi się na każdym rogu mapy i biegnie po przeciwnej stronie, aby pochłonąć bomby. Zabij ich, zanim osiągną swoje cele.

Sezon głębin jest tutaj obok głębin poszukiwanie. Możesz wiedzieć, że łowią ryby zbyt!
Nie zapomnij mieć oku na zagubiony sektor i King’s Fall Wyzwanie harmonogram rotacji!

Jak uszkodzić Oryx

Gdy aura zostanie skradziona i wszyscy rycerze nie żyją, Zbierz w centrum areny. Oryx będzie latał w kierunku jednej z płyt i zatrzasnęła pięść. Gdy tylko jego pięść się kontaktuje, każdy musi Wejdź do bomby w pobliżu przypisanej płyty, I stań tam, aż tekst w lewo po lewym ekranie brzmi: „(Nazwa Guardian) zdetonuje uszkodzone światło”.

Gdy tylko opiekun przeczyta swoją nazwę, wrócą do środka i schronią się w aurze nieśmiertelności. Wszystkie bomby będą detonować na Oryx i dowolne Gracze nie w aurze zostaną zabici. Oryx zostanie oszołomiony, a jego klatka piersiowa otworzy się, aby ujawnić duże miejsce krytyczne dla DPS. Uderz go wszystkim, co ty’ve dostałem. Po zamknięciu klatki piersiowej faza się skończyła.


Teraz Oryx zrobi jedną z dwóch rzeczy. Jeśli zacznie uruchamiać bomby u graczy, wszyscy muszą zacząć biec, aby uniknąć eksplozji. Osoby z przydzielonymi talerzami powinny biegać wokół swoich talerzy, podczas gdy dwa pływaki biegną na środku lub na końcach areny. Gdy bomby się zatrzymają, faza gromadzenia kuli rozpoczyna się od nowa.

Alternatywnie, Oryx może przywołać zarazy z przodu obszaru, i zacznij teleportować graczy pojedynczo. Wewnątrz jest odcień Oryx. Musisz zabić cień, zanim upadło zbyt wiele czasu, albo impreza zostanie wytarta. Gdy cień nie żyje, wszyscy wrócą do walki Oryx, a cykl zaczyna się od nowa.

Jak przetrwać ostatnie stanowisko Oryx

Kontynuuj powtarzanie tego procesu, dopóki Oryx nie osiągnie ostatniego segmentu swojego paska zdrowia.To umieści go w ostatniej fazie. Nominować jednego gracza, aby być bombowcem, Wszyscy inni będą DPS. Oryx poleci na przód areny i Ogre odrodzi się w pobliżu R1. Zabij to, a Ogre odrodzi się obok L1. Gdy tylko ten ogre umrze, Bombowiec zdetonuje bombę w R1, Oszałamiający Oryx, aby zapobiec wezwaniu ciemności i wycieraniu imprezy i otwieraniu go za obrażenia.

Wszyscy zaczną teraz robić jak najwięcej DPS dla Oryx. W końcu spróbuje ponownie przywołać ciemność. Bombowiec zapobiegnie temu, wystrzeliwując bombę L1. Skoncentruj się na zwiększeniu zdrowia do zera, a walka jest wygrana.

Teraz ciesz się spektaklem ubranego króla wyrzuconego w pustkę przestrzeni. Trzymały cię palce, odblokowały odrobinę złośliwości – który ma szansę na zakończenie tego ostatniego spotkania.

Przed wyjazdem pamiętaj, że możesz wchodzić w interakcje z końcową skrzynią, aby kupić wszelkie przedmioty odblokowane za pomocą łupów podboju. To odzwierciedla to, co odblokowałeś od nalotu (mam nadzieję, że masz Zagłada Chelchis!) Więc jeśli chcesz rozszerzyć „Inwentaryzację”, uruchom nalot ponownie.


Bo kiedy będziesz gotowy do ponownego uruchomienia i potrzebujesz odświeżenia, możesz znaleźć resztę naszego przewodnika naszego króla od pierwszego
Strona 6 z 6

How do you rate Destiny 2 Oryx Boss Strategia, jak radzić sobie z aurą nieśmiertelności i przetrwać cień Oryx ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *