Destiny 2 oszustów zgadzają się zapłacić Bungie 13 USD.5m

Startseite » Destiny 2 oszustów zgadzają się zapłacić Bungie 13 USD.5m
5. marca 2024
2 minutes
27

By Jhonny Gamer

Grupa Destiny 2 oszustów zgodzili się rozstrzygnąć trwające spory sądowe złożone przez dewelopera Bungie i zapłacić 13 USD.5m w odszkodowaniach.

Ugoda oznacza oszustwo elitarne szefowe Tech i jej różni współpracownicy, zaakceptowali roszczenie Bungie, że jego oprogramowanie oszustwo naruszyło Destiny 2 umowa użytkownika 2. W zamian Bungie porzucił inne własne roszczenia Torrentfreak Zgłoszone.

13 USD.Obliczono odszkodowanie 5M na podstawie liczby pobrania oprogramowania Elite Boss Tech – 6765. Każda instancja ponieśli własną karę w wysokości 2 000 USD.


Bungie’s Destiny 2.

Elite Boss Tech uzgodnił również stały nakaz stworzenia każdego dalszego oprogramowania do oszukiwania w grach Bungie.

Bungie twierdził, że kody te kosztowały firmę „wygórowane kwoty pieniędzy”, niszcząc reputację gry poprzez zakłócenie doświadczenia graczy.

Elite Boss Tech opowiadał się, mówiąc, że nigdy nie skopiował własnego kodu Bungie i że niektóre roszczenia Bungie były oparte na niewykonalnych liniach w umowie licencyjnej spółki z ograniczonym oprogramowaniem.

„Ten stały nakaz jest wiążący wobec oskarżonych na całym świecie, bez względu na zakres terytorialny określonych praw własności intelektualnej potwierdzone w skardze i może być egzekwowane w dowolnym sądzie właściwym jurysdykcji, gdziekolwiek można znaleźć oskarżonych lub ich aktywów”, czytamy w sprawie ugody ”, czytamy w rozliczeniu.

„Wszelkie naruszenia niniejszego postanowienia przez pozwanych poddają ich pełnym zakresie upoważnienia do pogardy tego sądu, w tym sankcji karnych, przymusowych i pieniężnych.”

Na początku tego roku kampania prawna Nintendo przeciwko moddersom, który umożliwił piractwo Widziałem jedną osobę – człowieka o imieniu Gary Bowser – podlega zapłaty 14 USD.5m, oprócz 40-miesięcznego wyroku więzienia.

How do you rate Destiny 2 oszustów zgadzają się zapłacić Bungie 13 USD.5m ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *